Lifestyle.Lelum.pl > Edyta Jungowska

Edyta Jungowska

Edyta Jungowska przez lata występowała w serialu „Na dobre i na złe”
30.07.2023 16:30 To dlatego Edyta Jungowska odeszła z "Na dobre na złe". Prawdziwy powód ujrzał światło po latach. "Nastąpiło załamanie"

Edyta Jungowska przez ponad 10 lat brawurowo wcielała się w siostrę Bożenkę w serialu „Na dobre i na złe”. Pielęgniarka odeszła z serialu w 13. sezonie w atmosferze skandalu. Bohaterka nie mogła dogadać się z nowym szefem, a gdy odkryła, że dopuszcza się on przekrętów z lekami, została zwolniona. Po odejściu Bożenka poświęciła się wychowaniu dziecka, a jej mąż, jeden z lekarzy w Leśnej Górze, od czasu do czasu o niej wspomina. Po pożegnaniu z rolą Edyta Jungowska właściwie zniknęła zarówno z małego, jak i z wielkiego ekranu, ale za to z powodzeniem prowadzi własną firmę. 

Edyta Jungowska
11.04.2023 13:45 Edyta Jungowska odeszła z "Na dobre i na złe". Skomentowała, dlaczego wybrała nową drogę

Edyta Jungowska była swego czasu jedną z najbardziej lubianych aktorek w kraju, a wszystko za sprawą jej roli w serialu “Na dobre i na złe”. Choć śmiało mogłaby do dziś byś czołową osobą w branży, zdecydowała się z niej zrezygnować niemal całkowicie. Dlaczego?O decyzji Jungowskiej krążyło wiele plotek. Sama po latach dokładnie wyjaśniła, dlaczego tak postąpiła.

Edyta Jungowska
25.05.2022 16:21 Edyta Jungowska nagle zniknęła z ekranów. Dziś wraca i nie przypomina samej siebie

Edyta Jungowska była swego czasu jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. W końcu odgrywała Bożenkę z „Na dobre i na złe” w momencie, gdy serial osiągał szczytową oglądalność. W dorobku ma jednak wiele innych, znakomitych ról. Wreszcie wróciła do aktorstwa. Przez około dekadę nie występowała bowiem w prawie żadnych produkcjach. Dlatego też rzadko była widywana publicznie. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

norbi
12.01.2022 10:04 Pamiętacie Bożenkę z „Na dobre i na złe”? Edyta Jungowska ma już 55 lat i nie zajmuje się aktorstwem

Fani „Na dobre i na złe” zapewne pamiętają Bożenkę — uśmiechniętą pielęgniarkę, której życiowe wyboje, ale też miłosne perypetie śledzili. Sprawdziliśmy, czym dziś zajmuje się Edyta Jungowska, która już 1 lutego będzie obchodziła 56 urodziny. Różnie potoczyły się losy aktorów z „Na dobre i na złe”. Wiele postaci, które uwielbialiśmy i których losy obserwowaliśmy z wypiekami na twarzach, na dobre opuściło serial. Trójka przyjaciół z pierwszych odcinków, Kuba (Artur Żmijewski), Zosia (Małgorzata Foremniak) i Brunon (Krzysztof Pieczyński) wyjechała z Polski. Wielu bohaterów „uśmiercono”, kiedy wcielający się w rolę aktorzy postanowili odejść z planu. W 2012 roku po raz ostatni mogliśmy zobaczyć w „Na dobre i na złe” także sympatyczną Bożenkę, pielęgniarkę ze szpitala w Leśnej Górze. Grana przez Edytę Jungowską postać porzuciła pracę w placówce po tym, jak ujawniła przekręty jej nowego dyrektora, Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski). W zeszłym roku Edyta Jungowska postanowiła przypomnieć o sobie, a także opowiedzieć o swojej nowej pracy w programie „Dzień Dobry TVN”. Uwielbiana „była pielęgniarka” z Leśnej Góry ukazała się widzom w zupełnie nowej roli.

Na dobre i na złe
16.01.2021 18:46 Pamiętacie Bożenkę z ,,Na dobre i na złe”? Niesamowite, z czego dziś żyje i jak wygląda Edyta Jungowska

Słynna Bożenka z serialu Na dobre i na złe zmieniła się nie do poznania. Edyta Jungowska, która odgrywała tę znaną rolę, od jakiegoś czasu nie pokazuje się na ekranach telewidzów. Niedawno pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała, czym się teraz zajmuje. Niesamowite, jak zmieniła się przez te lata. Aktorka postanowiła nieco zboczyć z torów zawodowego aktorstwa i zajęła się rozkręcaniem własnego biznesu. Odkąd zniknęła z serialu Na dobre i na złe wszyscy zastanawiali się, czy jeszcze wróci na antenę. Na ten moment nic tego nie zapowiada.

edyta jungowska
27.12.2020 22:01 Tysiące Polaków ją uwielbiało. Edyta Jungowska nagle zniknęła. Niewiarygodne, co się z nią teraz dzieje

Jeszcze przed kilkoma laty Edyta Jungowska uchodziła za jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych, polskich aktorek serialowych. Od jakiegoś czasu artystka pozostaje zdecydowanie mniej aktywna i rzadziej widać ją w mediach. Jak dzisiaj wygląda Bożenka z serialu Na dobre i na złe? Aż ciężko uwierzyć jak wielką metamorfozę przeszła. Show-biznes bywa męczący i uciążliwy. Edyta Jungowska przekonała się o tym na własnej skórze i w 2013 roku postanowiła wziąć głęboki oddech i odpocząć od życia na świeczniku. Później pojawiała się już nieco rzadziej na ekranach telewizorów. Co dzisiaj u niej słychać?

Na dobre i na złe
20.12.2020 11:53 Edyta Jungowska podbiła serca Polaków. Jej zniknięcie z mediów wywołało lawinę plotek, wiemy, co teraz robi

Edyta Jungowska podbiła serca Polek i Polaków swoją pamiętną rolą w serialu Na dobre i na złe. Potem zupełnie niespodziewanie zniknęła z ekranów, co wywołało lawinę plotek i spekulacji. Czym obecnie zajmuje się gwiazda? Dlaczego jest jej tak mało w telewizji? Okazuje się, że postanowiła zrobić sobie przerwę. Edyta Jungowska zasłynęła w show-biznesie, wcielając się w rolę serialowej Bożenki. Później mogliśmy ją jeszcze zobaczyć w serialu 2XL i nagle przestała pojawiać się w telewizji.

Co robi Edyta Jungowska?
20.12.2018 13:30 Co robi Edyta Jungowska? Zniknęła z show-biznesu i zaskakuje

Co robi Edyta Jungowska? Polską aktorkę telewizyjną i teatralną kojarzymy głównie z roli siostry Bożenki z serialu Na dobre i na złe. Obecnie coraz mniej słyszy się o jej scenicznych dokonaniach. Czym więc na dany moment zajmuje się aktorka? Ostatni raz mieliśmy okazję oglądać aktorkę w serialu 2 XL. Emitowany od 2013 roku serial, w którym pojawiła się również Elżbieta Romanowska i Przemysław Sadowski, doczekał się wyłącznie jednego sezonu. Wraz z jego zakończeniem, o Jungowskiej zrobiło się znacznie ciszej. Co się z nią dzieje?