Lifestyle.Lelum.pl > Dawne Związki Gwiazd

Dawne Związki Gwiazd

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
09.04.2024 17:15 Były Roksany Węgiel to znany muzyk. Jest bożyszczem nastolatek

Roksana Węgiel obecnie wydaje się być do szaleństwa zakochana w swoim narzeczonym. Kevin Mglej nie jest jednak jej pierwszym chłopakiem. Sprawdź, z kim Roxie spotykała się wcześniej. To prawdziwe ciacho!

bogumiła wander: czesław niemen
26.02.2019 14:44 Czesław Niemen był niespełnioną miłością Bogumiły Wander? „Podkochiwałam się w nim”

Bogumiła Wander: Czesław Niemen był jej niespełnioną miłością? Legendarna polska spikerka w jednym z wywiadów przyznała, że żywiła uczucia do znanego muzyka! Podkochiwałam się w nim – przytacza jej wypowiedź portal wp.gwiazdy.pl. Gwiazda Telewizji Polskiej od lat jest żoną żeglarza, Krzysztofa Baranowskiego. Niewielu jednak wie, że w przeszłości Bogumiła Wander podkochiwała się w samym Czesławie Niemenie! Jak muzyk i spikerka się poznali i czy połączył ich romans? Bogumiła Wander: Czesław Niemen był jej obiektem westchnień!

małgorzata kożuchowska i marcin dorociński
24.02.2019 11:02 Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński tworzyli piękną parę. Dlaczego im nie wyszło?

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński wiele lat temu byli razem. Tworzyli piękną parę – oboje młodzi i utalentowani. Mieli wspólne plany i marzenia, z których ostatecznie nic nie zostało. Dlaczego im nie wyszło? Zaskakujące słowa aktorki na portalu plotek.pl. Wydawałoby się, że Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński pasują do siebie idealnie. Para poznała się w 1992 roku podczas studiów na Akademii Teatralnej. Jednak aż do 1997 roku pozostawali dla siebie wyłącznie dobrymi znajomymi. Co się wtedy wydarzyło? Dlaczego ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu? I kto ją zainicjował? Wyznanie aktorki daje do myślenia.