Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czesław Niemen był niespełnioną miłością Bogumiły Wander? „Podkochiwałam się w nim”
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 26.02.2019 14:44

Czesław Niemen był niespełnioną miłością Bogumiły Wander? „Podkochiwałam się w nim”

bogumiła wander: czesław niemen
youtube.com @CLIFT96

Bogumiła Wander: Czesław Niemen był jej niespełnioną miłością? Legendarna polska spikerka w jednym z wywiadów przyznała, że żywiła uczucia do znanego muzyka! Podkochiwałam się w nim – przytacza jej wypowiedź portal wp.gwiazdy.pl.

Gwiazda Telewizji Polskiej od lat jest żoną żeglarza, Krzysztofa Baranowskiego. Niewielu jednak wie, że w przeszłości Bogumiła Wander podkochiwała się w samym Czesławie Niemenie! Jak muzyk i spikerka się poznali i czy połączył ich romans? Bogumiła Wander: Czesław Niemen był jej obiektem westchnień!

Bogumiła Wander: Czesław Niemen był jej miłością?

O uczuciach, które Wander żywiła do legendarnego muzyka, dowiedzieliśmy się dopiero w 2012 roku przy okazji wydania książki Prezenterki, w której znalazły się wywiady z takimi postaciami, jak Katarzyna Dowbor, Krystyna Loska czy właśnie Bogumiła Wander. Gwiazda przyznała, że w przeszłości podkochiwała się w Czesławie Niemenie! Poznali się dawno temu, kiedy oboje byli bywalcami kultowego studenckiego Klubu Żak w Gdańsku.

– Wtedy zaczęłam go widywać (…) Byłam świadkiem jego pierwszego występu, bo brat wszędzie mnie ze sobą zabierał – wyznała gwiazda.

Jej brat, Włodzimierz Wander był świetnym saksofonistą i wokalistą, dostrzegłszy talent Niemena, przygarnął go do swojego zespołu. Tak Bogumiła Wander zaczęła spędzać więcej czasu z muzykiem.

Bogumiła Wander i Czesław Niemen

Początkowo patrzyli na siebie po koleżeńsku. Jednak kiedy Niemen zaczął odnosić sukcesy i zmienił styl, Wander zaczęła się w nim podkochiwać. Spikerka jeździła w trasy z bratem i jego zespołem, prowadziła także konferansjerkę na solowych występach Niemena.

– Czesław śpiewał swoje pierwsze kompozycje. Głos miał wspaniały! Podkochiwałam się w nim, powiem szczerze, ale on nie zwracał na mnie najmniejszej uwagi, tak więc żadnego romansu nie było – przyznała prezenterka.

Bogumiła Wander: Czesław Niemen, jak podaje portal teleshow.wp.pl, odwzajemniał uczucia spikerki, jednak zanim zdążył wybuchnąć między nimi romans, do akcji wkroczył jej brat. Nie chciał, by jego siostra wiązała się z muzykiem – znał to środowisko od podszewki. Ostatecznie drogi Wander i Niemena rozeszły się, kiedy ten poślubił piosenkarkę Faridę. Spikerka nie zapomniała jednak nigdy o dawnej miłości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bogumiła wander: czesław niemen

Bogumiła Wander to legenda polskiej telewizji.

Bogumiła Wander: operacje plastyczne

W książce Prezenterki gwiazda zdradziła szczegóły swojej relacji z Czesławem Niemenem.

bogumiła wander: czesław niemen

Jak się okazało, Czesław Niemen odwzajemniał uczucia spikerki!

bogumiła wander: czesław niemen

Do romansu nie doszło z powodu brata prezenterki. Nie chciał, by siostra wiązała się z muzykiem.

bogumiła wander: czesław niemen

Bogumiła Wander: Czesław Niemen był jej niespełnioną miłością! Gwiazda wyznała, że kiedyś podkochiwała się w muzyku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowości Netflix na marzec 2019! Dużo nowości, wartych uwagi
  2. Córka Katarzyny Dowbor urodziła się, gdy ta miała 40 lat. „Późne macierzyństwo to najlepsze co mi się przytrafiło”
  3. Martyna Wojciechowska z Kossakowskim na oficjalnym zdjęciu! Najpiękniejsza para w show-biznesie?

źródła: teleshow.wp.pl, pomponik.pl, gwiazdy.wp.pl