Lifestyle.Lelum.pl > Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan
21.04.2022 14:34 Smutne doniesienia z domu Barbary Kurdej-Szatan. Rodzina zmaga się z kolejną chorobą

Barbara Kurdej-Szatan niedawno publikowała zdjęcia z rodzinnego wypadu do Londynu. Jak się okazuje, teraz jest z kolei uziemiona w domu, ponieważ poinformowała swoich fanów o chorobie, z którą prawdopodobnie nie mierzy się sama. Aktorka wrzuciła bowiem na Instagrama zdjęcie z synkiem. Obydwoje nie wyglądają w pełni zdrowo i rześko.

Barbara Kurdej-Szatan
19.04.2022 22:03 Gdzie mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Przeprowadziła się w piękne miejsce, sam taras ma 200 metrów

Barbara Kurdej-Szatan wprowadziła się do nowego apartamentu. Teraz zaprosiła do środka kamery i pokazała m.in. gigantyczny taras. Gwiazda nie kryła entuzjazmu, prezentując ogromną przestrzeń i ujawniła, że ma odważne plany. Stworzy sobie i swojej rodzinie prawdziwy raj. Od jakiegoś czasu można odnieść wrażenie, że Barbara Kurdej-Szatan zaczęła życie od nowa. Po aferze związanej z kontrowersyjnym wpisem pod adresem Straży Granicznej aktorka musiała zbudować swoją karierę praktycznie od zera i wygląda na to, że potraktowała tę misję bardzo poważnie. Była gwiazda TVP nie tylko zabrała się za regenerację wizerunku po bolesnym uszczerbku. W lutym tego roku wraz z rodziną wprowadziła się do nowego apartamentu. Teraz postanowiła zaprosić do środka kamery i pochwalić się wielkimi planami na organizację przestrzeni. A jest co aranżować.

Barbara Kurdej-Szatan
17.04.2022 00:16 Pokłócili się czy Barbara Kurdej-Szatan powinna wrócić do „M jak miłość”. Lawina komentarzy w sieci

Wybuchła wrzawa na temat dalszych losów znanej, polskiej aktorki. Dyskusja dotyczyła tego, czy Barbara Kurdej-Szatan powinna wrócić do „M jak miłość” po głośnej aferze z ubiegłego roku. Pytanie spotkało się z żywą reakcją internautów. Choć od kontrowersyjnej wypowiedzi aktorki minęło już niemal pół roku, Barbara Kurdej-Szatan nadal odczuwa bolesne skutki swoich słów. Cała jej kariera w ciągu jednej chwili została przekreślona, a sam prezes TVP Jacek Kurski miał osobiście postarać się, by usunięto gwiazdę ze stacji. Choć wiele osób, w tym sław ze świata show-biznesu – wstawiło się za potępioną gwiazdą, nie da się ukryć, że straciła ona potężne grono przyjaciół i fanów. Oficjalne przeprosiny niewiele zmieniły i 36-latka musiała się zmierzyć z poważnym kryzysem wizerunkowym.

barbara kurdej-szatan
14.04.2022 13:10 Barbara Kurdej-Szatan wyjechała z Polski. Wiemy gdzie i z kim

W związku ze zbliżającymi się świętami wiele osób decyduje się na krótkie wyjazdy. Jak się okazuje, do tej grupy należy także Barbara Kurdej-Szatan, która wyjechała nie tylko ze stolicy, ale także z kraju. Gdzie jest? Wszystko pokazują opublikowane przez nią na Instagramie zdjęcia. Jak możemy zobaczyć, nie jest sama.

Barbara Kurdej-Szatan Mask Singer
10.04.2022 21:42 Barbara Kurdej-Szatan wypowiedziała się na temat Polski w „Mask Singer”. Wbiła szpilę na sam koniec

„Mask Singer” od pierwszego odcinka wywołuje wiele emocji. W szóstym odcinku programu zdemaskowano kolejną gwiazdę, a na scenie padło nietypowe wyznanie. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała życie w Polsce i podzieliła się zaskakującą refleksją. Za nami kolejny, 6. już odcinek programu „Mask Singer”, który w ciągu zaledwie kilku tygodni zdołał wstrząsnąć światem rozrywki. Nietypowy format w połączeniu z imponującą stroną wizualną zachwycił wiele osób, choć znalazł także swoich przeciwników. Nie wszystkim odpowiada sposób prowadzenia i atmosfera pomiędzy jurorami a uczestnikami. Trzeba jednak przyznać, że show przyciąga uwagę, a z tygodnia na tydzień emocje narastają, wraz ze spekulacjami na temat kolejnych tajemniczych uczestników. W sobotę zdemaskowana została kolejna postać, a ze sceny popłynął zaskakujący komentarz.

Barbara Kurdej-Szatan
07.04.2022 20:29 Barbara Kurdej-Szatan dostała nagrodę. Uzasadnienie znowu może wywołać burzę wokół aktorki

Medialna burza, którą wokół swojej osoby wygenerowała Barbara Kurdej-Szatan na szczęście dla aktorki już ucichła. Teraz może skupić się więc na karierze i swoich innych działaniach, za które, jak się okazuje, jest nagradzana. Kilka dni temu otrzymała bowiem wyjątkowe wyróżnienie na wydarzeniu organizowanym przez fundację Projekt Kobiety. Za co ją dostała?

Barbara Kurdej-Szatan
29.03.2022 18:54 Barbara Kurdej-Szatan publicznie obrażona. Padły słowa, które aż wstyd cytować

Niezwykle przykra sytuacja spotkała byłą gwiazdę TVP, która w ostatnich miesiącach dzielnie pracowała nad swoim wizerunkiem. Barbara Kurdej-Szatan została publicznie znieważona. „Ty tępa dzido” – padło z ust znanego rapera. Chyba nikt nie chciałby znaleźć się na miejscu Barbary Kurdej-Szatan po tym, jak w drugiej połowie ubiegłego roku popełniła pamiętny wpis, skierowany w stronę Straży Granicznej. W krytycznej sytuacji na granicy, gwiazda „M jak miłość” pozwoliła sobie na ostre słowa, co zostało mocno skrytykowane przez opinię publiczną. Doszło do tego, że została oddalona z TVP, a wielu fanów odwróciło się od dotychczasowej idolki.

Barbara Kurdej-Szatan
23.03.2022 23:35 Wyrzucona z „M jak miłość” Kurdej-Szatan przerwała ciszę po rozstaniu Cichopek z Hakielem

Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Aktorka w przeszłości współpracowała z gwiazdą na planie kultowego serialu TVP „M jak Miłość”. Popularna artystka zdradziła, co uważa na temat zakończenia 17-letniego związku koleżanki z planu „M jak Miłość”. Gwiazda wyznała, jak blisko była z Katarzyną Cichopek.

Barbara Kurdej-Szatan
17.03.2022 23:20 Rafał Szatan ogłosił, jak wygląda jego małżeństwo z Basią. W złym czasie pojawiło się krzepiące wyznanie

Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla par polskiego show-biznesu. Po ostatnich spektakularnych lub niespodziewanych rozstaniach oczy fanów z niepokojem patrzą na relację Barbary Kurdej-Szatan. Jej mąż, Rafał Szatan, zdobył się na szczerość. Rafał i Barbara Kurdej-Szatan są małżeństwem od 2011 roku. Para ma dwójkę dzieci: urodzoną w 2012 roku Hannę i dwuletniego Henryka.

Mikołaj Roznerski
16.03.2022 21:30 Mikołaj Roznerski i Kalska, Hakiel i Cichopek. Teraz wyszło, że w małżeństwie Kurdej-Szatan też nie zawsze jest kolorowo

Coraz więcej popularnych par w show-biznesie decyduje się na rozstanie. Najpierw decyzję o zakończeniu związku podjęli Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, a następnie fanów zszokowała wiadomość o rozstaniu Marcina Hakiela i Kasi Cichopek. Teraz Rafał Szatan opowiedział, jak wyglądają kłótnie w jego małżeństwie. Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż uważani są za jedno z najpiękniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Aktor wyjawił, jak wyglądają jego spory z ukochaną.

aktor z reklam Play Barbara Kurdej-Szatan
15.03.2022 15:25 Niemożliwy szał radości w domu Kurdej-Szatan i jej męża, fani gratulują „synka sobowtóra”

Mimo sporego kryzysu wizerunkowego, związanego z wypowiedzią na temat polskich pograniczników, Barbara Kurdej-Szatan nie rezygnuje z aktywności w mediach społecznościowych. Tym razem aktorka uraczyła fanów rodzinnym zdjęciem, na którym uwieczniony został jej ponadroczny synek – Henio.

14.03.2022 21:56 Co się stało z Arturem Barcisiem? Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak teraz wygląda aktor

Artur Barciś najbardziej zapadł w pamięć telewidzom swoją rolą w „Miodowych latach”. Wówczas wszyscy kojarzyli go z łysinką, okularami i drobną posturą. Teraz aktor wygląda już jednak inaczej. Widać to chociażby po instagramowej relacji, którą udostępniła Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka spotkała się z kolegą po fachu i zrobiła sobie z nim fotkę.

Borys Szyc
11.03.2022 11:27 Najpierw Barbara Kurdej-Szatan, teraz Borys Szyc. Aktorowi puściły nerwy. „To jest nie do zniesienia”

Borys Szyc jest jedną z wielu gwiazd, które zaangażowały się w pomoc dla uchodźców z Ukrainy. W związku z tym aktor bardzo przeżywa kolejne tragedie, które spotykają naszych wschodnich sąsiadów. Jedną z nich podzielił się za pośrednictwem swojej relacji na Instagramie. Udostępniony obrazek chwyta za serce. Nic dziwnego, że aktor użył tak dosadnych słów.

Barbara Kurdej-Szatan
02.03.2022 12:57 Barbara Kurdej-Szatan z mężem i dziećmi wparowali do punktu pomocy Ukraińcom. Wszyscy zobaczyli, ile darów przynieśli

Od kilku dni wiele polskich gwiazd jednoczy się w pomocy dla ukraińskich uchodźców. Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż nie chcieli być wyjątkami w tej sprawie i też wymiernie pomogli. W tym celu dostarczyli mnóstwo darów na zbiórkę, a także wspomogli Ukraińców zakupami w wyjątkowym miejscu.

Barbara Kurdej-Szatan
28.02.2022 23:11 Nikt się nie spodziewał. Przemek Kossakowski nagle zdradził prawdę o Barbarze Kurdej-Szatan

Przemek Kossakowski postanowił odnieść się do rozstania z Martyną Wojciechowską, które podróżniczka ogłosiła publicznie przed kilkoma miesiącami. W niedawnym wywiadzie opowiedział także, jaka na planie najnowszego programu jest Barbara Kurdej-Szatan.

Mąż Barbary Kurdej-Szatan
26.02.2022 21:08 Mąż Barbary Kurdej-Szatan chciał kupić śpiwory. Nagłośnił to, co zobaczył w sklepie

Mąż Barbary Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, także angażuje się w pomoc Ukrainie. Dziś razem z Basią zawieźli wiele przedmiotów na miejsce zbiórki. Aktor chciał po drodze kupić śpiwory – opowiedział, czego był świadkiem w sklepach. W wielu miastach Polski zostały zorganizowane miejsca zbiórek leków, ubrań oraz innych przedmiotów, niezbędnych do przetrwania, które mają być przekazane ludności ukraińskiej. Basia i Rafał Szatan nagłośnili, co dzieje się na warszawskim Wilanowie.

barbara kurdej-szatan
26.02.2022 17:41 Prowadząca „Dzień Dobry TVN” nagle zaczęła mówić o Kurdej-Szatan. Zdradziła wiele

Małgorzata Ohme, prowadząca program „Dzień Dobry TVN”, zdradziła, jakie plany ma Barbara Kurdej-Szatan. Okazuje się, że aktorka ma niezwykłe plany, związane z pomocą uchodźcom. Małgorzata Ohme udzieliła szczerego wywiadu portalowi Jastrząb Post. Wyznała w nim, co sądzi o Basi Kurdej-Szatan, przy okazji ujawniając plany aktorki. Dziennikarka wyznała też, co sądzi o hejcie, jaki spadł na gwiazdę.

Barbara Kurdej-Szatan
25.02.2022 11:52 Znowu wielka awantura. Wpis Barbary Kurdej-Szatan o Ukrainie wywołał burzę

Od wczoraj wiele gwiazd solidaryzuje się z zaatakowanymi przez Rosję Ukraińcami. W ramach tych działań znane osobistości publikują różne posty w mediach społecznościowych. Zdecydowała się na to również Barbara Kurdej-Szatan. Choć jej post był krótki i absolutnie nie mógł nikogo urazić, w sekcji komentarzy i tak wywiązała się dyskusja dotycząca jej niedawnej afery związanej z obrażaniem Straży Granicznej.

Kurdej-Szatan, Woźniak-Starak
24.02.2022 11:09 Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga reagują na sytuację w Ukrainie. „Syreny zawyły w Kijowie”

Dzisiejszej nocy doszło do pierwszych ataków Rosji na Ukrainę. Swoją solidarność z naszymi wschodnimi sąsiadami okazują gwiazdy, chociażby Barbara Kurdej-Szatan czy Agnieszka Woźniak-Starak. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiły się już wymowne grafiki.

Rafał Szatan
15.02.2022 14:33 Rafał Szatan przeszedł operację. Wiemy, w jakim stanie jest mąż Barbary Kurdej-Szatan

Rafał Szatan jest popularnym polskim aktorem. Podczas premiery musicalu w styczniu tego roku gwiazdor doznał poważnej kontuzji, w wyniku której musiał poddać się operacji kolana. Artysta wyszedł już ze szpitala. Jak się teraz czuje? Rafał Szatan uległ kontuzji podczas premiery spektaklu „Pretty Woman”. Aby uratować zdrowie aktora niezbędna była operacja kolana. Teraz gwiazdor pojawił się na walentynkowym evencie u boku swojej żony. Jak jego stan zdrowia?

Barbara Kurdej-Szatan
15.02.2022 12:05 Barbara Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP. Wspomniała o współpracownikach z „M jak miłość”

Barbara Kurdej-Szatan przez wiele lat występowała w kultowej produkcji TVP „M jak Miłość”. Po zamieszczeniu wulgarnego wpisu w social mediach gwiazda została zwolniona z serialu. Teraz zdradza, jak wyglądało jej odejście. Barbara Kurdej-Szatan w związku z zamieszczeniem kontrowersyjnego wpisu na temat Straży Granicznej została zwolniona z pracy na planie „M jak Miłość” przez samego prezesa stacji TVP Jacka Kurskiego. Czy aktorka pożegnała się z obsadą produkcji?

Barbara Kurdej-Szatan
14.02.2022 14:07 Nowy program miał być dla niej wielką szansą. Niestety, Barbara Kurdej-Szatan mierzy się z krytyką

Niedawno okazało się, że Barbara Kurdej-Szatan będzie częściej pojawiała się na ekranach naszych telewizorów. Wszystko za sprawą nowego show od stacji TTV, który poprowadzi wraz z Przemysławem Kossakowskim. Wciąż jednak ciągną się za nią konsekwencje jej zeszłorocznej, kontrowersyjnej wypowiedzi na temat Straży Granicznej, dlatego nie wszystkim spodobała się jej nowa rola.

13.02.2022 18:49 Widzowie oburzeni wystąpieniem Przemka Kossakowskiego i Barbary Kurdej-Szatan w DDTVN. „Porażka”

Premierowy odcinek programu „Projekt Cupid” rusza już dziś na TTV więc w studiu „Dzień Dobry TVN” pojawili się prowadzący show, Przemek Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan. Z komentarzy, które pojawiły się w sieci wynika, że występ celebrytów i pomysł projektu nie spodobał się internautom. TTV coraz częściej zaskakuje swoich widzów. Odnoszące sukcesy programy takie jak: Googlebox. Przed telewizorami czy Królowe Życia zapewniły stacji liczne grono stałych odbiorców. Jednym z najbardziej niezwykłych programów jest Down The Road. Grupa uczestników z zespołem Downa odbywa zagraniczną podróż życia pod opieką Przemka Kossakowskiego. Uczestnicy muszą pokonać swoje lęki i zmierzyć się z licznymi wyzwaniami. Każda edycja tego programu TTV cieszy się niezwykłą popularnością. Teraz stacja ogłosiła nowe show. Projekt Cupid będzie miał premierę już dzisiaj w na antenie TTV. Prowadzący, Przemek Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan, odwiedzili dzisiaj studio Dzień Dobry TVN, by przybliżyć trochę formułę programu. Internautom nie wszystko przypadło do gustu.

Barbara Kurdej-Szatan
11.02.2022 08:55 Nagłe, niepokojące wieści z domu Barbary Kurdej-Szatan o jej córeczce. Hania ma tylko 9 lat

Barbara Kurdej-Szatan ujawniła niepokojące wieści. Jej mąż, Rafał niedawno przeszedł poważną operację i czeka go rehabilitacja. Aktorka opowiedziała, jak sytuacja rodzinna wpłynęła na ich 9-letnią córkę, Hanię. Barbara Kurdej-Szatan wie, co to znaczy trudny czas. W zeszłym roku, przez swój wpis odnośnie Straży Granicznej została pozbawiona pracy, a jej media społecznościowe stały się istnym polem bitwy dla przeciwników i zwolenników słów gwiazdy. Po zeszłorocznych zawirowaniach wydaje się, że Barbara Kurdej-Szatan wreszcie wychodzi na prostą. Otrzymała m.in. propozycje prowadzenia programu „Project Cupid”. Niestety, pod koniec stycznia w życiu prywatnym aktorki pojawiły się kolejne trudności. Właśnie wtedy Rafał Szatan doznał poważnej kontuzji podczas premiery musicalu „Pretty Woman”. Niezbędna okazała się operacja kolana, a właściwie całkowita jego rekonstrukcja. — Jutro wyjazd do Poznania, w piątek kładę się na stół operacyjny, a potem walka rehabilitacyjna o powrót do pełnej sprawności — napisał 27 stycznia artysta.

Barbara Kurdej-Szatan
09.02.2022 19:32 Internautka wbiła szpilę Barbarze Kurdej-Szatan. Aktorka nie mogła milczeć, błyskawiczna reakcja

Nie tak dawno okazało się, że Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji i będzie prowadziła nowy program na antenie TTV. Chodzi o Projekt Cupid, randkowe show dla osób z niepełnosprawnościami. Gdy w internecie pojawiły się pierwsze materiały dotyczące programu, niektórzy telewidzowie ostro skrytykowali aktorkę za ten ruch.

Katarzyna Cichopek
04.02.2022 19:25 Katarzyna Cichopek wywołała burzę zdjęciem ze stoku. „Rozbrykała się nam”

Katarzyna Cichopek wywołała burzę w internecie za pomocą jednego zdjęcia. Gwiazda przebywa właśnie na feriach zimowych w Piemoncie we Włoszech. Kilka godzin temu wrzuciła fotografię ze stoku narciarskiego, a w komentarzach rozpętało się istne szaleństwo. Cichopek, znana z serialu „M jak miłość”, w którym od 2000 roku gra Kingę Zduńską, przebywa aktualnie w miejscowości Sestriere, gdzie znajduje się jeden z najważniejszych we Włoszech ośrodków narciarskich.

Barbara Kurdej-Szatan
31.01.2022 13:07 Nagle napłynęły radosne wieści o Barbarze Kurdej-Szatan. Cała rodzina już nie może się doczekać

Wygląda na to, że Barbara Kurdej-Szatan przezwyciężyła swój kryzys wizerunkowy i powraca do telewizji w wielkim stylu. Gwiazda pojawiła się w nowym show stacji TTV u boku Przemka Kossakowskiego. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Barbara Kurdej-Szatan nie może obecnie narzekać ani na swoje życie prywatne, ani nawet zawodowe. Obecnie aktorka sprawdza się w roli prowadzącej nowy program rozrywkowy. W życiu rodzinnym gwiazdy także nie brak pozytywnych wiadomości.

Barbara Kurdej-Szatan
30.01.2022 18:05 Nagłe wieści ze szpitala o mężu Barbary Kurdej-Szatan. Niestety, nie zobaczymy go długi czas na scenie

Barbara Kurdej-Szatan znów przeżywa trudny czas. Tym razem przyczyną jest stan zdrowia jej męża: Rafał Szatan trafił do szpitala i przeszedł poważną operację. Właśnie ujawniono, jak się czuje po zabiegu. Rafał Szatan, podobnie jak jego żona Basia, jest aktorem. Cztery lata temu, grając w musicalu „Pretty Woman” w Łodzi, nabawił się poważnej kontuzji kolana. Uraz okazał się na tyle poważny, że gwiazdor trafił na stół operacyjny.