Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Szatan przeszedł operację. Wiemy, w jakim stanie jest mąż Barbary Kurdej-Szatan
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.02.2022 14:33

Rafał Szatan przeszedł operację. Wiemy, w jakim stanie jest mąż Barbary Kurdej-Szatan

Rafał Szatan
Instagram/rafal.szatan_this_is_me

Rafał Szatan jest popularnym polskim aktorem. Podczas premiery musicalu w styczniu tego roku gwiazdor doznał poważnej kontuzji, w wyniku której musiał poddać się operacji kolana. Artysta wyszedł już ze szpitala. Jak się teraz czuje?

Rafał Szatan uległ kontuzji podczas premiery spektaklu „Pretty Woman”. Aby uratować zdrowie aktora niezbędna była operacja kolana. Teraz gwiazdor pojawił się na walentynkowym evencie u boku swojej żony. Jak jego stan zdrowia?

Rafał Szatan wyszedł ze szpitala po operacji kolana

Rafał Szatan jest znanym aktorem filmowym i teatralnym. W styczniu 2022 roku premierę miał spektakl „Pretty Woman”, w którym artysta wcielał się w główną rolę biznesmena Edwarda. Mąż Barbary Kurdej-Szatan nie krył radości z powodu otrzymania możliwości zagrania akurat tego bohatera.

-Powiem szczerze, że jest to dość duże wyzwanie dla mnie, ponieważ wszyscy kojarzymy Richarda Gere’a, który po pierwsze, w filmie jest trochę starszy, ale przede wszystkim według mnie to jest po prostu jego rola życia. To, w jaki sposób on zagrał w tym filmie, to jest najwyższy level. Muszę znaleźć w sobie spokój, żeby mnie te emocje nie wynosiły za daleko. Muszę być opanowany, spokojny, konkretny — powiedział Rafał Szatan chwilę przed premierą spektaklu.

Niestety, podczas premiery aktor doznał nieprzyjemnej kontuzji kolana, w wyniku której artysta wylądował w szpitalu. Rafał Szatan musiał poddać się operacji. Chwilę po przebytym zabiegu mąż Barbary Kurdej-Szatan powrócił do swoich obowiązków zawodowych i zaczął pojawiać się na ważnych wydarzeniach.

Aktor wciąż chodzi o kulach, ale to nie przeszkodziło mu w uczestniczeniu w warsztatach z wytwarzania ubrań z elektroodpadów, pod nazwą „Walentynkowa moda na recykling”. Na evencie Rafał Szatan pojawił się razem ze swoją ukochaną. Gwiazdor zdradził również, jak radzi sobie z rehabilitacją i rekonwalescencją.

-Od dwóch tygodni, od kiedy jestem po operacji, zacząłem jeść dużo słodyczy — wyznał Rafał Szatan.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów
  2. Edyta Golec jak sobowtór Dody. Zaskakujący widok żony Łukasza Golca
  3. Ogromne oburzenie po wystąpieniu Kossakowskiego i Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”. „Porażka”