Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widzowie oburzeni wystąpieniem Przemka Kossakowskiego i Barbary Kurdej-Szatan w DDTVN. „Porażka”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.02.2022 18:49

Widzowie oburzeni wystąpieniem Przemka Kossakowskiego i Barbary Kurdej-Szatan w DDTVN. „Porażka”

Premierowy odcinek programu „Projekt Cupid” rusza już dziś na TTV więc w studiu „Dzień Dobry TVN” pojawili się prowadzący show, Przemek Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan. Z komentarzy, które pojawiły się w sieci wynika, że występ celebrytów i pomysł projektu nie spodobał się internautom.

TTV coraz częściej zaskakuje swoich widzów. Odnoszące sukcesy programy takie jak: Googlebox. Przed telewizorami czy Królowe Życia zapewniły stacji liczne grono stałych odbiorców. Jednym z najbardziej niezwykłych programów jest Down The Road. Grupa uczestników z zespołem Downa odbywa zagraniczną podróż życia pod opieką Przemka Kossakowskiego. Uczestnicy muszą pokonać swoje lęki i zmierzyć się z licznymi wyzwaniami.

Każda edycja tego programu TTV cieszy się niezwykłą popularnością. Teraz stacja ogłosiła nowe show. Projekt Cupid będzie miał premierę już dzisiaj w na antenie TTV. Prowadzący, Przemek Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan, odwiedzili dzisiaj studio Dzień Dobry TVN, by przybliżyć trochę formułę programu. Internautom nie wszystko przypadło do gustu.

Przemek Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan krytykowani przez internautów

Projekt Cupid jest nową propozycją stacji TTV. W każdym odcinku widzowie poznają niezwykłe jednostki. Bohaterowie programu to osoby, które zmagają się z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, między innymi z zespołem Downa czy Syndromem Tourette’a. Każdego z bohaterów łączy chęć znalezienia miłości oraz drugiej połówki. Niezwykłe show poprowadzą Przemek Kossakowski oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Dzisiejszy występ gospodarzy Projekt Cupid spotkał się z mieszanymi odczuciami internatów. Wielu z nich docenia wyjątkowość wspomnianej produkcji, inni natomiast w nieprzychylny sposób postrzegają formułę programu i dobór prowadzących.

Masakra, już na siłę robią program, żeby tylko kasę zbijać. Nie przepadam ani za jedynym, ani za drugim

– Kto tworzy „stylówki” występujących osób? To jest jakaś porażka i brak szacunku dla widza

Tylko nie ona, nie będę oglądać

Wybraliśmy im takich, o jakich marzą…. że osoba z zespołem Downa, chce przebywać z osobami z zespołem Downa, bzdura goni bzdurę — komentowali internauci.

Przemek Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan zapewniają, że nowa propozycja TTV to wartościowy program z pozytywnym przekazem. Premierowy odcinek Projekt Cupid, prowadzony przez Przemka Kossakowskiego i Barbarę Kurdej-Szatan, można obejrzeć już dziś (13 lutego) o godz. 22:05 na TTV.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu