Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prowadząca „Dzień Dobry TVN” nagle zaczęła mówić o Kurdej-Szatan. Zdradziła wiele
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.02.2022 17:41

Prowadząca „Dzień Dobry TVN” nagle zaczęła mówić o Kurdej-Szatan. Zdradziła wiele

barbara kurdej-szatan
Fot. facebook.com/BarbaraKurdejSzatan; instagram.com/gosiaohme/

Małgorzata Ohme, prowadząca program „Dzień Dobry TVN”, zdradziła, jakie plany ma Barbara Kurdej-Szatan. Okazuje się, że aktorka ma niezwykłe plany, związane z pomocą uchodźcom.

Małgorzata Ohme udzieliła szczerego wywiadu portalowi Jastrząb Post. Wyznała w nim, co sądzi o Basi Kurdej-Szatan, przy okazji ujawniając plany aktorki. Dziennikarka wyznała też, co sądzi o hejcie, jaki spadł na gwiazdę.

Prowadząca „Dzień Dobry TVN”: „Barbara Kurdej-Szatan zakłada fundację”

Basia Kurdej-Szatan przez ostatnie miesiące mierzyła się z potwornym hejtem, który spadł na nią po tym, jak skrytykowała postawę Straży Granicznej wobec uchodźców na granicy z Białorusią. Została wtedy też zwolniona z TVP.

Małgorzata Ohme wyjaśniła w wywiadzie, co sądzi o tym, co spotkało Kurdej-Szatan. Wyraziła ubolewanie nad hipokryzją mediów, które z jednej strony oczekują od celebrytów autentyczności, a z drugiej – nie dają miejsca na szczery afekt, emocje.

Ja Basię ogromnie lubię i wspieram i wiem, że Basia zakłada teraz fundację, do której mnie zaprosiła i ja ją będę wspierać. To będzie fundacja, która będzie pomagała uchodźcom – wyznała dziennikarka.

Basia jest totalnie cudowna. Jest ciepłym człowiekiem. Trudno przykleić do niej jakąkolwiek wadę, więc jak sobie ludzie znaleźli pożywkę, to będą się tym karmić – dodała z goryczą Ohme.

Prowadząca śniadaniowy program TVN nie żałowała też przykrych słów o osobach uparcie atakujących Kurdej-Szatan za jedno potknięcie sprzed kilku miesięcy:

Ale to zawsze jest tak, że jak ludzie są sfrustrowani i niezadowoleni z życia, to zawsze będą odnajdywać te negatywne rzeczy w innych. Bo nie wyobrażam sobie człowieka szczęśliwego, zadowolonego z życia, który by się tym karmił – stwierdziła Ohme.

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jak zwalczyć ból gardła w nocy?
  2. „Stepowa miłość” znika z TVP. Odcinków nie obejrzymy już nawet w sieci?
  3. „Płaczę”. Paweł Deląg pokazał wiadomość od znajomej z Ukrainy