Apel

Doda dziś i w młodości
03.05.2024 17:01 Doda zwróciła się do fanów z ogromną prośbą. "Wierzę w moc internetu"

Przed laty Doda uczyła się w liceum sportowym. Choć wybrała muzykę, wspomnienia z tego okresu wciąż są żywe. Tym razem wokalistka postanowiła zwrócić się do fanów z ogromną prośbą. Sprawa dotyczy jej przeszłości. Może moc Internetu poradzi sobie z tym wyzwaniem?

Chłopaki do wzięcia
16.10.2021 21:18 Ryszard Dąbrowski prosi o pomoc. Zwrócił się do swoich fanów

Ryszard Dąbrowski, pseudonim „Szczena” wystosował na Facebooku dramatyczny apel. Mężczyzna znany z programu Polsatu „Chłopaki do wzięcia” prosi swoich fanów o pomoc. Ryszard „Szczena” Dąbrowski stał się znany dzięki serialowi stacji Polsat „Chłopaki do wzięcia”. To program emitowany od 2012 roku. Powstało już 19 serii. Widzowie mogli oglądać zmagania Szczeny z jego własnymi demonami. Dąbrowski w programie zmagał się z alkoholizmem oraz problemami z agresją. Miewał też konflikty z prawem. Tym razem jednak sam Szczena nie ma żadnych problemów – martwi się za to o kogoś innego, i w imieniu tej osoby błaga o pomoc.

Andrzej Piaseczny
19.08.2021 22:15 Ważny apel Andrzeja Piasecznego ze sceny podczas festiwalu w Sopocie

Festiwal „Top of the Top” w Sopocie upływa w tym roku pod znakiem ważnych apeli i deklaracji występujących artystów. Andrzej „Piasek” Piaseczny zaskoczył wszystkich swoją odważną wypowiedzią! „Top of the Top” w roku 2021 to nie tylko świetna muzyka, ale też i głośne wystąpienia artystów, którzy nie boją się mocnych deklaracji i apelują do widzów w słusznych sprawach. Przykładem mogą być zespół Lombard, który prosił o solidarność z opozycją na Białorusi, a także Dawid Kwiatkowski, wyrażający sympatię dla stacji TVN. Kolejnym gościem, który podczas koncertu poruszył tematy polityczne, jest Andrzej Piaseczny. Andrzej Piaseczny nie boi się mówić o tym, co myśli o obecnej polityce w naszym kraju, zwłaszcza odkąd nie wiąże go już współpraca ze stacją TVP, która zwolniła gwiazdora.

Rolnicy. Podlasie apel Andrzeja
08.05.2021 21:39 Pilny apel Andrzeja z ,,Rolnicy. Podlasie”. Prosi widzów tylko o jedno, nie chce się więcej narażać

Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie” przekazał ważny apel, który skierował do wszystkich osób, które mają zamiar odwiedzić jego gospodarstwo. Skierował go szczególnie do osób młodych. Andrzej i jego tata Gienek dzięki programowi „Rolnicy. Podlasie” zyskali dużą popularność. Niedawno w internecie pojawiło się nagranie z zatrzymania Gienka, które miało miejsce w weekend majowy. Teraz Andrzej przekazał wszystkim swoim widzom niezwykle ważny apel. Chodzi dokładniej o zachowanie osób, które przyjeżdżają, aby osobiście poznać Andrzeja i Gienka. Bohater programu podkreśla, że wciąż będą przyjmować gości, ale prosi ich o szczególne zachowanie.

Doda
26.12.2020 18:09 Zdumiewające wyznanie Dody podczas świąt, łzy same napływają do oczu. „Jeżeli przyjdzie mi umrzeć teraz, to będę czuła się spełniona”

22 grudnia na oficjalnym kanale YouTube Fundacji DKMS pojawiło się wzruszające nagranie. Było to podziękowanie dla jednej z najbardziej popularnych wokalistek w kraju. Doda dziesięć lat temu, podczas jednego ze swoich koncertów, zaapelowała o pomoc dla chorych na białaczkę, a jej słowa zachęciły niektórych do zostania dawcami szpiku. Setki osób zawdzięczają artystce życie. Doda udostępniła nagranie również na swoim Instagramie. W opisie postanowiła napisać kilka słów od siebie. — Jeżeli przyjdzie mi umrzeć teraz, to będę czuła się spełniona — można przeczytać w jej mediach społecznościowych.

WIADOMOŚĆ
22.10.2020 14:10 Lekarze biją na alarm. RMF właśnie przekazało pilny apel, wstrząsająca prawda wyszła na jaw

Lekarze biją na alarm. Medycy wystosowali ważny apel do wszystkich Polaków. RMF przekazało najnowsze informacje dotyczące jego szczegółów, z którym powinno zapoznać się tysiące Polaków. Do medyków dołączają się również politycy i gwiazdy. Sprawa jest bardzo poważna i wymaga szybkiej reakcji szczególnie wśród jednej grupy osób. Przekazano wstrząsające słowa.RMF: bardzo ważny apel do Polaków wystosowali lekarze. Okazuje się, że wiele z nas jest w stanie pomóc w walce z epidemią. Medycy biją na alarm, ponieważ jak się okazuje, jest wciąż bardzo mało chętnych dawców osocza, którzy mogliby uratować wiele osób ciężko przechodzących COVID-19.

papież Franciszek
11.10.2020 19:07 Dramatyczny apel papieża Franciszka. „Mamy przed sobą niewiele lat”

Papież Franciszek na specjalnie przygotowanym wystąpieniu miał dla świata pilne słowa do przekazania. Jego dramatyczny apel wstrząsnął ogromną częścią społeczeństwa. Głowa Kościoła katolickiego poruszyła naprawdę ważny i aktualny problem, mało kto na świecie może się z nim nie zgodzić. Prymas Italii podał fakty, które mogły zaniepokoić niejednego. Mamy przed sobą niewiele lat.Papież Franciszek postanowił zabrać głos w ważnej dla nas sprawie. Wszystko zostało powiedziane na specjalnej konferencji prasowej, na której głowa Kościoła przedstawiła m.in. przykładowe sposoby działania.

Bydgoszcz
28.09.2020 14:39 Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało pilny komunikat. Setki ofiar, w tym również dzieci, „Polska jest czarną plamą”

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wystosowało do Polaków bardzo ważny apel. Komunikat dotyczy poważnej sprawy, niestety wiele osób bagatelizuje te zakazy. Polska została okrzyknięta „czarną plamą w Unii Europejskiej”, a ofiary liczy się w setkach. Niestety, jesteśmy liderem wśród niechlubnego rankingu, lepiej uważać na to, co robimy. RCB przypomina o ważnych zasadach.Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało pilny komunikat– Pamiętaj!: zakładaj kapok na łódce i kajaku, nie wchodź do wody po alkoholu, pływaj tylko w wyznaczonych miejscach – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na Twitterze.Jak informuje portal polskieradio24.pl od początku kwietnia w wodach utonęły 354 osoby. Dzisiaj na Twitterze RCB podało, że utonęła jedna osoba. Wcześniej, 26 września, informowano o trzech takich przypadkach. Dlatego teraz pilnie alarmuje do Polaków: bądźmy bezpieczni nad wodą, pamiętajmy o kilku prostych zasadach. Jest na tyle źle, że Rządowe Centrum Bezpieczeństwa postanowiło wydać specjalny komunikat. Ostrzegają w nim wszystkich Polaków, należy bardzo uważać. Już doszło do kolejnych tragedii. Martyna Wojciechowska drży o swoją córkę. Sytuacja jest fatalna, wystosowała pilny apel Onet: Łukasz Szumowski i jego rodzina zarażeni koronawirusem Pilny komunikat Ministra Zdrowia. Zabrał głos w sprawie obostrzeń, powiedział jak naprawdę wygląda sytuacja w Polsce Do tego dołączyli specjalną grafikę, która ilustruje podane zasady oraz przypomina o innych np. żeby nie wbiegać rozgrzanym do wody, stosować się do poleceń ratowników, nie wchodzić do wody bezpośrednio po posiłku oraz nie wypływać na materacu zbyt daleko od brzegu.

chłopaki do wzięcia
08.09.2020 13:14 Asia z „Chłopaków do wzięcia” przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest tragiczna

„Chłopaki do wzięcia” to program, który budzi wiele kontrowersji. Uczestnicy, którzy w nim wystąpili cieszą sie jednak dość dużą popularnością, co doskonale widać na ich profilach w mediach społecznościowych. Związek Asi i Ryszarda jest jednym z tych, które budzą największe zaciekawienie ze względu na ich burzliwe charaktery.„Chłopaki do wzięcia” to program, który zdobył ogromną popularność wśród widzów. Bohaterowie stali się rozpoznawalnymi osobowościami, jednak często wybuchają wokół nich różne skandale. Jedną z najbardziej popularnych par z programu jest Asia oraz Ryszard nazywany również Szczeną. Kobieta w ostatnim czasie opublikowała dramatyczny apel.

piłkarz
03.08.2020 18:36 Polski piłkarz zaginął. Błagalny apel o pomoc

Piłkarz z okręgowej Klimontowianki PBI Klimontów jest pilnie poszukiwany. Klub 23-latka wystosował apel w jego sprawie. Ostatni raz był widziany w sobotę 1 sierpnia około 17:00 w Holandii. Od tamtej pory ślad się po nim urywa.Piłkarz ze świętokrzyskiego klubu z Klimontowa zaginął. Mężczyzna ostatni raz był widziany w sobotę w jednej z holenderskich miejscowości. Jego drużyna piłkarska wystosowała pilny apel o pomocy. Wszyscy go szukają, od kilku dni nie ma z nim kontaktu.