Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Asia z „Chłopaków do wzięcia” przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest tragiczna
Joanna Szwalikowska
Joanna Szwalikowska 08.09.2020 13:14

Asia z „Chłopaków do wzięcia” przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest tragiczna

chłopaki do wzięcia
fot. facebook.com/ryszard.dabrowski.54

„Chłopaki do wzięcia” to program, który budzi wiele kontrowersji. Uczestnicy, którzy w nim wystąpili cieszą sie jednak dość dużą popularnością, co doskonale widać na ich profilach w mediach społecznościowych. Związek Asi i Ryszarda jest jednym z tych, które budzą największe zaciekawienie ze względu na ich burzliwe charaktery.

„Chłopaki do wzięcia” to program, który zdobył ogromną popularność wśród widzów. Bohaterowie stali się rozpoznawalnymi osobowościami, jednak często wybuchają wokół nich różne skandale. Jedną z najbardziej popularnych par z programu jest Asia oraz Ryszard nazywany również Szczeną. Kobieta w ostatnim czasie opublikowała dramatyczny apel.

Asia była poruszona historią, dlatego podzieliła się nią z obserwatorami

Asia jest dość aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, co jakiś czas dzieli się z obserwatorami zdjęciami ze swoim ukochanym. Profil wykorzystuje też jednak w innym celu. Kobieta regularnie udostępnia posty dotyczące zwierzaków. Tym razem również podzieliła się informacją o biednym psiaku. Nagranie pokazuje małego czworonoga, któremu właściciel założył mu łańcuch, po czym porzucił w pobliżu opuszczonego domu. Pod nagraniem widnieje pytanie:

– Dlaczego istnieje wciąż tyle zła?

Bohaterka Chłopaków do wzięcia zwraca uwagę na ważny problem, tym samym apelując o rozwagę i zaprzestanie podobnych praktyk. Zaledwie kilkumiesięczny szczeniak został bestialsko porzucony bez szans na przeżycie. Na szczęście został odnaleziony i uratowany, jednak sama myśl o tym, co mogłoby się stać, gdyby nie to, jest straszna.

  1. Przypadkiem znalazł zdjęcie w torebce żony. Kiedy je zobaczył, wybiegł z krzykiem na ulicę
  2. Dramatyczne wspomnienia gwiazdy „M jak miłość”. Długo ukrywane szczegóły poruszyły fanów

Biedne zwierzę skamlało, nie wiedząc, co się dzieje

Asia nie mogła przejść obojętnie obok takiego filmu. Uznała, że musi się nim podzielić z innymi, by przypomnieć, że takie zachowanie nie jest akceptowalne. Trzymanie zwierząt na łańcuchu oraz porzucanie ich i skazywanie na męczeńską śmierć, to niewiarygodny akt braku człowieczeństwa.

Prawdopodobnie szczeniak spędził na łańcuchu kilka dni, na szczęście ktoś usłyszał jego skamlenie. Mężczyzna, który odnalazł zwierzę, nie mógł uwierzyć w to, że ktoś zachował się tak bestialsko i porzucił bezbronne zwierzę bez szans na przeżycie. Mężczyzna, który odnalazł psiaka, zaopiekował się nim odpowiednio, w głowie pozostaje jednak pytanie – jak można zrobić coś takiego?

Asia była poruszona historią małego psiaka. Publikując link do nagrania, chciała zwrócić uwagę na to, że takie zachowanie nigdy nie powinno było mieć miejsca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Poinformowano właśnie, że nie żyje
  2. Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. Straszne
  3. Ojciec zabrał trójkę dzieci i ruszył z nimi do lasu. Kiedy ich odnaleziono, na jaw wyszła porażająca prawda
  4. Edyta Zając opowiedziała o rozwodzie. Rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem nie było dla niej łatwe
  5. Pamiętacie Weronikę ze ”Złotopolskich”? Nagle zniknęła, o jej odejściu krążyły legendy, a prawda wyszła na jaw dopiero po latach
  6. Sokowi z kapusty przypisuje się cudowne właściwości. Prawdziwa witaminowa bomba, już po 2 dniach widać niesamowite efekty

Źródło: facebook.com