Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ryszard Dąbrowski prosi o pomoc. Zwrócił się do swoich fanów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.10.2021 21:18

Ryszard Dąbrowski prosi o pomoc. Zwrócił się do swoich fanów

Chłopaki do wzięcia
instagram.com/ryszarddabrowski

Ryszard Dąbrowski, pseudonim „Szczena” wystosował na Facebooku dramatyczny apel. Mężczyzna znany z programu Polsatu „Chłopaki do wzięcia” prosi swoich fanów o pomoc.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski stał się znany dzięki serialowi stacji Polsat „Chłopaki do wzięcia”. To program emitowany od 2012 roku. Powstało już 19 serii. Widzowie mogli oglądać zmagania Szczeny z jego własnymi demonami.

Dąbrowski w programie zmagał się z alkoholizmem oraz problemami z agresją. Miewał też konflikty z prawem. Tym razem jednak sam Szczena nie ma żadnych problemów – martwi się za to o kogoś innego, i w imieniu tej osoby błaga o pomoc.

Szczena błaga na Facebooku o pomoc

Ryszard „Szczena” Dąbrowski sam ostatnio miał poważne kłopoty (więcej TUTAJ), ale teraz na Facebooku nagłaśnia walkę o zdrowie i życie pewnej kobiety.

Chodzi o oddawanie krwi dla Anny Czarneckiej w Szpitalu MSWiA w Warszawie. Szczena udostępnił wpis męża kobiety, który prosi o pomoc w tej sprawie.

Anna Czarnecka jest w siódmym miesiącu ciąży i walczy o życie, podłączona do sztucznego płuca i systemu ECMO. W komunikacie możemy przeczytać, że znajduje się w śpiączce, a jej stan jest krytyczny.

Z posta dowiadujemy się też, że terapia, jakiej jest poddawana, jest inwazyjna, ale niezbędna dla utrzymania jej przy życiu, dlatego potrzebna jest duża ilość krwi.

Szczena udostępnił post, uzupełniając go o komentarz:

– Proszę o udostępnianie i wielką pomoc.

Źródło: Facebook, Telemagazyn

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Komunikat Adama Niedzielskiego. Powiedział, co czeka nas w listopadzie i grudniu
    2. Przykry komunikat policji przed „Wszystkich Świętych” ws. cmentarzy
    3. Jak rozpoznać, że zbliża się śmierć? Organizm umierającego wysyła sygnały

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik