Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pilny apel Andrzeja z ,,Rolnicy. Podlasie”. Prosi widzów tylko o jedno, nie chce się więcej narażać
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 08.05.2021 21:39

Pilny apel Andrzeja z ,,Rolnicy. Podlasie”. Prosi widzów tylko o jedno, nie chce się więcej narażać

Rolnicy. Podlasie apel Andrzeja
screen youtube.com/Rolnik Info

Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie” przekazał ważny apel, który skierował do wszystkich osób, które mają zamiar odwiedzić jego gospodarstwo. Skierował go szczególnie do osób młodych.

Andrzej i jego tata Gienek dzięki programowi „Rolnicy. Podlasie” zyskali dużą popularność. Niedawno w internecie pojawiło się nagranie z zatrzymania Gienka, które miało miejsce w weekend majowy. Teraz Andrzej przekazał wszystkim swoim widzom niezwykle ważny apel.

Chodzi dokładniej o zachowanie osób, które przyjeżdżają, aby osobiście poznać Andrzeja i Gienka. Bohater programu podkreśla, że wciąż będą przyjmować gości, ale prosi ich o szczególne zachowanie.

Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” prosi swoich widzów o odpowiednie zachowanie

Andrzej swój apel skierował szczególnie do fanów pomiędzy 20 a 30 rokiem życia. Uczestnik programu prosi, aby w czasie wizyty w jego gospodarstwie, fani nie wszczynali bijatyk, a także nie utrudniali życia jego sąsiadom.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Chodzi tu między innymi o zaczepianie sąsiadów Andrzeja i Gienka, a także zastawianie ich wjazdów na posesje. W jednym z nagrań mogliśmy usłyszeć, że jednocześnie na podwórku Andrzeja mogło nawet przebywać kilkadziesiąt osób.

W takiej sytuacji, kiedy w niewielkiej miejscowości, kiedy pojawia się tak duża ilość przyjezdnych, faktycznie może to przeszkadzać innym mieszkańcom.

Część z nich decyduje się na wezwanie policji, co niestety odbija się na Andrzeju i Gienku, ponieważ często, zanim funkcjonariusze przyjadą, to po kłopotliwych gościach nie ma już śladu, więc policja zwraca się bezpośrednio do nich.

Mam ogromny apel do moich widzów, fanów. Odwiedzać oczywiście można, tylko chodzi o to, żeby jak tutaj ponapijają, tu chodzi bardziej o młodzież taki 20, 30 lat przedział, żeby nie skakali się do bitki i sąsiadów nie zaczepiali – powiedział Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie”.

Bez wątpienia rodzina Andrzeja, jak i sam Gienek mają już na ten moment dosyć problemów z policją, dlatego też lepiej oszczędzić im kolejnych kłopotów i zmartwień.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: youtube