Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Śmieci się same wyniosły". Kaźmierska dosadnie komentuje ataki Edzi
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 16.04.2024 21:19

"Śmieci się same wyniosły". Kaźmierska dosadnie komentuje ataki Edzi

Edzia, Dagmara Każmierska
Fot. Instagram/edzia_official_, AKPA

Słowna batalia pomiędzy Dagmarą Kaźmierską a jej dawną przyjaciółką Edzią przybiera na sile. W całą sprawę zaangażowali się także fani obu pań. Pod ostatnim zdjęciem, które Edyta Nowak-Nawara zamieściła jakiś czas temu na Instagramie, rozpętała się istna burza. Teraz głos w tej sprawie zabrała sama Dagmara Kaźmierska. Nie miała litości dla dawnej koleżanki. 

Dagmara Kaźmierska jest obecnie na językach wszystkich

Dagmara Kaźmierska, która występuje w najnowszej odsłonie "Tańca z Gwiazdami”, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jej występy wzbudzają skrajne emocje. I powiedzenie, że można ją kochać lub nienawidzić bardzo zdaje się pasować do “Królowej życia”. 

Mimo że taneczne popisy Kaźmierskiej z odcinka na odcinek zbierają coraz większą krytykę Iwony Pavlović, ona zdaje się tym nie przejmować. Każdą sytuację jest w stanie obrócić w żart. Tym razem była jednak śmiertelnie poważna. Nie miała litości dla swojej dawnej przyjaciółki Edzi, która chce ponownie skorzystać z popularności Dagmary.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska Fot. KAPiF
"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przejdzie rewolucję! Polecą znane głowy Dagmara Kaźmierska bez grama makijażu. "Królowa życia" pokazała fanom prawdziwą twarz, jest nie do poznania

Edzia ponownie skrytykowała Dagmarę Kaźmierską

Edzia nie potrafiła przejść obojętnie wobec tego, że praktycznie cały polski show biznes żyje w ostatnim czasie tanecznymi popisami jej koleżanki z programu “Królowe życia”. Ciężko powiedzieć, co nią kierowało, zdecydowała się jednak zamieścić w sieci złośliwy komentarz pod adresem Kaźmierskiej. 

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej – napisała wówczas pod jednym z postów na na Instagramie serwisu JastrząbPost. 

Dagmara początkowo nie komentowała całej sytuacji z Edzią. Teraz jednak wywołana do tablicy przez dziennikarkę “Świata Gwiazd” nie gryzła się w język, mówiąc o koleżance z branży. 

Dagmara nie gryzła się w język, komentując sytuację z Edzią

Na oficjalnym koncie na YouTubie “Świata Gwiazd” pojawił się najnowszy wywiad z Dagmarą Kaźmierską i jej tanecznym partnerem, Marcinem Hakielem. W pewnym momencie dziennikarka zapytała “Królową życia” o jej dawną koleżankę z show TTV. Kaźmierska nie przebierała w słowach. 

Śmieci się same wyniosły. Edzia się powinna wstydzić, ale Edzie nie ma wstydu - zaczęła Dagmara Kaźmierska. 

Następnie podzieliła się swoją refleksją dotyczącą przyjaźni. 

Przyjaciół poznaje się w biedzie… Ale to nie jest, proszę państwa prawda. Przyjaciół poznajemy po naszych sukcesach - skwitowała. 

Myślisz, że Edzia już planuje odwet?