Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Miał powód
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.04.2024 08:43

Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Miał powód

Taniec z gwiazdami, Dagmara Kaźmierska, Maciej Musiał
Fot. KAPiF

Po emisji 6. odcinka 13. edycji “Tańca z Gwiazdami” spora część widzów nie mogła pogodzić się z werdyktem, gdy odpadł utalentowany Aleksander Mackiewicz. Tymczasem Dagmara Kaźmierska, dzięki głosom publiczności, pnie się coraz wyżej, mimo iż z powodu kontuzji nie jest w stanie zaprezentować tak widowiskowych choreografii, co reszta uczestników. Ten fakt wzburzył Macieja Musiała, który postanowił wprost powiedzieć, co o tym myśli. Zaraz potem zadzwonił do Kaźmierskiej z przeprosinami. 

"Taniec z Gwiazdami": Udział Dagmary Kaźmierskiej wzbudza wiele kontrowersji

Kilka lat temu Dagmarze Kaźmierskiej, uczestniczce 13. edycji “Tańca z Gwiazdami” przydarzył się opłakany w skutkach wypadek samochodowy. Celebrytka, która zasłynęła w programie “Królowe życia”, miała zmiażdżone stopy, a lekarze nie dawali jej większych szans na sprawne poruszanie się w przyszłości. Dzięki zabiegom i rehabilitacji Kaźmierskiej udało się stanąć na nogi, jednak te wciąż nie są do końca sprawne. To właśnie dlatego, gdy okazało się, że gwiazda weźmie udział w tanecznym show, internauci wprost nie posiadali się ze zdziwienia.

Na łamach “Tańca z Gwiazdami” Kaźmierska wraz z partnerem, Marcinem Hakielem, wykonują proste, nieskomplikowane i bezpieczne dla Królowej choreografie. Są one zdecydowanie mniej spektakularne i odbiegają poziomem od tych, które prezentują na parkiecie pozostali uczestnicy. Mimo to celebrytce udaje się przechodzić z odcinka do odcinka. Dzięki głosom fanów udało jej się zajść aż do ćwierćfinału, choć zdaniem jury jej umiejętności ani trochę się nie poprawiły. Ten fakt wzbudza mieszane uczucia wśród pozostałych uczestników programu. Szala goryczy przelała się, gdy w przedostatnim odcinku odpadł Aleksander Mackiewicz. 

Dagmara Kaźmierska, Hakiel
Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska (1).png
Fot. KAPiF
Hakiel nie chce mieć nic wspólnego z aferą Kaźmierskiej. Ma dosyć? Hakiel zareagował na werdykt w TzG. Mina bezcenna. Szybko zerknął w tłum

"Taniec z Gwiazdami": Maciej Musiał dosadnie skomentował eliminację popularnego zawodnika

Przez wielu widzów Aleksander Mackiewicz był uważany za czarnego konia 13. odsłony “Tańca z Gwiazdami”. Aktor z odcinka na odcinek wykonywał coraz bardziej skomplikowane i widowiskowe choreografie, dlatego spora część publiczności była ciekawa, co jeszcze będzie w stanie zaprezentować na parkiecie. Niestety jego przygoda z tanecznym programem zakończyła się w 5. odcinku. Fakt, że zamiast niego do kolejnego epizodu przeszła Kaźmierska, wywołał sporo kontrowersji. 

Sprawa stała się na tyle głośna, że skomentowała ją nawet produkcja show, przypominając wzburzonym widzom, że to głównie ich głosy wpływają na eliminację uczestników. Mimo to wielu osobom niełatwo było pogodzić się z faktem, że odpadł faworyt. Co ciekawe, w ich gronie znalazł się również Maciej Musiał. 

Niesprawiedliwe fest! – napisał aktor w mediach społecznościowych.

Jednak artysta szybko pożałował swoich słów. 

Aleksander Mackiewicz.png
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Bezcenna mina Dagmary Kaźmierskiej na pytanie o Hakiela. Tak zareagowała

"Taniec z Gwiazdami": Maciej Musiał przeprosił Kaźmierską

Po eliminacji Aleksandra Mackiewicza dla wielu widzów przelała się szala goryczy. Fakt, iż uczestnik odpadł, odbił się również na samej Dagmarze Kaźmierskiej, na której temat pojawiło się w sieci wiele niepochlebnych komentarzy. Celebrytka straciła w ich oczach, choć to właśnie decyzją wielu z nich dostała się aż do ćwierćfinału. Ta sytuacja budzi mieszane uczucia również u pozostałych uczestników, którzy z zasady nie komentują głośno wyboru widzów. W końcu Maciej Musiał publicznie wyraził swoje rozczarowanie. Jak zachowanie aktora skomentowała Kaźmierska?

Okazało się, że aktor okazał skruchę w związku ze swoim komentarzem. Przeprosił “Królową życia”, choć nie wiadomo, czy z własnej woli, czy może pod naciskiem produkcji.

Maciek zadzwonił do mnie po tej całej sytuacji. (...) Przeprosił mnie za to. Troszeczkę poniosły go emocje, tak jak mojego syna. On będąc uczestnikiem wie dobrze na jakich zasadach to funkcjonuje, że liczą się głosy widzów. Wytłumaczył mi, dlaczego tak napisał. Absolutnie nie mam jakiegoś żalu do niego. Maciek może się zdenerwował. Ja z nim porozmawiałam i jest ok – oznajmiła Kaźmierska na łamach wywiadu z “Vivą!”.

Maciej Musiał.png
Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska (2).png
Fot. KAPiF