Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nikt nie wiedział, co Dagmara ukryła przed jurorami TzG. Co teraz?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.04.2024 08:52

Nikt nie wiedział, co Dagmara ukryła przed jurorami TzG. Co teraz?

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Fot. AKPA, KAPiF

Dagmara Kaźmierska bierze udział w obecnej odsłonie “Tańca z Gwiazdami” i chociaż dostaje najniższe noty, dzięki głosom widzów z odcinka na odcinek przechodzi dalej. W ostatnim epizodzie show wypadła wyjątkowo słabo. Wiemy, co było tego powodem.

Dagmara Kaźmierska w "TzG" zbiera rekordowo niskie noty

Mimo że normą stało się już to, że po każdym tańcu Dagmara Kaźmierska dostaje krytykę od Iwony Pavlović, ona zdaje się tym nie przejmować. Odważnie odpowiada jurorce, każdą sytuację próbując przekuć w żart. “Królowa życia” przyznaje, że w show pełni funkcję rozrywkową, a jej podejście może denerwować innych.

W ostatnim odcinku taniec Dagmary był jednak wybitnie zły, za co dostała notę najniższą w historii całego show. Jury oceniło taniec jej i Marcina Hakiela zaledwie na 7 punktów…  Dagmara została także wezwana na dywanik do twórców show. Winne temu było nieodpowiednie zachowanie Conana względem jednej z jurorek. Kaźmierska przyznała, że jej syn wie, że zachował się brzydko.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel  Fot. KAPiF
Conan przerwał milczenie, powiedział, co naprawdę sądzi o matce. Kaźmierska nie mogła wydusić słowa, wszystko się nagrało Dagmara Kaźmierska bez grama makijażu. "Królowa życia" pokazała fanom prawdziwą twarz, jest nie do poznania

Dagmara Kaźmierska odpowiada na zaczepki Edzi

W czasach, kiedy Dagmara Kaźmierska występowała w show TTV “Królowe życia”, przyjaźniła się z Edzią. Edyta Nowak-Nawara jest kolejną osobą, która zdecydowała się skrytykować Dagmarę za jej pląsy na parkiecie “TzG”. 

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej – napisała wówczas Edzia pod jednym z postów na Instagramie serwisu JastrząbPost. 

Dagmara Kaźmierska początkowo nie komentowała zarzutów eks-przyjaciółki. Jednak odpowiadając na pytanie dziennikarki “Świata Gwiazd”, nie gryzła się w język.

Śmieci się same wyniosły. Edzia się powinna wstydzić, ale Edzie nie ma wstydu - skwitowała.

Teraz już wiemy, dlaczego poprzedni taniec Dagmary wyszedł tak niekorzystnie. “Królowa życia” powód zdradziła w kolejnym wywiadzie. 

"Taniec z Gwiazdami" Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierka zmaga się z poważną kontuzją

W poprzednim odcinku taniec Kaźmierskiej nie przypominał tańca, szczególnie jeśli zapytalibyśmy o zdanie Iwonę Pavlović. Jurorka nie miała litości dla “Królowej życia”. Taneczne popisy Dagmary podsumowała stwierdzeniem, że ta stoi, a nie tańczy. Dagmara Kaźmierska ujawniła, dlaczego w ostatniej odsłonie “TzG” jej postawa była tak sztywna. Jak się okazało po odcinku, tańczyła z pękniętym żebrem. 

Żeby to żebro pęknięte mnie tak nie bolało, bo mam żebro pęknięte od tygodnia. Nogi też mnie bolą. To się wydarzyło parę dni temu. Kontuzje są normalne. Poboli i przestanie - wyjaśniła w rozmowie z Plejadą Dagmara Kaźmierska. 

Co dalej z występami Dagmary Kaźmierskiej? Z pewnością dowiemy się już niebawem. A Ty kibicujesz “Królowej życia” w “Tańcu z Gwiazdami”? 

Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović
Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović  Fot. KAPiF