Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Zenka Martyniuka miał drugie wesele. Impreza była na bogato!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.04.2024 10:11

Syn Zenka Martyniuka miał drugie wesele. Impreza była na bogato!

Daniel Martyniuk
fot. Instagram/@faustynaaj

Daniel Martyniuk zaskoczył wszystkich informacją na temat zmian, jakie zaszły w jego życiu prywatnym. Syn wokalisty disco polo i jego ukochana Faustyna po raz drugi stanęli na ślubnym kobiercu! Niesamowite, jak wyglądało ich wymarzone wesele. Para młoda postawiła na luksus. 

Daniel Martyniuk ma za sobą ciężki okres

Początek 2024 roku nie należał do najbardziej udanych dla Daniela Martyniuka. Syn króla disco polo znalazł się na ustach wszystkich, po tym, jak po zakończeniu Sylwestra Marzeń w Telewizji Polskiej wrócił do hotelu i zaczął zakłócać spokój pozostałych gości. Naoczni świadkowie mówili nawet o wulgaryzmach i przykładach agresji wobec swojej żony Faustyny.

Sama ukochana mężczyzny wszystkiemu zaprzeczyła i wyznała, że jej mąż uczestniczył po prostu we wspólnej zabawie wraz ze wszystkimi gośćmi, przebywającymi w tym czasie w hotelowej restauracji. Wygląda na to, że incydent ze stycznia tylko umocnił związek zakochanych, bo niedawno pochwalili się oni szczęśliwą nowiną — para po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu!

Partnerka Hakiela pokazała test ciążowy. A wynik? Joanna Racewicz wzięła ślub? Fani licznie komentują

Daniel Martyniuk wziął drugi ślub z Faustyną

Chociaż syn Zenka Martyniuka i jego ukochana Faustyna Jamiołkowska, mają już za sobą złożenie przysięgi małżeńskiej, od dawna podkreślali, że chcieliby powtórzyć tę uroczystość. Wszystko dlatego, że pierwszy ślub pary był cywilny i odbył się na indonezyjskiej wyspie Bali. Zakochani żałowali wtedy, że cała rodzina nie może towarzyszyć im w tak ważnym dniu i obiecywali organizację drugiego ślubu.

Obietnicy dotrzymali, a na swoje huczne wesele zorganizowali w Niedzielę Wielkanocną 31 marca 2024 roku. Uroczystość miała miejsce niedaleko rodzinnych stron Faustyny — w Sierpcu i Skępem.

Pod domem [Faustyny] w godzinach popołudniowych pojawił się też Zenek z żoną. Wesele odbyło się w zajeździe niedaleko Sierpca [nazwę zajazdu zachowaliśmy do własnej wiadomości - redakcja]. To jedna z największych sal weselnych w okolicy. Zenek dał koncert w czasie weselnej zabawy - na Instagramie są już nagrania gości - czytamy słowa informatora portalu ShowNews.

Daniel Martyniuk ślub 3.jpg
Daniel Martyniuk wziął drugi ślub z Faustyną, fot. Instagram/@faustynaaj

ZOBACZ TEŻ: Ile waży Magda Gessler? Restauratorka odpowiada.

Jak wyglądało huczne wesele Daniela Martyniuka?

Trzeba przyznać, że syn wokalisty disco polo uwielbia huczne imprezy i nigdy nie żałuje pieniędzy dla swoich gości. Mogliśmy zobaczyć to już podczas pierwszego wesela Daniela Martyniuk z jego byłą żoną Eweliną. Teraz również nowożeńcy zadbali o to, aby ich bliskim niczego nie brakowało.

Na Facebooku domu weselnego, w którym Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska zorganizowali swoje przyjęcie, pojawiło się mnóstwo zdjęć z uroczystości. Możemy tam zauważyć, że liczne stoły nakryto białymi obrusami, a także udekorowano w tradycyjne polskie ozdoby. Pojawiły się tam również kadzidełka o morelowym zapachu, które mogły nawiązywać do pierwszego ślubu na Bali.

Uwagę internautów zwróciły również smakołyki, jakie można było znaleźć na weselnych stołach. Znajdowało się mnóstwo dań na zimno, liczne wędliny, sałatki i ciasta. Wszystko wskazuje na to, że wesele pociechy Zenka Martyniuka zorganizowano z rozmachem!

Daniel Martyniuk ślub 1.jpg
Jak wyglądało huczne wesele Daniela Martyniuka?, fot. Instagram/@faustynaaj
Daniel Martyniuk ślub 2.jpg
Jak wyglądało huczne wesele Daniela Martyniuka?, fot. Instagram/@faustynaaj