Lifestyle.Lelum.pl > Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek i Danuta Martyniuk
12.04.2024 11:34 Zenon i Danuta Martyniuk w dniu ślubu już byli niczym gwiazdy. Te włosy

Od ślubu Zenka i Danuty Martyniuków minęło niedawno 35 lat. W czasie świąt Wielkanocnych para bawiła się na weselu swojego jedynego syna. Wzbudziło to nostalgię i refleksję, a wraz z nimi powrót do przeszłości. Tak prezentował się gwiazdor disco-polo i jego świeżo upieczona małżonka w dniu ślubu.

sąd, Daniel Martyniuk
27.03.2024 21:26 Zapadł wyrok ws. Daniela Martyniuk! Pójdzie za kratki?

Daniel Martyniuk zasłynął w rodzimym show-biznesie jako syn króla disco-polo, Zenka Martyniuka, jednak opinii publicznej dał się poznać z zupełnie innej, ciemniejszej strony. Media regularnie donoszą o coraz to nowszych aferach związanych z mężczyzną. Finał jednej z nich miał miejsce w sądzie. Daniel Martyniuk właśnie usłyszał wyrok.

Danuta i Zenek Martyniukowie
27.02.2024 15:46 Martyniuk rozstanie się z Danutą. Zostanie sama przez jakiś czas

Danuta i Zenek Martyniukowie są uważani za jedno z najbardziej zgodnych i szczęśliwych małżeństwa w całym show-biznesie. Para jeszcze w tym miesiącu świętowała 35. rocznicę ślubu, jednak wśród fanów gruchnęły nagłe wieści. Danuta Martyniuk potwierdziła ponure plotki. Co się stało?

Zenek wystąpił wraz z żoną w teledysku do utworu „Będę zawsze tam, gdzie ty”, fot. YouTube/AKCENT - Oficjalny
05.02.2024 17:44 Już jest nowy teledysk Zenka a w nim dzikie pląsy z Danutą

Zenon Martyniuk jest najlepiej znany jako wokalista disco polo, który wraz z zespołem Akcent przyciąga na swoje koncerty istne rzesze fanów. Niedawno muzyk zaprezentował swoim wielbicielom najnowszy kawałek, któremu towarzyszy wyjątkowy teledysk. Piosenkarz wystąpił w nim bowiem u boku swojej małżonki.  

Zenek i Danuta Martyniuk świętują 35. rocznicę ślubu, fot. YouTube/AKCENT - Oficjalny
04.02.2024 17:06 W rocznicę ślubu Danuta Martyniuk wyznała prawdę o związku

Zenek i Danuta Martyniuk mogą pochwalić się zaskakującym stażem małżeńskim. Niewielu parom – szczególnie w świecie show-biznesu – udaje się osiągnąć taki staż swojej relacji. 4 lutego Martyniukowie świętują swoja 35. rocznicę ślubu. 

Danuta Martyniuk zaatakowała Donalda Tuska
22.01.2024 08:18 Danuta Martyniuk zaatakowała Donalda Tuska i obraziła internautkę. Padły słowa o „szpitalu psychiatrycznym”

Od czasu do czasu zdarza się, że poszczególne osoby z polskiego show-biznesu postanawiają zabrać głos w sprawie polityki i skrytykować zachowanie przedstawicieli kolejnych partii. Tak właśnie było tym razem. Niespodziewanie głos zabrała Danuta Martyniuk, która zaatakowała Donalda Tuska. Na tym się jednak nie skończyło! 

Martyniukowie
10.01.2024 22:03 Wyciekło prywatne nagranie Martyniuków. Tego nikt się nie spodziewał po Danucie, wokół słychać krzyki i dokazywanie

Zenek Martyniuk postanowił zrobić wyjątek dla swojej żony i zaśpiewał w duecie. Nagranie z amerykańskiej imprezy podbija sieć. Danuta skradła całe show

To była jedna z największych afer z Danielem Martyniukiem
06.01.2024 12:43 To była jedna z największych afer z Danielem Martyniukiem. "Masz wp****ol". Pamiętacie?

Daniel Martyniuk powrócił na usta wszystkich za sprawą swojego sylwestrowego skandalu, kiedy to miał zakłócać spokój w zakopiańskim hotelu. Okazało się jednak, że to niejedyna wpadka syna Zenka Martyniuka. O tym incydencie z przeszłości mówił absolutnie każdy.

Nieoczekiwane wyznanie żony Daniela Martyniuka
05.01.2024 17:12 Nieoczekiwane wyznanie żony Daniela Martyniuka „Znam mojego męża i...”

O skandalu, jaki wybuchnął po Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, wie już absolutnie każdy. Z doniesień medialnych wynika, że Daniel Martyniuk miał zrobić awanturę w hotelu, która zakończyła się interwencją policji. Teraz głos zabrała jego żona, która nie żałowała mocnych słów. 

Daniel Martyniuk w ogniu skandalu
03.01.2024 12:30 Daniel Martyniuk w ogniu skandalu, ochroniarz ujawnił kulisy hotelowej burdy. Nie pomogło nawet oświadczenie Faustyny

Awantura, jaką chwilę po zakończeniu Sylwestra z Dwójką, urządził Daniel Martyniuk w jednym z zakopiańskich hoteli, odbiła się szerokim echem w mediach. Teraz o zaskakującej sytuacji opowiedział ochroniarz, który w tamtą noc pracował na terenie obiektu. Wyjawił wszystko…

Martyniuków od tej strony nie znał nikt
03.01.2024 11:51 Martyniuków od tej strony nie znał nikt, zszokowali wszystkich. Kurzajewski zabrał głos, tylko skąd się tam wziął?

Zenek Martyniuk bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Oprócz zawrotnej kariery muzyk może również pochwalić się udanym życiem prywatnym. Teraz w sieci pojawiło się jego nagranie z żoną Danutą. Głos zabrał sam Maciej Kurzajewski, tylko co on robił na ich imprezie?

Tyle Daniel Martyniuk zapłacił za swój zakopiański wybryk
03.01.2024 09:24 Tyle Daniel Martyniuk zapłacił za swój zakopiański wybryk. Cena może zszokować

O incydencie z udziałem Daniela Martyniuka, do którego doszło na krótko po Sylwestrze z Dwójką, mówiła już cała Polska. Syn Zenka Martyniuka miał wdać się w awanturę w hotelu, która wymagała interwencji policji. Teraz wiemy, ile zapłacił za swoje zachowanie.

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Sylwester z Dwójką
01.01.2024 22:13 Daniel Martyniuk zakuty w kajdanki, Danuta zabiera głos. „Obiecywał, że będzie grzeczny”, ze wstydu zapada się pod ziemię

Nowy Rok rozpoczął się od głośnej afery w Zakopanem. Oto gruchnęła wieść o zatrzymaniu Martyniuka po tym, do czego doszło w podhalańskim pensjonacie. Podczas gdy cała Polska zwróciła wzrok ku zimowej stolicy Polski, Danuta Martyniuk niespodziewanie przerwała milczenie. Żona króla disco polo udzieliła zaskakującego komentarza…

Zenek Martyniuk, Sylwester z Dwójką
01.01.2024 20:23 Daniel Martyniuk zakuty w kajdanki, ta burda po koncercie w Zakopanem przejdzie do historii. „Król disco polo” nie upilnował syna?

W Zakopanem doszło do wielkiego skandalu, który, wbrew pozorom nie wiązał się z tym, co działo się na scenie podczas Sylwestra z Dwójką. W pewnym momencie spokój gości hotelowych prysł niczym mydlana bańka. Doszło do zakłócania ciszy nocnej, szarpaniny, a nawet interwencji policji. W samym środku tego zamieszania pojawił się Martyniuk. W pewnym momencie został zakuty w kajdanki i wyprowadzony z pensjonatu. Tych scen goście hotelu na długo nie zapomną!

Tak się bawi Zenek Martyniuk
31.12.2023 12:24 Tak się bawi Zenek Martyniuk, przyłapali go na przedsylwestrowym spotkaniu. Co tam robił w przeddzień koncertu?

Zenek Martyniuk jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd dzisiejszego Sylwestra Marzeń w Dwójce. Muzyk od lat koncertuje tego dnia i w związku z tym nigdy nie może pochwalić się wolnym Sylwestrem, spędzonym u boku przyjaciół. Dlatego też swoją celebrację przeniósł na wczorajszy wieczór. Wiemy, jak bawił się piosenkarz.

Zenek Martyniuk
25.12.2023 13:48 Nawet za Sylwestra Marzeń tak mu nie płacili. Lepiej usiądźcie. Tyle Zenek Martyniuk miał zarobić za reklamę wędlin w USA

Zenek Martyniuk od ponad 2 dekad jest jednym z czołowych wykonawców muzycznych w Polsce. To naturalnie wiąże się z ogromnymi zyskami. Choć wokalista śpiewał już na wielu scenach, mało kto był w stanie zapłacić mu tyle, ile rzekomo dostał za reklamę… wędlin.

Danuta Martyniuk
28.11.2023 09:19 Danuta Martyniuk otoczona policją! Dwa słowa wszystko ujawniły. Wyjechała z kraju i takie wieści

Cały internet właśnie obiegła sensacyjna wieść. Danuta Martyniuk towarzyszy mężowi w trasie koncertowej za oceanem. Niespodziewanie w jej mediach społecznościowych pojawiło się szokujące zdjęcie. Żona lidera zespołu “Akcent” jest na nim w otoczeniu policjantów. Co tam się stało? 

Danuta Martyniuk pokazała się w odważnej stylizacji
19.11.2023 10:10 Danuta Martyniuk właśnie pokazała się w odważnej stylizacji! Wygląda o wiele lat młodziej. Co za widok

Danuta Martyniuk po raz kolejny pochwaliła się swoją nową figurą i udowodniła, że zna się na panujących trendach. Podczas trwającej trasy koncertowej swojego męża gwiazda zaskoczyła odważną kreacją. 

Daniel Martyniuk wrócił z podróży poślubnej, fot. KAPiF, Instagram/faustynaaj
04.11.2023 13:29 Ledwo wrócił z nową żoną z Bali. Media huczą o tym, co zrobił Daniel Martyniuk, złamał zakaz

Daniel Martyniuk ma za sobą okres, kiedy często trafiał na nagłówki tabloidów. W ostatnim czasie nieco się uspokoił i oddalił się od świata show-biznesu. Niedawno media obiegła informacja o jego ślubie na Bali z Faustyną Jamiołkowską. Wielu będzie w szoku, gdy dowie się, na czym został przyłapany tuż po powrocie do Polski.

Zenek Martyniuk wyjaśnił, dlaczego nie gra koncertów charytatywnych, fot. KAPiF
18.10.2023 07:18 Zenek Martyniuk przekazał przykrą wiadomość. Nie jest w stanie udzielić pomocy w sytuacji, o którą go zapytano

Zenek Martyniuk jest jednym z najbardziej popularnych muzyków disco polo, który chętnie występuje na scenie przed tłumami fanów. Jak się jednak okazuje, muzyk nie bierze udziału w każdym rodzaju koncertów i imprez. 

To nie był zwyczajny koncert Zenka Martyniuka
08.10.2023 22:27 Wybuchła ogromna burza po występie Zenka Martyniuka. To nie był zwyczajny koncert

Zenek Martyniuk pojawił się ostatnio na koncercie w miejscowości Ostrołęka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że z pozoru zwyczajne wydarzenie muzyczne szybko zamieniło się w… kampanię wyborczą nieoczywistego kandydata.

Danuta Martyniuk skrytykowana. Poszło o jej fryzurę, fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
03.10.2023 13:44 „Nie wyszła na tym najlepiej”. Uderzające wieści o Danucie Martyniuk, aż przykro to czytać

Danuta Martyniuk od lat znajduje się u boku Zenka Martyniuka. Para pobrała się w 1989 roku i od tego czasu tworzy udany związek. Wspólnie doczekali się dorosłego dziś syna Daniela. W ostatnim czasie żona wokalisty disco polo przeszła zaskakującą metamorfozę. 

Zenek Martyniuk
01.10.2023 12:22 Zobaczyliśmy TO i nie ma już wątpliwości, co dzieje się w małżeństwie Zenka Martyniuka! Przyjcie sie zdjęciom...

Danuta i Zenek Martyniukowie od lat uchodzą za jedno z najbardziej przykładnych małżeństw w polskim show-biznesie. Choć są jak najbardziej tradycyjną parą, ostatnio w ich relacji zaszły pewne zmiany, które zapoczątkowała żona wokalisty.

Danuta Martyniuk zachwyciła wyglądem, fot. KAPiF
22.09.2023 21:31 Danuta Martyniuk przeszła zabiegi i założyła cudowną kreację. Wygląda jak petarda

Zenek Martyniuk jest świetnie znany każdemu fanowi disco-polo. Muzyk od lat pozostaje wierny swojej żonie Danucie, którą poślubił w 1989 roku. Kobieta nierzadko towarzyszy swojemu mężowi na branżowych eventach, dzięki czemu fani niedawno mogli zauważyć jej niemałą metamorfozę.

Izabela Trojanowska
21.08.2023 16:18 Przykra informacja o Zenku Martyniuku. Gwiazdor otrzymał druzgocący cios

Twórczość Zenka Martyniuka i w zasadzie cały gatunek disco polo budzą wśród Polaków mieszane odczucia, niezależnie od tego, czy mówimy o artystach, czy słuchaczach. Teraz gwiazdor otrzymał cios z niespodziewanej strony. Przykre doniesienia obiegają sieć.

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk
18.08.2023 21:16 Zenek Martyniuk, jego żona Danuta, syn Daniel z narzeczoną pewnie pękają z dumy. Spektakularne doniesienia

Zenek Martyniuk ma powód, by świętować. Wokalista i lider zespołu Akcent przez lata swojej twórczości wypuścił wiele piosenek, które stały się hitami. Zyskał tym mnóstwo fanów. Teraz ma kolejny, fantastyczny powód do radości.

Zasmucające, co się stało po wczorajszym występie Zenka Martyniuka w Mrągowie
12.08.2023 08:16 "Dramat", "masakra". Zasmucające, co się stało po wczorajszym występie Zenka Martyniuka w Mrągowie

Zenek Martyniuk był jednym z wykonawców, którzy pojawili się na scenie Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Pod sceną nie zabrakło roztańczonej publiczności, a Zenek Martyniuk, który cieszy się dużą popularnością, przyciągnął tłumy. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni jego występem.

Krzysztof Skiba ostro o Zenku Martyniuku, fot. KAPIF
08.07.2023 14:14 Dawno nikt tak ostro się nie PRZEJECHAŁ po Zenku Martyniuku. Skiba nie miał litości, padły porażające słowa

Nie milkną głosy wokół przykrego incydentu, jaki wydarzył się w trakcie koncertu Zenka Martyniuka. W pewnym momencie, podczas występu we Włodawie, piosenkarz został obrzucony jajkami na scenie. Teraz swoje zdanie na ten temat wyraził Krzysztof Skiba, który nie żałował mocnych słów.

  • 1
  • 2