Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Daniel Martyniuk planuje wesele? Szykuje się duża impreza
Julia Bogucka
Julia Bogucka 17.03.2024 16:18

Daniel Martyniuk planuje wesele? Szykuje się duża impreza

Daniel Martyniuk
Fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Po kilku miesiącach od ślubu i po gigantycznym skandalu wiemy już, co dalej z życiem Daniela Martyniuka i jego małżonki. Jeszcze w tym miesiącu syna gwiazdy disco-polo czeka duża impreza. Data zaskakuje, podobnie jak jej szczegóły. To na pewno dobry wybór?

Daniel Martyniuk zakochany wziął ślub na Bali

Minęło już kilka ładnych miesięcy, od kiedy media obiegły informacje o egzotycznym ślubie syna gwiazdora disco-polo. Daniel Martyniuk w październiku ubiegłego roku pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami, którymi zrelacjonowali przebieg całej ceremonii. Całość prezentowała się niezwykle bajkowo i jak przyznał mężczyzna w rozmowie z “Pudelkiem”, oboje marzyli o ślubie na rajskiej wyspie.

Razem z Faustyną uznaliśmy, że będzie to Bali. Nie jestem zwolennikiem oklepanych wesel, które prawie zawsze wyglądają tak samo i jak pewnie wszyscy zauważyliście, jestem dość oryginalny w swoich poglądach - opowiadał.

Oboje tłumaczyli wówczas, że pomimo że wyspa zostanie w ich pamięci na zawsze, nie zapomną o swoich bliskich przebywających wtedy w Polsce. Potwierdzili, że imprezę weselną zaplanują również w ojczyźnie.

 

Daniel Martyniuk pokazał nowego członka rodziny. Serce rośnie, internauci zalewają komentarzami "Trzeba pomóc dziecku". Martyniukowie zrobili to dla 34-letniego syna, Danuta wygadała sprytny plan

Daniel Martyniuk i wydarzenia sylwestrowej nocy

Po drodze para przywitała Nowy Rok w niecodziennej atmosferze. Święto, które jest uważane za jedno z najradośniejszych zapisanych w naszych kalendarzach, w Zakopanem ukazało się w zupełnie innej scenerii. Chodzi o zachowanie młodego Martyniuka, które dalekie było od normy. Daniel wraz z partnerką spędzał czas w hotelu “Belvedere”, w którym zatrzymało się wiele gwiazd polskiego show-biznesu. W środku nocy w pensjonacie rozpętała się awantura.

Jak donosił “Super Express”, syn gwiazdora disco-polo miał zaczepiać gości oraz muzyków zabawiających przybyszy. Miał być pod wpływem alkoholu. Bezradna obsługa zdecydowała się wezwać służby, które po dwukrotnym przybyciu podjęły radykalne kroki. Daniel Martyniuk został wyprowadzony z hotelu “Belvedere” w kajdankach, a cała noc została szeroko zrelacjonowana przez media. Te wydarzenia położyły cień na przyszłość krnąbrnego mężczyzny, który już wcześniej sprawiał wiele problemów. Wielu miało nadzieję, że ślubne amory zmieniły jego podejście do życia.

daniel martyniukk.png
Fot. danielmartyniuk89/Instagram

ZOBACZ TEŻ: W teledysku Martyniuka wystąpiła jego żona. Tak intymnych szczegółów jeszcze nie widzieliście. Przesadził?

Daniel Martyniuk szykuje się na kolejny śłub?

Wbrew wszelkim pogłoskom, okazuje się, że pomiędzy młodym małżeństwem wciąż wszystko jest w porządku. Kiedy po sylwestrowej nocy opadł wreszcie kurz emocji, postanowili zająć się organizacją wcześniej zaplanowanego wesela. Wszystko wskazuje na to, że impreza czeka ich jeszcze w tym tygodniu. A jaką datę wzięli pod uwagę? To może niektórych wprowadzić w konsternację, ponieważ portal “ShowNews” poinformował, że Daniel Martyniuk i Faustyna planują wesele na 31 marca.

Jak wie każdy, kto pilnuje swojego kalendarza, to właśnie tego dnia wypada Niedziela Wielkanocna. Czy będzie to skromna uroczystość rodzinna połączona ze świątecznym śniadaniem? Nic bardziej mylnego. Informator portalu “ShowNews” donosi, że szykuje się gigantyczna impreza.

Na wesele zaproszono rodzinę i przyjaciół młodej pary, będzie to spora impreza na kilkaset osób

Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem obędzie się bez awantur.