Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ślub Roxie Węgiel to jej zasługa. Też znacie ją z “Tańca z Gwiazdami”
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 06.06.2024 08:11

Ślub Roxie Węgiel to jej zasługa. Też znacie ją z “Tańca z Gwiazdami”

Roxie Węgiel, Kevin Mglej
fot. AKPA

Jakiś czas temu media zelektryzowała wiadomość o ślubie Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Mimo że zakochani początkowo chcieli ukryć ten fakt, fani byli czujni i szybko wyłapywali coraz to nowe dowody na potwierdzenie tezy, że ich idolka jest już mężatką. Teraz wyszło na jaw, kto pomógł parze zorganizować uroczystość. Znacie ją bardzo dobrze z Polsatu. 

Roxie Węgiel zajęła 2. miejsce w "Tańcu z Gwiazdami"

Roxie Węgiel była jedną z uczestniczek tegorocznej edycji “Tańca z Gwiazdami”. W całym show radziła sobie świetnie. Nikogo nie zdziwiło chyba więc to, że dotarła aż do finału, gdzie zajęła 2. miejsce. 

Roxie tańczyła w parze z Michałem Kassinem, który po zakończeniu show dokonał coming outu. Roksana zapewniała, że tancerz ma całe jej wsparcie. Co ciekawe, w odcinku ćwierćfinałowym parze towarzyszył w jednym z tańców Kevin Mglej. Mimo że wielu fanów początkowo podchodziła sceptycznie do jego występu, Kevin pokazał że mylili się ci, którzy w niego nie wierzyli. Trio za swój występ otrzymało 40 punktów.

"Taniec z Gwiazdami" fot. KAPiF
Romanowska pluska się w basenie. Zrobiła sobie prezent na urodziny Gessler w Na Wspólnej? Internauci zmiażdżyli produkcję

Wiele wskazuje na to, że Roxie i Kevin wzięli ślub cywilny

Pomimo tego, że od początku spekulacji fanów o tym, że para jest już po ślubie, Roxie i Kevin nie zaprzeczyli, ale też nie potwierdzili tych doniesień, coś było na rzeczy. Niedawno zakochani opublikowali wymowny kadr na Instagramie. Widzimy na nim, jak są złączeni w pocałunku, a Roxie trzyma ogromny bukiet białych kwiatów. 

Wszystko wskazuje zatem na to, że Roxie i Kevin wzięli ślub cywilny. A w przygotowaniach pomógł mi nie byle kto! Co więcej, ta sama osoba ma zorganizować dla nich ślub kościelny. Szykuje się impreza na miarę wesela Szczęsnych czy Lewandowskich? Wiele na to wskazuje. 

To ona pomoże Roxie Węgiel zorganizować ślub kościelny

Jak się okazuje zarówno za ślub cywilny Roxie i Kevina, jak za kościelną uroczystość pary, odpowiada i odpowiadać będzie nie kto inny, a Izabela Janachowska. Niegdysiejsza gwiazda “Tańca z Gwiazdami” od jakiegoś czasu zajmuje się organizacją ekskluzywnych wesel i ślubów. Widać, że zakochani na swoich wydarzeniach nie oszczędzają. Izabela Janachowska lubi wydarzenia z pompą. Ostatnio w jednym z wywiadów powiedziała, że najnowsza moda ślubna wymaga zatrudnienia koordynatora od mediów społecznościowych… 

Absolutnym tegorocznym hitem jest zatrudnienie wedding content creatora - osoby, która w dniu ślubu przygotuje wszystkie materiały na social media: zdjęcia, rolki, posty. Wiem, że są pary, które decydują się na taką usługę zamiast fotografa czy operatora - przyznała Janachowska w rozmowie z Plejadą.

Myślisz, że Roxie i Kevin się na to zdecydują? 

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska fot. KAPiF