Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa z brzuszkiem na spotkaniu prasowym. Śliczna aktorka zagrała ciężarną Justynę
Julia Bogucka
Julia Bogucka 07.06.2024 14:38

Julia Wieniawa z brzuszkiem na spotkaniu prasowym. Śliczna aktorka zagrała ciężarną Justynę

Julia Wieniawa
Fot. Jakub Adamiak/Lelum

Julia Wieniawa pojawiła się na spotkaniu prasowym w niecodziennym wydaniu. Pod sukienką skrywa wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Okazuje się, że nie bez powodu wygląda właśnie w taki sposób. Ma to związek z ważnym projektem.

Julia Wieniawa spełnia się w wielu dziedzinach

Młoda gwiazda zaczęła swoją karierę aktorską ponad dekadę temu, a największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Pauliny w serialu “Rodzinka.pl”. Po zakończeniu produkcji wystąpiła również w kilku głośnych polskich filmach, takich jak “W lesie dziś nie zaśnie nikt”, “Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” czy “Small World”. Okazuje się, że jest utalentowana również w wielu innych dziedzinach.

KAPIF_oryginal_K1206122F.jpg
Fot. KAPiF

Jeszcze w 2015 roku Julia Wieniawa wydała swój pierwszy singiel, a dwa lata później podpisała kontrakt z wytwórnią Kayax. Jej utwór “Nie muszę” uzyskał status platynowego, a w 2022 roku wydała swój pierwszy album studyjny. Angażowała się również w liczne akcje społeczne: antysmogowe, na rzecz promocji badań cytologicznych czy profrekwencyjne przed wyborami parlamentarnymi.

Mam Talent: Wieniawa zalała się łzami. Nagle wybiegła na scenę Wieniawa podpadła fanom. Nagranie już zostało usunięte. Nie uczy się na błędach?

Zbliża się premiera nowej polskiej komedii

Dokładnie w Dzień Matki rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu w reżyserii Mariusza Kuczewskiego. Twórca ma na swoim koncie pięć części niezwykle popularnych “Listów do M”, “Znachora” czy “Dawida i Elfów”. Do pracy nad produkcją zaangażowano wielu znanych aktorów, między innymi Mariana Opanię, Małgorzatę Rożniatowską, Mariusza Drężka, Julię Wieniawę, Bartłomieja Firleta, Anitę Sokołowską i Wiktora Zborowskiego.

“Dalej Jazda” będzie komedią traktującą o podróży przez Polskę pary seniorów. W tych planach swoich dziadków, wbrew obawom syna, wspiera wnuczka i sąsiad. Elżbieta i Józiek ostatecznie decydują się na wyjazd skradzioną nyską w pogoni za marzeniami. Efekty tej wycieczki spowodują wyraźne zmiany w całej ich rodzinie.

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa: „mam dwóch ojców”, szokujące zwierzenie gwiazdy. Aktorka odsłania intymny sekret

To ją zagra Julia Wieniawa w nowej komedii

Jedna z najważniejszych ról w nowej produkcji przypadła właśnie Julii Wieniawie, która pojawiła się dziś na spotkaniu prasowym w niecodziennym wydaniu. Pod sukienką ujawnia się zaokrąglony brzuszek i to wcale nie jest przypadek. Bohaterka, której postać wykreuje w najnowszej komedii, jest bowiem w ciąży. To wnuczka pary seniorów, Justyna.

KAPIF_oryginal_K1189621F.jpg
Fot. KAPiF

To właśnie Julia Wieniawa będzie wspierała i zachęcała swoich filmowych dziadków do wyruszenia w szaloną podróż. Charakteryzować ją będzie pozytywne nastawienie do świata i nadzieja, którą raczy członków swojej rodziny. Postać Justyny dostarczy produkcji dodatkowego komizmu oraz ciepła i uroku.