Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pazura nie pojawił się na pogrzebie Rewińskiego. Jego powód łamie serce
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.06.2024 21:36

Pazura nie pojawił się na pogrzebie Rewińskiego. Jego powód łamie serce

Cezary Pazura, Janusz Rewiński
fot. KAPIF

Niedawno miał miejsce pogrzeb prawdziwej legendy polskiego kina — Janusza Rewińskiego. Podczas ceremonii nie pojawił się jednak jego kolega z planu legendarnego “Killera” Cezary Pazura. Teraz aktor ujawnił, jaki był powód jego nieobecności.

Za nami pogrzeb Janusza Rewińskiego

1 czerwca polskie media obiegła tragiczna wiadomość. Właśnie wtedy odszedł jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Janusz Rewiński zmarł niespodziewanie w wieku 74 lat. Wieść o jego śmierci przekazał na swoim profilu w social mediach jego syn Jonasz.

Pożegnanie, którego miało nie być. 1 czerwca Tata stoczył walkę ze swoim stanem zdrowia. Niestety tym razem nie dał rady. Przez wiele lat Tata dawał radość i uśmiech nie tylko nam, ale i wszystkim wokół. Teraz świat jest jakby taki sam, ale uśmiechu nagle zabrakło - napisał Jonasz Rewiński, żegnając swojego tatę..

Wiadomo, że gwiazdor przez długi czas zmagał się z ciężką chorobą, a wierni fani już kilka miesięcy wcześniej zauważyli znaczne zmiany w jego wyglądzie. Nie tylko znacznie schudł, ale też ograniczył kontakty z bliskimi znajomymi. 

Jackowski miał wizję z zaświatów. Wyjawił, co czeka każdego z nas po śmierci "Kobiety są straszne". Popek przeszła piekło po zwolnieniu z TVP

Cezary Pazura nie pojawił się na pogrzebie Janusza Rewińskiego

Ostatnie pożegnanie wybitnego gwiazdora miało miejsce 7 czerwca 2024 roku o godzinie 12:00 w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Anielskiej w Radości. Po uroczystej mszy ciało Janusza Rewińskiego zostało złożone na lokalnym cmentarzu parafialnym.

W pogrzebie gwiazdora uczegodstniczyło mnóstwo gwiazd, w tym jego kolegów i koleżanek z branży. Media jednak natychmiast zauważyły, że podczas uroczystości zabrakło innego popularnego aktora — Cezarego Pazury. Gwiazdor miał okazję współpracować z legendą kina między innymi podczas nagrywania kultowego filmu “Killer”.

ZOBACZ TEŻ: Wachowicz powiedziała “tak” po 50 urodzinach. Podsumowała je tylko tym jednym zdaniem.

Cezary Pazura tłumaczy powody swojej nieobecności na pogrzebie Rewińskiego

Teraz popularny aktor zabrał głos w sprawie swojej nieobecności na pogrzebie kolegi po fachu. Okazało się, że Cezary Pazura nie był w stanie uczestniczyć w uroczystościach ostatniego pożegnania Janusza Rewińskiego, ponieważ w tym godzinach odwiedzał swojego chorego tatę w szpitalu.

Ja mam tatę w bardzo ciężkim stanie i odwiedziny w szpitalu są w odpowiednich godzinach. Ja nie mogę być na pogrzebie, bo mam swoje problemy i niosę swój krzyż - wyznał aktor w rozmowie z Wirtualną Polską.

@wirtualnapolska Cezary Pazura nie pojawił się na pogrzebie Janusza Rewińskiego! #plotki #pudelek ♬ oryginalny dźwięk – Wirtualna Polska - Wirtualna Polska