Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowski zrobił dla dzieci coś wyjątkowego. Łzy lały się po policzkach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.06.2024 18:52

Lewandowski zrobił dla dzieci coś wyjątkowego. Łzy lały się po policzkach

Robert Lewandowski
fot. TikTok/@laczynaspilka

Robert Lewandowski zaskoczył wszystkich swoim zachowaniem przed Euro 2024. Kapitan Biało-Czerwonych postanowił zaskoczyć najmłodszych fanów futbolu i specjalnie dla nich przygotował małą niespodziankę. 

Robert Lewandowski nie pojawił się podczas pierwszego meczu Euro 2024

Za nami pierwszy mecz Polaków podczas trwających Mistrzostw Europy w piłce nożnej. W niedzielę nasi rodacy spotkali się z Holandią w Hamburgu, gdzie rozegrano pierwszy mecz naszej grupy. Niestety, mecz zakończył się przegraną Biało- Czerwonych 2:1.

W minionym spotkaniu naszej reprezentacji zabrakło niestety naszego kapitana. Robert Lewandowski musiał oglądać mecz z ławki rezerwowych, a to wszystko z powodu urazu, jakiego doznał podczas poprzedniego spotkania z Turcją.

Euro 2024: piłkarze po treningu. Zabrakło najważniejszego napastnika Probierz zwrócił uwagę jednym szczegółem. Świat zachwycony polskim trenerem

Robert Lewandowski wraca do gry

Teraz jednak w sieci pojawiły się radosne wieści dla wszystkich wiernych fanów futbolu. PZPN właśnie wydał oficjalnie oświadczenie, z którego możemy dowiedzieć się o tym, którzy piłkarze zagrają podczas nadchodzącego meczu Biało-Czerwonych.

Tym razem nasza reprezentacja spotka się w najbliższy piątek z Austrią, a od tego meczu będzie zależał nasz awans oraz dalsze losy podczas trwającego Euro 2024. Teraz okazało się, że podczas nadchodzącego spotkania na murawę powróci, zarówno Robert Lewandowski, jak i drugi z naszych kontuzjowanych zawodników — Paweł Dawidowicz.

ZOBACZ TEŻ: Polskiej olimpijce grozi 8 lat więzienia. Akt oskarżenia już trafił do sądu.

Robert Lewandowski zrobił coś niesamowitego dla fanów

W czasie oczekiwania na wielki powrót naszego kapitana, w sieci króluje inne nagranie z jego udziałem. Na profilu Łączy nas piłka na TikToku pojawił się filmik, na którym widzimy, jak Robert Lewandowski spotkał się z gromadą najmłodszych fanów. Dzieci nie były w stanie ukryć radości i wzruszenia na widok swojego idola, a niektórym nawet polały się z oczu łzy.

Piłkarz nie tylko podszedł do dzieci, zbił z nimi piątkę i pozwolił na wspólne fotografie, ale też przygotował dla nich niecodzienną niespodziankę. W pewnym momencie reprezentant naszego kraju wziął mikrofon i rozpoczął szybkie oprowadzanie trzech klas po Stadionie Narodowym. Młodzi kibice nie kryli swojej radości i zaskoczenia.

@laczynaspilka Robert Lewandowski przewodnikiem po PGE Narodowym? 😅 Takie rzeczy tylko w naszych vlogach! 🎥 #laczynaspilka #reprezentacjapolski #polska #euro2024 #poland #football #team #lewandowski ♬ dźwięk oryginalny - Łączy nas piłka