Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na widowni TzG pojawił się Stramowski. Nie uwierzycie, kogo ze sobą zabrał
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 22.04.2024 07:19

Na widowni TzG pojawił się Stramowski. Nie uwierzycie, kogo ze sobą zabrał

Piotr Stramowski i Natalia Krakowska
Fot. KAPiF

Piotr Stramowski to popularny aktor, który uwielbia zaskakiwać. W niedzielę, 21 kwietnia 2024 roku pojawił się w studiu programu “Taniec z Gwiazdami”. Jednak nie był sam, u jego boku zasiadła Natalia Krakowska i ktoś jeszcze. 

Stramowski rozwiódł się po sześciu latach

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke ogłosili rozstanie po sześciu latach małżeństwa. Jednak cały czas utrzymają ze sobą bardzo dobre relacje. Zagrali razem w filmie ”Cały ten seks”. Aktor nie ukrywa, że znalazł nową partnerkę i kilka miesięcy po rozstaniu z Warnke, pojawił się na premierze ”Pokusy” Edyty Folwarskiej w towarzyskie Natalii Krakowskiej.

Nowa ukochana aktora zajmowała się w filmie ”Fighter” scenografią. Para zawitała na salony, a pierwszy raz mogliśmy ich zobaczyć na Charytatywny Balu Fundacji Braci Collins.

KAPIF_1000pix_K1067951F.jpeg
Fot. KAPIF, Piotr Stramowski i Natalia Krakowska
Taniec z Gwiazdami: jeszcze zobaczymy Dagmarę Kaźmierską To drugi najgorszy występ w TzG. Justyna Żyła była lepsza od Kaźmierskiej?

"Taniec z Gwiazdami" 21.04.2024: kto odpadł z programu?

Na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami” tym razem uczestnicy tańczyli razem ze swoimi bliskimi. Show skradły dwie pary, które w dwa dni przygotowały wspaniałą choreografię. 

Oczy widzów tanecznego show śledziły z zapartym tchem jak poradzi sobie Kevin Mglej, czyli ukochany Roxie Węgiel. Ogromnym zaskoczeniem okazał się również taniec Macieja Musiała. Aktor do wspólnych pląsów zaprosił swoją mamę Annę.

Program “Taniec z Gwiazdami” opuścił Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka.

Krzysztof Szczepaniak, Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPIF, Krzysztof Szczepaniak, Sara Janicka i ukochana Krzysztofa

Stramowski i Krakowska na widowni "Tańca z Gwiazdami"

Na romantyczną randkę Piotr Stramowski zaprosił swoją nową miłość Natalię Krakowską, do studia programu “Taniec z Gwiazdami”. Jednak para nie była sama w trakcie tanecznego show Telewizji Polsat.

Zakochanym towarzyszył syn Krakowskiej, który ubrany w białą koszulkę i granatową marynarkę. Chłopiec obserwował z zainteresowaniem popisy gwiazd na parkiecie.

Natalia Krakowska, syn Natalii i Piotr Stramowski
Fot. Fot. KAPIF, Natalia Krakowska, syn Natalii i Piotr Stramowski