Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Musiał szykuje się do wesela. Mama odda mu drugi taniec
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 21.04.2024 21:46

Musiał szykuje się do wesela. Mama odda mu drugi taniec

Maciej Musiał w "Tańcu z gwiazdami"
Fot. KAPiF

Niesamowite emocje towarzyszą wszystkim widzom programu “Taniec z Gwiazdami”. Na początku tanecznego show Polsatu, mogliśmy obejrzeć pożegnanie Dagmary Kaźmierskiej, która z powodu kontuzji musiała opuścić program. Ale to, co na parkiecie robił Maciej Musiał ze swoją mamą Anną, nie przebije nic.

Wzruszający początek programu

“Taniec z Gwiazdami” to show, w którym widzowie mogą oglądać taneczne popisy swoich ulubionych osób z pierwszych stron gazet. Program dostarcza ogromnej ilości emocji. Tak było również w niedzielę, 21 kwietnia 2024 roku kiedy pożegnano Dagmarę Kaźmierską.

Celebrytka musiała zrezygnować z programu, ponieważ doznała kontuzji żeber i nie mogła brać głębokich oddechów bez przeszywającego bólu. Kaźmierska swoją decyzję ogłosiła w czwartek po południu. 

Na początku programu Krzysztof Ibisz zaprosił na parkiet wszystkich uczestników, a także Marcina Hakiela, z którym występowała Kaźmierska. Co ciekawe, prowadzący zadał pytanie “Królowej życia”, jak się czuje:

Bardzo dobrze. Powoli wracam do zdrowia. Pozdrawiam wszystkich, którzy walczą dalej! Trzymam kciuki - powiedziała Kaźmierska.

Kaźmierska odeszła kilka dni temu. Produkcja TzG tak się zachowała Agnieszka Kotońska w ”Tańcu z Gwiazdami” czy w ”Ameryka Express”?

Roxie Węgiel zatańczyła z Kevinem

Wszyscy oczekiwali tego tańca. W niedzielę w “Tańcu z Gwiazdami” na parkiecie zobaczyliśmy Roxie Węgiel, która zatańczyła Tango wraz ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem. 

Okazuje się, że taniec, który przygotowali i zaprezentowali w najnowszym odcinku, ćwiczyli zaledwie dwa dni. Jurorzy byli zachwyceni popisami na parkiecie i ostatecznie zgarnęli 40 punktów.

Popis taneczny Anny i Macieja Musiał. Tak będą tańczyć na weselu

Ogromne emocje towarzyszą widzom programu “Taniec z Gwiazdami” w telewizji Polsat. Nic w tym dziwnego. Prawdziwy popis taneczny dali Maciej Musiał ze swoją mamą Anną.

Jurorzy nie mogli nachwalić się cudownej figury i młodego wyglądy Anny Musiał, która na parkiecie zatańczyła z synem Jive'a. Jednak fani aktora wyłapali jeden szczegół, który zdradził Maciej.

Aktor młodego pokolenia ujawnił, że ten taniec zatańczy razem ze swoją mamą na… jej weselu już w czerwcu. 

Ta
Fot. KAPIF, Maciej Musiał z mamą Anną na parkiecie