Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pavlović komentuje odejście Kaźmierskiej z TzG. "Współczuję jej"
Sara Karmańska
Sara Karmańska 19.04.2024 22:50

Pavlović komentuje odejście Kaźmierskiej z TzG. "Współczuję jej"

Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović
Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska wstrząsnęła mediami, gdy w czwartek ogłosiła, że rezygnuje z dalszego udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”. Co na to Iwona Pavlović, znana także jako Czarna Mamba?

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w programie "Taniec z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska przekazała decyzję o swojej rezygnacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Celebrytka znana z programu “Królowe życia”, która w show Polsatu występowała u boku Marcina Hakiela, poinformowała, że jej decyzja wynika z kwestii zdrowotnych. Gwiazda jakiś czas temu złamała żebro. Z urazem tańczyła już w poprzednim odcinku, w którym ustanowiła nowy rekord programu – najniższą ocenę w historii. Jej występ sumarycznie zdobył bowiem zaledwie 7 punktów

Dagmara Kaźmierska co odcinek zaskakiwała telewidzów awansem do kolejnego etapu. Gwiazda nie mogła się bowiem pochwalić wybitnymi umiejętnościami tanecznymi ani wysokimi notami od jurorów. Jej popisy szczególnie surowo oceniała Iwona Pavlović. Mimo regularnego znajdowania się na dnie tabeli pokonywała lepiej oceniane pary, dzięki ogromnemu wsparciu fanów, którzy oddawali na nią głosy.

Taniec z Gwiazdami: jeszcze zobaczymy Dagmarę Kaźmierską Tak pożegnali kontuzjowaną Kaźmierską po rezygnacji z TzG

Iwona Pavlović skomentowała rezygnację Dagmary Kaźmierskiej

W rozmowie z Damianem Glinką Iwona Pavlović ujawniła, co sądzi o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z programu “Taniec z Gwiazdami”. Czarna Mamba zdradziła, że bardzo współczuje celebrytce. Następnie dodała, że jest przekonana, że nie była to dla niej łatwa decyzja, ponieważ uczestnicy danej edycji zwykle bardzo się ze sobą zżywają i tworzą namiastkę rodziny. Jurorka zauważyła także, że po “królowej życia” było doskonale widać, że świetnie się bawi w programie, dlatego decyzja o rezygnacji z dalszego udziału w formacie musiała być dla niej trudna. 

Naprawdę jej bardzo współczuję. No bo jeżeli rzeczywiście aż tak ją to boli utrudnia jej to taniec, no to jej współczuje, naprawdę. Mało tego, współczuję jej ze względów zdrowotnych (…). 

Taniec z Gwiazdami, Dagmara Kaźmierska, opinia produkcji, problemy przed odejściem
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami, przyczyny odejścia, kiedy zdecydowała o rezygnacji
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ:  Nie tylko żebro. Hakiel wyjawił przykre kulisy treningów z Kaźmierską

Iwona Pavlović odetchnęła z ulgą?

Iwona Pavlović została także zapytana o zdanie na temat opinii Dagmary Kaźmierskiej, jakoby po jej odejściu jurorka będzie mogła odetchnąć z ulgą. Czarna Mamba zapewniła, że choć oceniała ostro i krytycznie jej taneczne występy, osobiście nie żywi do niej urazy, a wręcz uważa, że nadawała kolorytu programowi. Jurorka dodała także, że ma nadzieję, że “królowa życia”, chociaż już nie zawalczy o Kryształową Kulę, pojawi się jeszcze na planie programu "Taniec z Gwiazdami".

(…) Uważam, że wprowadzała bardzo ciekawy wątek rozrywkowy, o którym fajnie powiedziała, że ona jest tą częścią rozrywkową. Nie można odmówić jej osobowości, charyzmy, uśmiechu i uważam, że to było świetne w tym programie. To, że ja oceniłam słabo jej taniec, to nie przeszkadzało w tym, że ludzie ją kochali za to jaka jest, co robi i takie było prawo moim zdaniem. Więc nie, nie oddycham absolutnie z ulgą, współczuję jej i szkoda mi. No mam nadzieję, że może nas odwiedzi chociaż – dodała jurorka.

Iwona Pavlović (1).png
Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Iwona Pavlović.png
Iwona Pavlović, fot. KAPiF