Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel zrobiła tatuaż dla Kevina? Na jej ręce widać ozdobę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.04.2024 22:24

Roksana Węgiel zrobiła tatuaż dla Kevina? Na jej ręce widać ozdobę

Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Roksana Węgiel nie przestaje nas zaskakiwać. Przy okazji nowej sesji dla marki bielizny, której twarzą została 19-latka, mieliśmy okazję zaobserwować coś zaskakującego. Na ciele gwiazdy pojawiła się nowa ozdoba. Czy to prezent dla Kevina?

Roksana Węgiel twarzą marki bielizny

Roksana Węgiel już od jakiegoś czasu udowadnia nam, że nie jest małą dziewczynką, jaką znamy z programu “The Voice Kids” albo Eurowizji Junior. Pierwszym dowodem na to są spektakularne występy gwiazdy, jakie możemy obserwować w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami. Od samego początku piosenkarka uznawana jest za faworytkę, a jej taniec u boku Michała Kassina nie przestaje nas zachwycać.

Niedawno młoda wokalistka po raz kolejny zaskoczyła wszystkich swoich wiernych fanów, kiedy ogłosiła, że została twarzą marki bielizny. Od tej pory w social mediach Roksany Węgiel możemy oglądać efekty kolejnych sesji zdjęciowych, podczas których zaskakuje nas wieloma odważnymi kadrami.

Roksana Węgiel Taniec z gwiazdami
Roksana Węgiel twarzą marki bielizny, fot. KAPIF
Roksana Węgiel Taniec z gwiazdami
Roksana Węgiel twarzą marki bielizny, fot. KAPIF
Wielkie święto w TTBZ. Odcinek rozpoczął się w nietypowy sposób Katarzyna Zielińska w żałobie. Pożegnała 4-letniego Wiktorka

Roksana Węgiel nie kryje, że jest szczęśliwie zakochana

Nie da się ukryć, że oprócz kariery i wielu nowych projektów zawodowych, życie osobiste wokalistki również obfituje w mnóstwo pozytywnych wydarzeń. Roksana Węgiel od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z Kevinem Mglejem. Pomimo wielu negatywnych komentarzy internautów para jest bardzo zakochana i z chęcią chwali się swoim uczuciem w mediach.

W jednym z wywiadów młoda wokalistka potwierdziła, że jeszcze w tym roku chciałaby stanąć na ślubnym kobiercu i właśnie rozpoczęła przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Jakiś czas temu media donosiły nawet, że zakochani w końcu powiedzieli sobie uroczyste “tak”, ale ten niezwykły moment zatrzymali tylko dla siebie. Teraz jednak pojawił się kolejny dowód na to, że związek Roxie Węgiel i Kevina Mgleja wszedł na nowy etap.

Roksana Węgiel Kevin Mglej.jpg
Roksana Węgiel nie kryje, że jest szczęśliwie zakochana, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Fani zaniepokojeni nową piosenką Libera. Jest o Sylwii Grzeszczak?

Roksana Węgiel zrobiła tatuaż dla Kevina?

Na profilu wokalistki pojawiła się nowa fotografia z kolejnej sesji zdjęciowej. Na zdjęciu widzimy, jak Roksana Węgiel pozuje w niesamowicie dziewczęcej bieliźnie w błękitnym odcieniu. Jednak na fotografii widzimy coś więcej niż tylko zgrabne ciało piosenkarki.

Na zdjęciu możemy zauważyć, że młoda gwiazda ozdobiła swoje ciało kolejnym tatuażem. Poza nutką, która widniała na ramieniu Roxie Węgiel, pojawiła się nowa niezwykle delikatna ozdoba. Na nadgarstku uczestniczki “Tańca z Gwiazdami” pojawiła się subtelna literka K. Czy to możliwe, że 19-latka wykonała ten uroczy wzór dla swojego ukochanego Kevina?

Roksana Węgiel tatuaż.jpg
Roksana Węgiel zrobiła tatuaż dla Kevina?, fot. Instagram/@roxie_wegiel