Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Doda zobaczyła "siebie" w TTBZ. Zareagowała od razu
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.04.2024 22:58

Doda zobaczyła "siebie" w TTBZ. Zareagowała od razu

Doda, Maria Tyszkiewicz jako Doda
Fot. KAPiF, twojatwarzbrzmiznajomo/Instagram

W najnowszym odcinku programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ponownie mieliśmy do czynienia z wehikułem czasu. Tym razem skorzystała z niego Maria Tyszkiewicz. Wokalistka znów wcieliła się w Dodę i zaśpiewała jej utwór “Dżaga”. Artystka nie pozostawiła tego bez komentarza.

Maria Tyszkiewicz zachwyciła kreacją Dody w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Wokalistka i aktorka po raz pierwszy pojawiła się w formacie polegającym na spektakularnych metamorfozach dobre kilka lat temu. Wówczas zachwyciła zarówno widzów, jak i jurorów swoimi niezwykłymi umiejętnościami naśladowania cudzych głosów. Jednym z zapadających pamięć występów Marii Tyszkiewicz był ten, w którym naśladowała barbadoską piosenkarkę Rihannę. Jej wykon utworu “Diamonds” był niezwykle podobny oryginału.

Inną przykuwającą uwagę metamorfozą wokalistki była przemiana w Dodę. Aktorka zaprezentowała na scenie piosenkę “Dżaga”, jedną z najpopularniejszych z całej dyskografii polskiej artystki. Choć nie wygrała tego odcinka, ten występ spotkał się z tak dużym uznaniem, że niedługo później kobiety pojawiły się na scenie razem i zaśpiewały utwór “Bad Girls”.

Doda wyszła za mąż? Szybko nabrała wody w usta, gdy padło pytanie Czerwony płaszcz i ta spódnica. Nikt nie mógł oderwać oczu od Dody! A włosy?

Na dziś Maria Tyszkiewicz wylosowała wehikuł czasu

Obecnie trwa dwudziesta, jubileuszowa edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Z tej okazji produkcja zaprosiła do udziału zwycięzców i finalistów poprzednich odsłon formatu i okrzyknęli okrągłą rocznicę serią “najlepszych”. Nie zabrakło w niej również Marii Tyszkiewicz, która w przeszłości już udowodniła, że wie, co to znaczy metamorfoza. Do tej pory duże emocje wzbudziła między innymi jej kreacja Duy Lipy i wykon utworu “Houdini”. Nie był to jednak koniec pokazu niezwykłych umiejętności.

Na dzisiejszy odcinek Maria Tyszkiewicz wylosowała wehikuł czasu. Oznacza to, że miała za zadanie odtworzyć jedną ze swoich metamorfoz z przeszłości. Padło na Dodę. Ponownie mogliśmy obejrzeć aktorkę w tej niezwykłej roli. Ubrana w różowy strój i z częściowo upiętymi blond włosami zawojowała scenę programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

ZOBACZ TEŻ: Doda zmiażdżyła Adriana i Oliwię z "Love Island"! “ODA do żenady”

Doda skomentowała występ Marii Tyszkiewicz

Ten występ nie ubiegł uwadze artystki, której utwór wykonywała na scenie Maria Tyszkiewicz. Choć tym razem Doda nie towarzyszyła aktorce na miejscu, obejrzała wykon w telewizji. Wszystkim podzieliła się w mediach społecznościowych. Na jej relacji na Instagramie można usłyszeć, jak wiwatuje na widok Marii Tyszkiewicz przebranej za nią samą. Wszystko wskazuje na to, że występ jej się podobał. Świadczyć o tym może oznaczenie uczestniczki programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w towarzystwie emotikonki serca.

Warto zauważyć, że Maria Tyszkiewicz wygrała właśnie zakończony, piąty odcinek obecnie trwającej edycji tego formatu. Okazała się być najlepszą z najlepszych i to właśnie wykonanie utworu “Dżaga” Dody zapewniło jej zwycięstwo. W ramach nagrody otrzymała dziesięć tysięcy złotych, które zdecydowała się przekazać dla Fundacji Aktywnej Rehabilitacji.

KAPIF_oryginal_K1182795F.jpg
Fot. KAPiF