Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olek Sikora wbija szpilkę “Kurzopkom”?! Wymowne słowa o romansie w PnŚ
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.04.2024 18:27

Olek Sikora wbija szpilkę “Kurzopkom”?! Wymowne słowa o romansie w PnŚ

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Olek Sikora
Fot. KAPiF

Olek Sikora przez długi czas był jednym z prowadzących “Pytania na śniadanie”. W tym samym okresie inną z par prezenterów byli Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek. Teraz ich kolega z dawnej pracy nie omieszkał skomentować zakulisowego romansu.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie prowadzili "Pytanie na Śniadanie"

Kiedy Katarzyna Cichopek dołączyła do grona prowadzących “Pytania na Śniadanie”, szybko okazało się, że będzie występować w duecie z Maciejem Kurzajewskim. Dziennikarz wcześniej rozstał się ze swoją (już teraz byłą) żoną, Pauliną Smaszcz. Niedługo później w polskim show biznesie gruchnęła wiadomość, że gwiazda “M jak Miłość” rozstała się z dotychczasowym partnerem, Marcinem Hakielem. 

Cichopek i Kurzajewski poinformowali o swoim związku w dniu 40. urodzin aktorki, które świętowali podczas zagranicznych wakacji. Od początku nie dane im jednak było cieszyć się spokojem. Mimo że Marcin Hakiel początkowo nie komentował nowej relacji swojej eks, Paulina Smaszcz nie miała dla nich litości. W końcu sprawę pomiędzy “Kurzopkami” a byłą żoną Kurzajewskiego miał rozstrzygnąć sąd. 

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski  fot. KAPiF
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz fot. KAPiF
Akacjowa 38: Victor dowie się, kto jest jego ojcem. Prawda nim wstrząśnie Sznuk przerwał "Jeden z dziesięciu"! Ten odcinek przeszedł do historii

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są bardzo medialną parą

Fani “Pytania na śniadanie” śledzili każdy odcinek, który prowadzili razem Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. W spojrzeniach i gestach “Kurzopków” było widać silne uczucie, które ich połączyło. Po zmianach osób zarządzających Telewizją Polską, para została jednak szybko zwolniona z prowadzenia śniadaniówki. Oboje są jednak nadal aktywni w mediach społecznościowych. 

Na Instagramie Katarzyny Cichopek pojawił się post ze wspólnego nagrywania podcastu. Obecna partnerka Kurzajewskiego często pokazuje także swoje stylizacje. Co ciekawe, teraz dużo częściej niż o Katarzynie Cichopek mówi się o jej eks-mężu, Marcinie Hakielu. Towarzyszył on bowiem w “Tańcu z Gwiazdami” Dagmarze Kaźmierskiej, która jednak z racji na kontuzję była zmuszona zrezygnować z show. 

Olek Sikora wbił szpilę "Kurzopkom"?!

W jednym z ostatnich wywiadów, których udzielił Olek Sikora, padło pytanie o tajemniczego partnera Małgorzaty Tomaszewskiej. Przypomnijmy, że Sikora i Tomaszewska na co dzień się przyjaźnią, a ich relacja często bywa błędnie odczytywana jako coś więcej. Teraz w wywiadzie dla Party były prowadzący PnŚ postanowił się do tego odnieść. Przy okazji wbił szpilę Cichopek i Kurzajewskiemu. Czyżby ich relacja była za kulisami show zbyt przytłaczająca dla reszty?

Znam ojca dziecka Małgosi, bardzo go lubię, uważam, że jest świetnym facetem. Tworzy z Małgorzatą fantastyczną relację. I to chyba właściwie tyle, co mogę na ten temat powiedzieć, bo nie chciałbym tu wchodzić w jej życie prywatne. Natomiast: nie, nie mieliśmy romansu. Chciałbym podkreślić, że nie każdy duet, który prowadzi albo prowadził "Pytanie na śniadanie", musi mieć się ku sobie. Już jeden wystarczył.

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora  fot. KAPiF