Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w kulinarnym tańcu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.04.2024 16:22

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w kulinarnym tańcu

Maciej Kurzajewski Kasia Cichopek
fot. KAPIF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie zamierzają zwalniać tempa. Po zwolnieniu z “Pytania na śniadanie” para postanowiła rozkręcać własne biznesy, które pozwalają im na sporą swobodę działania. Teraz zakochani ruszyli ze swoim nowym projektem kulinarnym. Niesamowite, co najbardziej zwróciło uwagę internautów!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwolnieni z TVP

Metamorfozy, jakie zaszły za kulisami “Pytania na śniadanie” dotknęły wszystkich dotychczasowych prowadzących porannego show. Zgodnie z decyzją władz Telewizji Polskiej z pracą na planie śniadaniówki pożegnały się wszystkie pary gospodarzy, w tym również Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Informacja o zwolnieniu pary była dla wielu sporym zaskoczeniem — zakochani byli wizytówką stacji, a odcinki z ich udziałem cieszyły się dużą oglądalnością. Wiadomo jednak, że Kasia Cichopek dalej pracuje na planie “M jak miłość”, a jej ukochany wciąż realizuje się jako dziennikarz sportowy. Nie są to jednak ich jedyne zobowiązania zawodowe.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwolnieni z TVP, fot. KAPIF
Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwolnieni z TVP, fot. KAPIF
Katarzyna Żak niczym gwiazda Hollywood. Tym strojem odjęła sobie lat Natalia Janoszek jest operowana. Przyjaciółka ujawnia, wszyscy czekają w napięciu

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oddali się własnym projektom

Niedługo po zwolnieniu z porannego show TVP Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili spróbować sił we własnym biznesie. Zakochani rozpoczęli podcast, w którym rozmawiają na wiele różnorodnych tematów, a także goszczą wielu znakomitych gości, którzy razem z nim uczestniczą w dyskusji.

Teraz okazało się, że nie jest to jedyna inicjatywa zakochanych. Aktorka i dziennikarz postanowili rozpocząć również własny program kulinarny, podczas którego nie tylko dzielą się z internautami swoimi sprawdzonymi przepisami, ale też pokazują, jak wykonać danie i świetnie się przy tym bawią. Najnowszy odcinek mocno poruszył fanów pary.

katarzyna cichopek maciej kurzajewski (2).png
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oddali się własnym projektom, fot. KAPIF
Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oddali się własnym projektom, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska zatańczy z synem. Już uprzedza, że będzie źle.

Kasia Cichopek zaskoczyła fanów. Co na to Maciej Kurzajewski?

W najnowszym odcinku kulinarnego show zakochani postanowili pokazać swoim fanom, w jaki sposób należy przygotować piękny wianek z nadzieniem gruszkowo-serowym. Para nie tylko wykonywała przepis krok po kroku, ale też wspólnie się karmiła i świetnie razem bawiła.

Co ciekawe, to nie tylko popisowe danie przykuło wzrok internautów. Fani pary zwrócili uwagę na… spory dekolt, który tego dnia miała Katarzyna Cichopek. Jedna z komentujących zauważyła nawet, że Maciej Kurzajewski mógł mieć problemy ze skupieniem się podczas gotowania…

A ja się dziwię, że Pan Maciej mógł się skupić na gotowaniu - czytamy pod najnowszym nagraniem na social mediach aktorki.

Wszyscy fani nie ukrywają, że bardzo podoba im się nowa inicjatywa zakochanych i z zapartym tchem oczekują oni na kolejne odcinki ich kulinarnego show.