Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nieoficjalnie: Wiemy, kto zastąpi Kaźmierską w TzG
Sara Karmańska
Sara Karmańska 18.04.2024 15:21

Nieoficjalnie: Wiemy, kto zastąpi Kaźmierską w TzG

Kaźmierska i Pavlović
fot. KAPiF

Gruchnęła wiadomość, która zszokowała wielu widzów programu “Taniec z Gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska, która ku zaskoczeniu wielu miło słabych not przechodziła do kolejnych odcinków, zrezygnowała z dalszego udziału w show Polsatu. Pojawiły się nieoficjalne informacje, kto może zająć jej miejsce.

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska w każdym odcinku tanecznego show znajdowała się na końcu tabeli. Jednak ogromne zaangażowanie jej fanów, którzy oddawali na nią głosy, zapewniało jej awans do kolejnych odcinków. Celebrytka znana z programu “Królowe życia”, której na parkiecie partnerował Marcin Hakiel, niewiele sobie jednak robiła z krytyki – zarówno tej od jurorów, jak i tej ze strony internautów. Zamiast tego ciągle pokazywała, że świetnie się bawi.  

W ostatnim odcinku zdołała nawet pobić rekord i uzyskać najniższą notę od jurorów. Po zsumowaniu punktów, jej występ oceniono zaledwie na 7 punktów. Mimo to wraz z Marcinem Hakielem zdołała przejść dalej Na tym jednak jej przygoda z programem “Taniec z Gwiazdami” dobiegła końca.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska zatańczy z synem. Już uprzedza, że będzie źle Nikt nie wiedział, co Dagmara ukryła przed jurorami TzG. Co teraz?

Kto zamiast Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska uznała, że jest zmuszona zrezygnować z dalszego udziału w programie. Wszystko przez problemy zdrowotne. Swoją decyzję przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie ujawniła:

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Muszę zrezygnować z programu. Z żebrem jest ogromny problem – powiedziała celebrytka. 

Celebrytka już w chwili przyjęcia propozycji od programu “Taniec z Gwiazdami” wiedziała, że czeka ją wielkie wyzwanie. Kilka lat wcześniej miała poważną kontuzję nogi. Lekarze nie wiedzieli wówczas, czy gwiazda w ogóle będzie w stanie samodzielnie chodzić. Nogi były jednak jedynie częścią problemu. Już w poprzednim odcinku celebrytka wystąpiła ze złamanym żebrem. Sytuacja jednak pogorszyła się na tyle, że rezygnacja z dalszych treningów była jedyną opcją

ZOBACZ TEŻ: "Śmieci się same wyniosły". Kaźmierska dosadnie komentuje ataki Edzi

Dagmara Kaźmierska żegna się z "Tańcem z Gwiazdami"

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, wiadomo już, kto ma zająć miejsce Dagmary Kaźmierskiej w programie “Taniec z Gwiazdami”. Jak udało się dowiedzieć redakcji portalu “Świat Gwiazd”, w programie ponownie będzie można zobaczyć parę, która zdążyła już zapaść widzom w pamięć. Chodzi o Krzysztofa Szczepaniaka i Sarę Janicką, którzy pożegnali się z programem w poprzednim odcinku. 

Nawet jak jeszcze nie staliśmy w strefie zagrożenia, to ja dzisiaj spodziewałam się tego, bo tak naprawdę tutaj nie ma pewnej pary, Myślę, że każdy może się spodziewać wszystkiego. Każdy odcinek był dla nas wielkim wyzwaniem – powiedziała tancerka po ich eliminacji “Pudelkowi”.

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPIF
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF