Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To dlatego Dagmara jeszcze nie odpadła z TzG. Oficjalny komunikat
Paulina Korzec
Paulina Korzec 11.04.2024 09:05

To dlatego Dagmara jeszcze nie odpadła z TzG. Oficjalny komunikat

Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlović
Fot. KAPiF

Po 6. Odcinku „Tańca z Gwiazdami” w sieci zawrzało. Chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że z programem pożegna się Dagmara Kaźmierska, z show odpadli Aleks Mackiewicz z Izą Skierską. Widzowie nie mogą pogodzić się z tym werdyktem. Do akcji musiała wkroczyć produkcja programu. Czy wyjaśnienia Polsatu uspokoją sytuację?

Werdykt w „Tańcu z Gwiazdami”

Napięcie w „TzG” rośnie z odcinka na odcinek. Kulminację gorącej atmosfery wokół show stanowił 6. odcinek. Z programem pożegnał się poważny kandydat do zdobycia kryształowej kuli – Aleksander Mackiewicz, który wraz z Izą Skierską stworzył miły dla oka duet na parkiecie.

W programie pozostali natomiast Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, mimo iż ich paso doble jury oceniło na zaledwie 19 punktów, przez co zajęli ostatnie miejsce. Dla porównania Aleks z Izą uplasowali się na 3. miejscu, zgarniając aż 38 punktów. Końcowy werdykt przelał czarę goryczy wśród fanów.

Kaźmierska skomentowała szokujące wyniki TzG. Sama nie miała wątpliwości Kaźmierska bez ogródek wyznała komu kibicuje w TzG. "Mam do niej słabość"

Internauci wściekli po wyniku „TzG”

Produkcja show musiała zmierzyć się z falą krytyki ze strony widzów. Internauci nie przebierali w słowach, miażdżąc występ Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Oberwało się również Conanowi Kaźmierskiemu, który w niewybrednych słowach zwrócił się do Iwony Pavlović.

Publiczność winą za taki rozwój wypadków oskarża produkcję „Tańca z Gwiazdami”, węsząc spisek. Władze Polsatu starają się złagodzić nastroje fanów, podejmując radykalne kroki. Na dywanik miała zostać wezwana Dagmara Kaźmierska, od której stacja oczekuje pohamowania zapędów Conana, który notorycznie wciska się przed kamery.

Produkcja odpowiada fanom

Aby ostatecznie uciąć negatywne komentarze, produkcja „Tańca z Gwiazdami” opublikowała szczegóły dotyczące przebiegu procesu głosowania. Na profilu instagramowym „TzG” i Polsatu czytamy:

Tak wygląda tabela punktów jurorskich po ostatnim odcinku. Pamiętajcie, że to Wy decydujecie kto wygra. 50% głosów to poparcie widzów pochodzące z sms-ów oraz aplikacji, a kolejne 50% głosów to punkty przyznawane przez jury.

Z tej wypowiedzi wynika, że na ostateczny werdykt wpływ mają zarówno głosy widzów, jak i oceny jurorów.

Dlaczego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "TzG"?

Jak zatem możliwe, że pomimo zajęcia ostatniego miejsca w ocenie jury, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel dostali się do kolejnego odcinka? Źródło z Polsatu, na które powołuje się Super Express, twierdzi, że to wszystko sprawka ogromnej ilości SMS-ów od widzów:

Jeśli chodzi o głosy widzów, Dagmara praktycznie co odcinek dostaje ich najwięcej. Kilka razy jedynie Roxie ją wyprzedziła, ale o włos. Nawet w stacji są zaskoczeni, że Dagmara ma aż taki wynik od widzów. A obstawiano, że dojdzie do 3., maksymalnie 4. odcinka.

Czy Dagmara Kaźmierska wciąż będzie mogła liczyć na głosy fanów? Przekonamy się już w następnym odcinku “Tańca z Gwiazdami”.