Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z ostatniej chwili. Zosia Zborowska urodziła. Tak nazwała drugą córkę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.05.2024 14:22

Z ostatniej chwili. Zosia Zborowska urodziła. Tak nazwała drugą córkę

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. AKPA, KAPiF

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona po raz pierwszy zostali rodzicami w 2021 roku. Kilka miesięcy temu wyznali, że spodziewają się kolejnego dziecka. Aktorka właśnie zdradziła, że mała pojawiła się już na świecie. Imię dostała równie piękne i oryginalne, co jej starsza siostra Nadzieja.

Zofia Zborowska urodziła

Aktorka Zofia Zborowska i jej mąż Andrzej Wrona po raz drugi zostali dziś rodzicami. Para tworzy jeden z najpopularniejszych związków w świecie polskiego show-biznesu. Poznali się w 2019 roku i początkowo nie zapowiadało się, by mieli stworzyć związek. Swoją relację rozwijali bardzo powoli i nim się spostrzegli, wpadli w sidła miłości. Para pobrała się bardzo szybko, bo po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Była to jednak najlepsza decyzja, jaką mogli podjąć. 

W 2021 roku sławne małżeństwo doczekało się narodzin swojej pierwszej córeczki, Nadziei. Tymczasem w listopadzie ubiegłego roku para oznajmiła, że spodziewa się kolejnego dziecka! By uniknąć spekulacji, od razu wyjawili, że będzie to dziewczynka. W czwartek 16 maja zakochani poinformowali, że ich druga pociecha właśnie pojawiła się na świecie! Jak dostała na imię i co ono oznacza?

Straszne sceny nad Morskim Okiem. Zborowska pokazała okropne video Zofia Zborowska pilnie apeluje o pomoc. „Jedyna szansa kosztuje 2 miliony”

Zofia Zborowska przekazał wiadomość o narodzinach córeczki

Odkąd w 2021 roku Zofia Zborowska urodziła, realizuje się jako mama, żona, aktorka i influencerka na pełen etat. Artystka utrzymuje ze swoimi fanami bardzo dobry kontakt i regularnie opowiada oraz pokazuje im kadry ze swojego życia prywatnego. W przeciągu ostatnich miesięcy publikowane przez aktorkę treści dotyczyły gównie macierzyństwa, pokazywania jego uroków, ale również trudów. Zborowska nie bała się mówić swoim zwolennikom, jak naprawdę wygląda jej rzeczywistość. Choć ta nie zawsze jest kolorowa, gwiazda właśnie doświadczyła jednego z najpiękniejszych momentów w swoim życiu — urodziła drugą córeczkę!

Aktorka opublikowała na Instagramie post, do którego dodała 2 zdjęcia. Na każdym z nich zapozowała w towarzystwie męża i nowo narodzonej córeczki, jednak pierwsze przedstawia wyidealizowaną, rodzinną scenkę, natomiast drugie — rzeczywistość pełną zmęczenia i senności. 

Instagram vs reality – podsumowała Zborowska.

W dalszej części posta zdradziła, jakie imię dostała jej córeczka!

ZOBACZ TEŻ: Zofia Zborowska właśnie ujawniła, że wykryto u niej nowotwór złośliwy

Jak na imię dostała druga córeczka Zofii Zborowskiej?

Po wielu miesiącach niecierpliwego oczekiwania Zborowska i jej mąż Andrzej Wrona doczekali się narodzin córeczki. Gdy tylko poczuli się gotowi, opublikowali w sieci poruszający post, w którym poinformowali o szczęściu, które pojawiło się w ich rodzinie:

wczoraj w imieniny Nadziejki i Zosi przyszła na świat nasza druga córeczka Jaśminka. Dzielna Mama z Córeczką mają się dobrze! Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy – możemy przeczytać na Instagramie.

Okazuje się, że rodzice wybrali dla swojej drugiej pociechy równie piękne i oryginalne imię, jak w przypadku ich pierwszej córki, Nadziei. Jaśmina to imię, które wywodzi się z języka perskiego. Pochodzi ono od słowa jāsämin, które w tłumaczeniu oznacza „dar od Boga”. Jego posiadaczki to pewne siebie, inteligentne i pełne uroku kobiety. Jesteśmy pewni, że właśnie na taką osobę wyrośnie córka Zofii Zborowskiej!

Zofia Zborowska popłynęła w wywiadzie. Wymsknęło jej się, na której randce poszła do łóżka z Wroną
Zofia Zborowska
fot. TRICOLORS/East News
Zofia Zborowska udzieliła wywiadu Izabeli Janachowskiej. W rozmowie opowiedziała m.in. o tym, na której randce poszła z Andrzejem Wroną do łóżka. Opisała również swoje zaręczyny z siatkarzem. Rok temu w sierpniu Zofia Zborowska i siatkarz Andrzej Wrona wzięli ślub. Uroczystość odbywa się w tajemnicy przed mediami, a państwo młodzi poinformowali o niej już po fakcie. Teraz aktorka zdradziła kilka szczegółów z jej wyjątkowego dnia oraz związku z Wroną.
Czytaj dalej
Zofia Zborowska zaczyna dietę dr Dąbrowskiej. Fani są zaniepokojeni, odradzają jej post
dieta
fot. instagram.com
Dieta, jaką właśnie rozpoczęła Zofia Zborowska, podzieliła jej fanów. Gwiazda zdecydowała się na post dr Dąbrowskiej. To niekonwencjonalna i nieco ryzykowana metoda zrzucenia zbędnych kilogramów, mimo to wiele gwiazd chętnie z jej korzysta. Fani aktorki są zaniepokojeni i odradzają jej post. Dieta dr Dąbrowskiej stała się bardzo popularna, a dołożyli się do tego m.in celebryci, którzy tak ochoczo ją rekomendują. Kilka miesięcy temu Karolina Szostak pochwaliła się, że dzięki diecie dr Dąbrowskiej oczyściła swój organizm i pozbyła się zbędnych kilogramów. W ślady za prezenterką Polsatu poszła właśnie Zofia Zborowska, która na swoim Instagramie ogłosiła, że jest w trakcie pierwszego dnia postu dr Dąbrowskiej. Głosy fanów są podzielone. Czy dieta dr Dąbrowskiej jest zdrowa?
Czytaj dalej