Lifestyle.Lelum.pl > Przemiana

Przemiana

Joanna Kurowska
10.06.2024 22:41 Kurowska schudła dziewięć kilo. Może to zrobić każdy

Joanna Kurowska zaskoczyła wszystkich swoją niedawną metamorfozą. Sympatyczna aktorka schudła dziewięć kilogramów i pochwaliła się swoją całkiem odmienioną sylwetką. Teraz zdradza swój przepis na sukces.

Sanatorium miłości
14.02.2023 16:14 Ludzie ocenili przemianę Iwonki z "Sanatorium miłości". Przykre, że są wyzwiska, ale zachwytów też jest pełno

Iwonka z “Sanatorium miłości” przeszła spektakularną przemianę. W komentarzach pod najnowszym postem na profilu show nie brak komentarzy oceniających wygląd kobiety. Część internautów nie jest zachwyconych metamorfozą uczestniczki.

ślub
19.08.2019 17:28 Ślub syna był dla jego mamy motywacją. Przeszła spektakularną metamorfozę, wygląda cudownie

Ślub syna był dla naszej bohaterki motywacją do przejścia ogromnej przemiany. W końcu był to najważniejszy dzień w życiu jej jedynego syna! Nic dziwnego, że chciała wyglądać najlepiej jak to tylko możliwe. I wiecie co? Zmiana okazała się strzałem w dziesiątkę! Kobieta prezentowała się obłędnie, a goście weselni byli zachwyceni. Syn kobiety może być z niej dumny. Nie ulega wątpliwości, że każda matka na ślubie swojego dziecka chciałaby wyglądać zjawiskowo. Przecież taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć! Kobiety są w stanie zrobić naprawdę wiele, aby w tym szczególnym dniu zachwycać wyglądem. Tak też było w przypadku Sharon, o której chcielibyśmy wam opowiedzieć nieco więcej!

Sam Rouen
03.01.2018 22:49 Mając 19 lat ważył 150 kg i był pośmiewiskiem. Wtedy zaczęła się niezwykła przemiana

To niewyobrażalna przemiana 29-letniego Sama Rouena! W dniu 10 rocznicy wzięcia udziału w jednym z australijskich show polegających na utracie wagi, udostępnił na swoim profilu zdjęcia ukazujące jego niezwykłą przemianę! Mając 19 lat ważył 150 kg, był pośmiewiskiem, dziś jego ciało przypomina rzeźbę.