Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ania z Rolnika zastała taki widok po powrocie do domu. Wszystko nagrała
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 19.05.2024 16:24

Ania z Rolnika zastała taki widok po powrocie do domu. Wszystko nagrała

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony"
fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP

Anna Derbiszewska i Kuba Manikowski poznali się w programie “Rolnik szuka żony”. Niedawno para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Ania i synek opuścili już szpital. Gwiazda programu TVP pokazała, jak powitał ich w domu ukochany. To niesamowite, co przygotował. 

Anna Derbiszewska i Kuba Manikowski poznali się w programie "Rolnik szuka żony"

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski wzięli udział w 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Para wpadła sobie w oko, a ich uczucie przetrwało po zakończeniu programu. Oboje mają za sobą nieudane związki, a Ania przyznała, że Kuba jest spełnieniem jej oczekiwań. Kilka dni temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 

Dla Kuby jest to już jego czwarta pociecha, z kolei Ania została mamą po raz pierwszy. Zakochani pokazali synka w sieci. Pod postem posypały się gratulacje.

Swoim rapem wygrał Mam Talent. Już wcześniej występował z gwiazdami Po pogrzebie Zielińskiego coś takiego. Słodko-gorzki czas dla fanów “Skaldów”

Ania i Jakub pokazali w sieci synka

Ania i Jakub swojego pierwszego wspólnego potomka zdecydowali się nazwać Dariusz. Zdjęcie chłopca pojawiło się nie tylko na Instagramie jego dumnej mamy, lecz także na oficjalnym profilu programu “Rolnik szuka żony”. 

Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka Ani Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy dużo zdrówka! Przy okazji - czy wiecie, że Dariusz dołączył do grona prawie 600. maluszków narodzonych dzięki programowi “Rolnik szuka żony” na całym świecie?! - mogliśmy przeczytać w poście.

Tak Jakub powitał w domu Anię i synka

Ania i Dariusz wczoraj wyszli już ze szpitala. W domu czekała na nich masa prezentów i specjalne dekoracje przygotowane przez Kubę. Ania zapewniła, że wszystko jest dobrze i czuje się okej. Część prezentów, które czekały na nią i synka w domu jest od fanów. Ania jest bardzo wdzięczna za każdy z nich. Gwiazda TVP wszystko nagrała i pokazała w sieci. Taki widok zastała po powrocie do domu. To urocze, co przygotował Kuba. 

Instagram/aniaderbiszewska
Instagram/aniaderbiszewska
Instagram/aniaderbiszewska
Instagram/aniaderbiszewska