Lifestyle.Lelum.pl > Niedziela

Niedziela

Dagmara Kaźmierska
19.05.2024 18:03 Kaźmierska świętuje w najlepsze. Czuje się jak "Ojciec Chrzestny"?

Dagmara Kaźmierska wycofała się z mediów po tym, jak za sprawą artykułu opublikowanego na portalu Goniec.pl poznaliśmy szczegóły jej kryminalnej przeszłości. Jej syn Conan bardzo wspiera swoją mamę niezależnie od okoliczności. Teraz pokazał, jak “Królowa życia” spędza niedzielę. Kaźmierska baluje w najlepsze. 

kobieta
23.09.2021 15:41 W niedzielę w kościołach w Polsce odbędzie się liczenie wiernych

Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego zapowiedział, że w najbliższą niedzielę, 26 września odbędzie się liczenie wiernych w kościołach katolickich w całej Polsce. W tym roku odbędzie się to nieco wcześniej, gdyż zazwyczaj taka niedziela miała miejsce w październiku. Coroczne liczenie wiernych odbędzie się już w tę niedzielę. Masz zamiar wybrać się na nabożeństwo?

Pytanie na Śniadanie
16.10.2020 09:51 Pilne: Episkopat apeluje do wiernych. Chodzi o niedzielne msze święte, niestety, już wszystko jasne

– Zwracam się wdo wszystkich wiernych z prośbą o przyjęcie ze zrozumieniem i cierpliwością nałożonych ograniczeń; ich celem jest troska o nasze życie i zdrowie – zaapelował przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki, informuje portal dorzeczy.pl. Jak podaje dalej portal, w obliczu nowych restrykcji, udział zaledwie we mszy świętej bez nabożeństwa nie jest grzechem.Msze święte i zgromadzenia religijne, będą odbywały się w inny, niż dotychczas sposób? Koronawirus w Polsce nie odpuszcza, w związku z tym, Episkopat apeluje i przedstawia swój pogląd na sprawę. Jakich zasad powinni przestrzegać wierni? O wszystkim poinformowano w najnowszym komunikacie.

obostrzenia
13.09.2020 14:49 Stanie się już dziś. Polacy przygotujcie się, ostatnia szansa

Polacy w niedzielę mogą spodziewać się niezwykle urokliwej i ciepłej pogody. W całej Polsce będzie bardzo słonecznie, a temperatury będą wskazywać od 20 na Suwalszczyźnie do nawet 27 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Zachodni wiatr zapowiada się słabo lub umiarkowanie.Niech Polacy koniecznie nie przegapią tych ostatnich momentów. Warto wszystko sobie odpowiednio zaplanować, by móc jak najlepiej wykorzystać możliwości. W tym roku to się już może więcej nie powtórzyć. Poród Barbary Kurdej-Szatan miał się odbyć wczoraj. Zamiast do szpitala, pojechała do kliniki. Co się stało? Uważaj na oszustów udających lekarzy. NFZ przestrzega ludzi w całej Polsce, dochodzi do kradzieży Polacy muszą się przygotować na to, żeby złapać ostatnią szansę w tym roku. Wszystko stanie się już dzisiaj. Trzeba maksymalnie wykorzystać ten czas, żeby później niczego nie żałować. Nie możemy tego przegapić.Jakiej pogody mogą spodziewać się Polacy w niedzielę?To być może ostatnia taka piękna niedziela w tym roku kalendarzowym. Warto zaplanować ten wolny dzień na świeżym powietrzu. Być może nie będziemy mieli więcej okazji na korzystanie z uroków tak pięknej pogody, ponieważ nadciąga jesień, a zaraz za nią zima. To nasza ostatnia szansa, lepiej jej nie zmarnować.