Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim były 3 poprzednie żony Rutkowskiego? Maja dokładnie je pamięta
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 18.05.2024 22:41

Kim były 3 poprzednie żony Rutkowskiego? Maja dokładnie je pamięta

Krzysztof i Maja Rutkowscy
fot. KAPiF/AKPA

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski niedawno powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Mimo że małżeństwem byli już wcześniej, dopiero teraz zdecydowali się na ślub kościelny. Kim były poprzednie żony detektywa Rutkowskiego? Okazuje się, że Maja dobrze je pamięta. 

Krzysztof i Maja Rutkowscy wzięli ślub kościelny

Zaczął się zarówno sezon weselny, jak i komunijny. Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja postanowili połączyć dwie rodzinne imprezy w jedną. Z okazji swojego ślubu kościelnego i komunii Krzysztofa juniora zrobili jedno duże przyjęcie. Co ciekawe, na imprezie wystąpił nie jeden zespół, a dwa, a junior dostał w prezencie od rodziców sportowy samochód. 

Kilka dni przed uroczystością żona detektywa relacjonowała wybór sukni ślubnej. Mało kto wie, że obecna żona jest czwartą żoną Rutkowskiego. Co wiemy o jego poprzednich ukochanych? To dzięki trzeciej żonie Rutkowski stał się tak popularny. 

To, co Rutkowski kupił synowi na komunię, przechodzi ludzkie pojęcie Zgrzyt na linii Miszczak Rozenkowa? Gwiazda w końcu szczerze wyznała

Kim była trzecia żona Rutkowkiego?

Trzecią żoną detektywa Rutkowskiego była Anna Rutkowska. To właśnie ona stała u jego boku, kiedy zdobywał popularność. Detektyw-celebryta może podziękować byłej partnerce. Gdyby nie ona, raczej byśmy o nim nie słyszeli. To bowiem ona stworzyła taki obraz Rutkowskiego, jaki znamy dziś. To ona założyła agencję detektywistyczną i zajęła się kreowaniem jego wizerunku. Byli razem przez 14 lat i doczekali się córki. 

Krzysztof Rutkowski i Anna Rutkowska rozstali się w 2004 roku. Kobiecie miało nie podobać się to, że jej mąż zachłysnął się sławą i zaczął wykazywać nadmierne zainteresowanie płcią przeciwną. O pierwszej i drugiej żonie detektywa nie wiemy zbyt wiele. Te małżeństwa nie były medialne, ponieważ o detektywie Rutkowskim jeszcze wtedy nikt nie słyszał. 

Miłosne skandale Krzysztofa Rutkowskiego

Kiedy Krzysztof Rutkowski rozstał się z trzecią żoną, a zanim związał się z czwartą, uwikłał się w kilka miłosnych skandali. Niegdyś głośno było o jego związku z zakonnicą. Luiza Kobyłecka miała zrzucić habit właśnie dla detektywa Rutkowskiego. Co ciekawe, Maja Rutkowski i Luiza miały się znać. 

Innym romansem detektywa, o którym rozpisywały się media, była Dominika Zasiewska lepiej znana jako Wodzianka. Kobiecie udało się udowodnić, że miała romans z najbardziej znanym detektywem w naszym kraju. W życiu detektywa Rutkowskiego przewinęło się wiele kobiet.