Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kolejna gwiazda PnŚ jest w ciąży. Mało kto wie, jak wygląda jej partner
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 18.05.2024 21:47

Kolejna gwiazda PnŚ jest w ciąży. Mało kto wie, jak wygląda jej partner

Paulina Drażba
fot. AKPA

Paulina Drażba podzieliła się w sieci radosną wiadomością. Dziennikarka i jej mąż spodziewają się dziecka. Mimo że są parą od ponad dekady, nie wszyscy wiedzą, kim jest jej ukochany. To niezła szycha. 

Paulina Drażba była związana z "Pytaniem na śniadanie"

Widzowie TVP mogą kojarzyć Paulinę Drażbę z programem “Pytanie na śniadanie”, którego była prezenterką. Wcześniej była związana także z “Wiadomościami”. Dziennikarka swoją przygodę z mediami zaczęła, kiedy miała 17 lat w suwalskim Radiu 5. Następnie pracowała dla Telewizji ITV czy Superstacji. 

Obecnie można ją oglądać na kanale TVP Polonia. Jest też aktywna w mediach społecznościowych, na Instagramie podzieliła się z fanami dobrą nowiną - już niedługo zostanie mamą. 

Roxie Węgiel pierwszy raz nazwała tak Kevina publicznie. Już się nie kryją Dom polskiego reżysera wystawiony na sprzedaż. Ma przygnębiającą historię

Gwiazda "Pytania na Śniadanie" ogłosiła ciążę

Paulina Drażba opublikowała na Instagramie post, z którego dowiedzieliśmy się, że wraz z mężem spodziewają się dziecka. 

Moje największe marzenie? Właśnie się spełnia. Drogi Synku, Ten niski, zmysłowy głos, który budzi Cię każdego ranka - to Twój Stary ;) A ten najpiękniejszy, telewizyjny szept to ja, Twoja Mama - podpisała zamieszczone zdjęcie. 

Pod postem posypały się gratulacje. 

  • Ależ to jest niesłychanie wspaniała wiadomość! tak się cieszę! wzrusz na maksa - napisała Katarzyna Zielińska. 
  • Ależ się cieszę!!!! To jest mega wiadomość - dodała Paulina Chylewska. 

Kim jest mąż Pauliny Drażby?

Jesteśmy nudnym, zgodnym małżeństwem i codziennie śmiejemy się ze swoich przywar - mówił w rozmowie z Plotkiem mąż Pauliny Drażby. 

Kim jest ukochany dziennikarki? To znany warszawski restaurator, Jerzy Kamiński. Para wzięła ślub cywilny w 2011 roku, a 10 lat później zdecydowała się na odnowienie przysięgi w kościele.

Paulina Drażba z mężem
Paulina Drażba z mężem fot. KAPiF