Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Liber zamieścił post o byłej. Grzeszczak od razu zareagowała
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.05.2024 15:56

Liber zamieścił post o byłej. Grzeszczak od razu zareagowała

Liber Sylwia Grzeszczak
fot. KAPIF

Rozstanie Libera i Sylwii Grzeszczak było niemałym zaskoczeniem dla wszystkich wiernych fanów pary. Pomimo faktu, że zakochani podjęli tę decyzję już jakiś czas temu, wciąż nie milkną głosy na temat ich aktualnej relacji. Teraz raper pokusił się o wpis na temat swojej byłej partnerki. Jej odpowiedź pojawiła się niemal natychmiast.

Niespodziewane rozstanie Sylwii Grzeszczak i Libera

Sylwia Grzeszczak i Liber przez lata byli uznawani za jedną z najpiękniejszych i najzgodniejszych par w polskim show-biznesie. Pomimo faktu, że zakochani niechętnie opowiadali o swoim uczuciu w mediach, fani doskonale wiedzieli, że łączy ich niesamowita więź. Można było to również zobaczyć w ich wspólnych piosenkach.

Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2014 roku, a niedługo później powitała na świecie swoją wymarzoną córeczkę Bognę. Dodatkowo przez wiele lat współpracowali przy wielu projektach i wciąż są ze sobą związani zawodowo. Nic więc dziwnego, że decyzja o rozstaniu wydała się dla fanów małżeństwa czymś szokującym i niespodziewanym.

Liber, Sylwia Grzeszczak
Niespodziewane rozstanie Sylwii Grzeszczak i Libera, fot. KAPIF
Liber, Sylwia Grzeszczak
Niespodziewane rozstanie Sylwii Grzeszczak i Libera, fot. KAPIF
Ile naprawdę lat ma Karina z "Chłopaków do wzięcia"? Aż ciężko w to uwierzyć Dom polskiego reżysera wystawiony na sprzedaż. Ma przygnębiającą historię

Sylwia Grzeszczak nagrała piosenkę o Liberze

Od czasu rozstania byli małżonkowie rzucili się w wir pracy, a efektem ich działań było kilka nowych utworów, które mamy okazję słuchać obecnie w radiu. Przykładem może być między innymi piosenka “Motyle” z repertuaru Sylwii Grzeszczak. Wierni fani piosenkarki uważają, że utwór ten opisuje między innymi uczucia, jakie towarzyszyły gwieździe po rozstaniu z Liberem.

Wtedy też artystka zapowiedziała, że już niedługo światło dzienne ujrzy kolejny z jej utworów “Och i Ach”. Fani nie kryją zachwytu i już teraz oczekują na premierę kolejnej piosenki ich ulubionej wokalistki. Jak powiedziała sama Sylwia Grzeszczak, singiel ma pojawić się już dzisiaj.

ZOBACZ TEŻ: Roxie Węgiel pokazała zdjęcie ze ślubu? Fala gratulacji.

Liber wypowiedział się o Sylwii Grzeszczak w sieci

Teraz niespodziewanie głos w sprawie najnowszego kawałka Sylwii Grzeszczak zabrał jej były mąż. Liber zamieścił post, w którym wypowiedział się na temat wyczekiwanej premiery singla “Och i Ach”. Wszystko wskazuje na to, że byli małżonkowie ponownie zdecydowali się na współpracę.

Słyszeliście już nową piosenkę Sylwii "Och i ach" i tekst, który napisaliśmy wspólnie z Goyą? Dajcie znać, jak wam się podoba - napisał muzyk na Instagramie.

Na odpowiedź wokalistki nie trzeba długo czekać. Sylwia Grzeszczak doceniła rapera za jego pracę i zaangażowanie. W komentarzu zwróciła uwagę, że były partner jak zwykle wykazał się pełnym profesjonalizmem.

Jak zwykle dobra robota