Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kaźmierska pojawi się w niedzielnym odcinku TzG? Zrobi to dla fanów
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 20.04.2024 17:27

Kaźmierska pojawi się w niedzielnym odcinku TzG? Zrobi to dla fanów

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Fot. AKPA, screen YouTube/Świat Gwiazd

Dagmara Kaźmierska była najbardziej barwnym ptakiem obecnej edycji “Tańca z Gwiazdami”. W czwartek, 18 kwietnia kontrowersyjna celebrytka poinformowała jednak, że podjęła decyzję, iż odchodzi z programu. Co ciekawe, media informują, że zobaczymy ją w kolejnym odcinku show. Jak to możliwe?

Dagmara Kaźmierska była barwnym ptakiem obecnej edycji TzG

Po pierwszym tańcu Dagmary Kaźmierskiej chyba nikt nie wróżył jej, że w “Tańcu z Gwiazdami” dotrze aż do ćwierćfinału. “Królowa życia” dokonała jednak niemożliwego. Wraz z Marcinem Hakielem z odcinka na odcinek przechodzili dalej, zdobywając najniższe noty ze wszystkich, a raz nawet zdobywając najniższą notę w historii całego tanecznego show. 

W każdej odsłonie i po każdym tańcu Kaźmierska musiała mierzyć się z krytyką ze strony jurorów, a szczególnie Iwony Pavlović, która nie miała dla niej litości. W pewnym momencie interweniował nawet Conan Kaźmierski, który wdarł się na parkiet, aby bronić swojej mamy przed złośliwą jurorką. Przez całą tę sytuację Dagmara trafiła na dywanik do twórców programu. Wszystko skończyło się jednak dobrze. Tym bardziej Dagmara Kaźmierska zaskoczyła, ogłaszając swoją decyzję.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel  Fot. AKPA 
Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami Pavlović komentuje kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

W ubiegły czwartek w polskim show biznesie gruchnęła wiadomość, której nikt się nie spodziewał. Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie krótki filmik, na którym poinformowała, że odchodzi z tanecznego show. Było to o tyle zaskakujące, że “Królowa życia” i Marcin Hakiel udzielili wcześniej wywiadu, w którym zdradzili, że mają już pomysł na choreografię, w której miał im towarzyszyć Conan Kaźmierski. Fani czekali na to z zapartym tchem. Nie dane im będzie jednak zobaczyć swoją idolkę w kolejnym tańcu, a wszystkiemu winna kontuzja.

Przychodzę dla was z bardzo smutną wiadomością. Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć. Nie mogę was już rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Z tym żebrem jest tak ogromny problem. Nie dało rady  - mówiła Kaźmierska w opublikowanym filmiku. 

Ku pokrzepieniu serc widzów “Tańca z Gwiazdami”, a szczególnie fanów “Królowej życia” mamy jednak pewną wiadomość.

Dagmara Kaźmierska pojawi się w kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?!

Jak udało się dowiedzieć jednemu z tabloidów, są duże szanse na to, że Dagrama Kaźmierska pojawi się w kolejnym odcinku tanecznego show. “Fakt” donosi, że co prawda, nie zobaczymy jej już na parkiecie, jednak ma pojawić się, aby w swoim stylu pożegnać się z widzami. Tabloid zaznacza jednak, że będzie to możliwe tylko pod warunkiem, że pozwoli jej na to zdrowie.

Przypomnijmy, że “Królowa życia” zmaga się z silnym bólem spowodowanym pękniętym żebrem. 

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj - mówiła o swoim samopoczuciu w opublikowanym filmiku. 

Dagmarze Kaźmierskiej życzymy dużo zdrowia.