Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Węgiel przegrała przez Kaźmierską? Internautka: "Źle, że popierałaś"
Sara Karmańska
Sara Karmańska 06.05.2024 16:35

Węgiel przegrała przez Kaźmierską? Internautka: "Źle, że popierałaś"

Roksana Węgiel, Michał Kassin, Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPiF, logo programu "Taniec z Gwiazdami"

W minioną niedzielę fani programu “Taniec z Gwiazdami” poznali zwycięzców 14. edycji formatu. Kryształowa Kula trafiła w ręce Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke. Niektórzy jednak byli zdania, że to Roksana Węgiel i Michał Kassin powinni odebrać główną nagrodę. Pewna internautka wysunęła nawet oskarżenie, że za taki obrót spraw miałaby być odpowiedzialna Dagmara Kaźmierska.

Najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami" w cieniu skandalu

Miniona edycja “Tańca z Gwiazdami” zapisze się w historii między innymi za sprawą głośnej krytyki Dagmary Kaźmierskiej, jaka spadła na celebrytkę wkrótce po tym, jak ogłosiła swoją decyzję o pożegnaniu z programem. Przyczyną jej oświadczenia była kontuzja, która bardzo doskwierała gwieździe znanej z programu “Królowe życia” i uniemożliwiała dalsze treningi.

Kilka dni po tym, jak wycofała się z rywalizacji o Kryształową Kulę, śledztwo portalu “Goniec” ujawniło, że “Królowa życia” miała dopuszczać się skandalicznych czynów w czasie, gdy prowadziła dom publiczny. Choć informacje o jej skazaniu za sutenerstwo i pobycie w więzieniu były powszechnie znane, wiele osób uderzyła skala okrucieństwa, jakiego zgodnie z zeznaniami ofiar dopuściła się Kaźmierska. 

Finalistki programu
Finał 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Odpadła w finale TzG, po wszystkim zwróciła się do Sokołowskiej w dwóch słowach Gdzie Sokołowska postawi Kryształową Kulę? Miejsce nie jest przypadkowe

Finał 14. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" już za nami

W dwóch ostatnich odcinkach programu Polsatu Dagmara Kaźmierska była persona non grata, a uczestnicy show mieli nawet dostać zakaz mówienia o niej. Wcześniej jednak celebrytka cieszyła się ogromną popularnością na parkiecie i choć jej występy były bardzo słabo oceniane przez jurorów, zbierała ogromne ilości głosów telewidzów, które pozwalały jej na awans do kolejnych odcinków. 

W finałowym odcinku do walki o główną nagrodę stanęły trzy pary: Roksana Węgiel i Michał Kassin, Julia “Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk oraz Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Ostatecznie Kryształowa Kula trafiła w ręce ostatniej z wymienionych par, chociaż to piosenkarka otrzymała maksymalne noty za wszystkie zaprezentowane tańce. Niektórzy widzą w tym winę Dagmary Kaźmierskiej. 

Taniec z Gwiazdami, finał, fot. KAPIF
Finał 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Komentarze po finale Tańca z Gwiazdami. Program ustawiony?

Roksana Węgiel przegrała przez Dagmarę Kaźmierską?

Nie jest żadną tajemnicą, że Roksanę Węgiel i Dagmarę Kaźmierską połączyła nić porozumienia podczas prac nad programem “Taniec z Gwiazdami”. Obie uczestniczki bardzo się wspierały. Po ogłoszeniu rezygnacji przez Dagmarę Kaźmierską młoda wokalistka nie kryła rozżalenia tym faktem. Z kolei, teraz gdy to ona stanęła do finałowej walki, “Królowa życia” zachęcała na swoim instagramowym profilu do oddawania swoich głosów na piosenkarkę

Mimo tej zachęty i otrzymania najwyższych not od jurorów Roksana Węgiel ostatecznie uplasowała się na 2. miejscu. Niektórzy upatrują się w tym klątwy "Tańca z Gwiazdami”, inni są zdania, że na jej szkodę zadziałało poparcie Dagmary Kaźmierskiej. Gdy celebrytka zamieściła komentarz z wirtualnymi serduszkami na oficjalnym profilu programu, jedna z internautek zdecydowała się odpowiedzieć jej dosadnym komentarzem:

Daga, chyba źle, że popierałaś Roxie, bo dlatego przegrała – czytamy.

Dagamar Kaźmierska, fot. Instagram
Komentarz Dagmary Kaźmierskiej i odpowiedź internautki, fot. Instagram/tanieczgwiazdami
Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Taniec z gwiazdami
Finał 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF