Lifestyle.Lelum.pl > Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski Kasia Cichopek
17.04.2024 16:22 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w kulinarnym tańcu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie zamierzają zwalniać tempa. Po zwolnieniu z “Pytania na śniadanie” para postanowiła rozkręcać własne biznesy, które pozwalają im na sporą swobodę działania. Teraz zakochani ruszyli ze swoim nowym projektem kulinarnym. Niesamowite, co najbardziej zwróciło uwagę internautów!

Kasia Cichopek
06.04.2024 17:40 Prezenterka nie zostawiła suchej nitki na Cichopek. “Nie lubię takich ludzi”

Monika Goździalska nie boi się otwarcie mówić tego, co myśli. To właśnie m.in. dzięki temu zyskała posadę prowadzącej w Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego. W ostatnim wywiadzie celebrytka wyraziła swoją opinię o gospodarzach programów śniadaniowych. I choć Kasia Cichopek nie zalicza się do tego grona już od jakiegoś czasu, jej praca na ekranie została surowo oceniona. Monika Goździalska w mocnych słowach powiedziała, co o niej myśli.

Ida Nowakowska, Monika Richardson, Maciej Kurzajewski
04.04.2024 22:15 Richardson nie zostawiła suchej nitki na Kurzajewskim i Nowakowskiej

Dziennikarka od lat obserwuje sytuację Telewizji Polskiej i nie pozostawia jej bez komentarza. Po ostatniej rewolucji, która w niej zaszła, również nie powstrzymała się od zabrania głosu. Tym razem Richardson skomentowała postawy swoich byłych kolegów po fachu. Nie szczędziła słów krytyki.

Katarzyna Cichopek
25.03.2024 19:06 Co za wpadka Kasi Cichopek! To nie miało ujrzeć światła dziennego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wystartowali niedawno z nowym projektem. Postanowili stworzyć podcast, w którym wystąpią zaproszeni przez nich gości. Pierwszy odcinek już za nami, a drugi powinniśmy oficjalnie zobaczyć w czwartek. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Cichopek
22.03.2024 17:48 Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na zarzuty Kasi Cichopek ws. wywiadu

W ostatnim odcinku swojego autorskiego podcastu “Serio?” Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odnieśli się do momentu, w którym doszło do upublicznienia ich związku. Aktorka nie śmiała również pominąć krótkiego komentarza w kierunku gospodyń “Miasta Kobiet”, które rozmawiały wówczas z Marcinem Hakielem. Na odpowiedź Aleksandry Kwaśniewskiej nie trzeba było długo czekać.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
22.03.2024 09:10 Smaszcz wpadnie w szał. Kurzajewski całkowicie odciął się od przeszłości

Maciej Kurzajewski dziś tworzy szczęśliwy związek z Katarzyną Cichopek, ale wcześniej przez 23 lata był mężem Pauliny Smaszcz. Ich małżeństwo definitywnie zakończyło się w 2020 roku. Teraz dziennikarz zdecydował się pozbyć ważnej pamiątki po byłej żonie. Czy to oznacza, że przygotowuje się na kolejne kroki w związku z Katarzyną Cichopek? 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
20.03.2024 16:07 Cichopek i Kurzajewski wyjechali z kraju. Liczą na pomoc

Para byłych prowadzących programu “Pytanie na Śniadanie” odnalazła nową drogę w swoim życiu. Jutro odbędzie się premiera autorskiego wideo podcastu, którego autorami są Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. W premierowym odcinku pojawi się Jakub B. Bączek, trener mentalny i biznesowy. Tymczasem para postanowiła wyjechać z kraju.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
18.03.2024 16:48 Cichopek i Kurzajewski czuli się osaczeni. Podjęli poważne kroki

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili otworzyć się na temat swoich osobistych doświadczeń. Podczas pierwszego odcinka swojego autorskiego podcastu ulubiona para Polaków opowiedziała nieco więcej o coming-oucie i Jerozolimie! Przy okazji poruszyli temat ogłoszenia swojego związku w “Pytaniu na śniadanie”.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
16.03.2024 10:15 Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przekazali świetne wieści

Po medialnej rewolucji nic nie było pewne. Dlatego wiele osób martwiło się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski doświadczą problemów na rynku pracy. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Para poinformowała o swoim nowym projekcie.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
13.03.2024 13:09 Cichopek i Kurzajewski szczerze o swojej relacji

Ta para nie schodzi z języków ani na chwilę. Otrzymali nawet od fanów specjalnie przygotowany pseudonim. Niedawno Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pochwalili się wspólnymi dokonaniami w kuchni. Nikt nie spodziewał się, że tak się nazwą.

Kurzajewski z wózkiem dziecięcym
04.03.2024 16:18 Kurzajewski z wózkiem dziecięcym, a Cichopek? Nie ma wątpliwości

Maciej Kurzajewski zaskoczył wszystkich najnowszym zdjęciem z wakacji. Prezenter wybrał się do swojej rodziny do Włoch, gdzie miał okazję spędzić nieco więcej czasu z synem i jego malutką córką. Zdjęcie z wózkiem rozczuliło wszystkich, a internauci zastanawiają się, gdzie się podziała Kasia Cichopek? 

Maciej Kurzajewski, Przemysław Babiarz
01.03.2024 21:26 Kurzajewski wywalczył swoje w TVP! Wygryzł Babiarza?

Maciej Kurzajewski był w gronie osób, które musiały pożegnać się ze stanowiskiem prowadzącego program “Pytanie na Śniadanie”. Wiele osób martwiło się, że dziennikarz będzie teraz doświadczał trudności na rynku pracy, jednak ten, jeszcze będąc na urlopie w Rzymie, uspokajał swoich fanów. Podkreślał, że czeka go jeszcze wiele projektów. Dziś prawdopodobnie jeden z nich ujrzał światło dzienne.

Maciej Kurzajewski w emocjonalnym wynurzeniu, fot. KAPiF
01.03.2024 15:05 Maciej Kurzajewski w emocjonalnym wynurzeniu. Te słowa zaskoczyły fanów

Maciej Kurzajewski od pewnego czasu jest jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Dziennikarz sportowy, który wcześniej cieszył się sporą renomą, od czasu ogłoszeniu jego związku z Katarzyną Cichopek co chwila trafia na nagłówki. Ostatnio prezenter podzielił się emocjonalnym postem.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
29.02.2024 21:24 Zakochana Smaszcz tuż po ślubie z Kurzajewskim. Zdjęcie ma 28 lat

Choć Maciej Kurzajewski wiedzie szczęśliwe życie u boku Kasi Cichopek, to nie jest ona jego pierwszą miłością. Oboje są po nieudanych małżeństwach, a jakby tego było mało, posiadają bardzo trudne relacje ze swoimi eks. Paulina Smaszcz była pierwszą żoną Kurzajewskiego. Czym go ujęła? Lata temu, gdy się w sobie zakochali, wyglądała zupełnie inaczej. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie!

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
25.02.2024 17:56 Cichopek i Kurzajewski potwierdzili. Tym teraz będą się zajmować

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu pożegnali się ze współpracą z “Pytaniem na Śniadanie”. Ramię w ramię z wieloma innymi dziennikarzami i prowadzącymi musieli opuścić studio, a ich role zostały obsadzone przez nowe osoby. Wiele osób zastanawiało się, jak poradzą sobie z tym kryzysem? Radosne informacje przypłynęły do nas aż z Rzymu!

Z tego żyje Kasia Cichopek po zwolnieniu z “PnŚ”
25.02.2024 09:11 Z tego żyje Kasia Cichopek po zwolnieniu z “PnŚ”

Jakiś czas temu było niesamowicie głośno o zaskakujących zwolnieniach za kulisami Telewizji Polskiej. Z pracą na planie “Pytania na śniadanie” pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący show, w tym Kasia Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Teraz ulubiona para telewidzów zdradziła, z czego utrzymuje się po utracie pracy.

Włosi nie mogli oderwać oczu od Cichopek i Kurzajewskiego
22.02.2024 17:04 Włosi nie mogli oderwać oczu od Cichopek i Kurzajewskiego. Gwiazdy!

Katarzyna Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewskim niedawno stracili pracę, dziś zakochani wyruszyli razem w podróż do Włoch, skąd publikują zdjęcia i zarażają swoich fanów pozytywnym nastrojem. Jak widać, szybko poradzili sobie po odejściu z “PnŚ”. Jako para wyglądają bezbłędnie i nawet Włosi nie mogą oderwać od nich oczu. Mało tego, robili im zdjęcia.

Siostra Kurzajewskiego nagle się WYGADAŁA! Płyną gratulacje, fot. KAPiF
18.02.2024 12:02 Siostra Kurzajewskiego nagle się WYGADAŁA! Płyną gratulacje

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swój związek 7 października 2022 roku. Od tego czasu stanowią jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ostatnio ich życiem zachwiało zwolnienie z programu „Pytanie na śniadanie”. Siostra dziennikarza ujawniła jednak radosne wieści na ich temat.  

Niewiarygodne, jak Kurzajewski dopiekł Smaszcz, fot. KAPiF
14.02.2024 12:13 Kurzajewski dopiekł Smaszcz. Paulina wyjdzie z siebie, gdy to przeczyta?

Maciej Kurzajewski jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce. Choć w ostatnim czasie podbijał salony jako prowadzący programu „Pytanie na śniadanie” wraz ze swoją partnerką w życiu zawodowym i prywatnym, Katarzyną Cichopek, wcześniej media rozpisywały się o jego rozwodzie z inną znaną osobistością, Pauliną Smaszcz.  

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski i Marcin Hakiel
13.02.2024 08:22 Kurzajewski już dawno temu smalił cholewki do Cichopek. Tak skomentował post Hakiela

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego kwitnie. Para nie tak dawno temu się zaręczyła i najpewniej jest obecnie w trakcie przygotowywania ceremonii ślubnej. Jednak ta relacja zrodziła się w atmosferze skandalu. Plotki o ich romansie krążyły w mediach jeszcze na długo przed rozstaniem z poprzednimi partnerami. Internauci odkryli, jak dawno temu prezenter stawiał pierwsze kroki w stronę aktorki. 

Wyciekł tajny plan na Cichopek i Kurzajewskiego?
03.02.2024 20:11 Wyciekł tajny plan na Cichopek i Kurzajewskiego? No ładnie

Od dłuższego czasu w sieci huczy od informacji na temat zwolnienia wszystkich dotychczasowych prowadzących “Pytanie na śniadanie”. Wśród nich nie zabrakło również Katarzyny Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego, którzy  przez długi czas byli jednymi z ulubionych gospodarzy show. Teraz głos w sprawie ich życia zawodowego zabrał Maciej Dowbor i zaskoczył absolutnie wszystkich.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
29.01.2024 16:39 Przykra wizja związku Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. W tle inna kobieta. “Ciepła, opiekuńcza, troskliwa”

Perypetie i losy osób publicznych to temat niezwykle interesujący opinię publiczną. Nie inaczej jest w przypadku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para niedawno się zaręczyła i planuje ślub. Do niedawna wspólnie występowali w rolach prowadzących program “Pytanie na Śniadanie”, jednak w obliczu zmian w mediach publicznych pożegnali się z tą posadą. Doniesienia mówią, że to może nie być jedyna przeszkoda w życiu pary.

Tak wyglądał debiut Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
23.01.2024 16:11 Nawet nie poprowadziła odcinka w całości. Tak wyglądał debiut Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

Nie milkną echa ostatnich zmian, które wstrząsają fanami programu „Pytanie na śniadanie”. Mimo wcześniejszych doniesień, zgodnie z którymi Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli być jedną z par prowadzących, która pozostanie w formacie, prezenterzy ostatecznie pożegnali się ze swoimi posadami. 

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
23.01.2024 12:46 Polacy tak zareagowali na zwolnienie Cichopek i Kurzajewskiego. Wielka burza w komentarzach, lepiej siadajcie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączyli do ekipy “Pytania na Śniadanie” w 2020 roku. Od tego czasu parze udało się zaskarbić sympatię widzów do tego stopnia, że stali się oni niemal twarzami programu. Jak wobec tego fani śniadaniówki zareagowali na wieści o odejściu uwielbianych prezenterów z “Pytania na Śniadanie”? Internauci nie gryźli się w język, w komentarzach rozpętała się wielka burza.

Maciej Kurzajewski wskoczył do łóżka na planie programu „Pytanie na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
11.01.2024 14:25 Kurzajewski się wysypał: „Robiłem to w pracy”. W "Pytaniu na śniadanie" poruszono tematy łóżkowe

W ostatnim czasie o programie „Pytanie na śniadanie” zrobiło się głośno po jednym z odcinków prowadzonych przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para tworzy udany związek nie tylko na ekranie, ale również w życiu prywatnym. Tym razem dziennikarz pokusił się na nietypowe wyznanie.

Jaki wpadł w furię po odcinku "PnŚ" z Cichopek i Kurzajewskim
07.01.2024 12:05 Jaki wpadł w furię po odcinku "PnŚ" z Cichopek i Kurzajewskim. "Ośmieszmy tradycyjną rodzinę"

Za nami głośny odcinek “Pytania na śniadanie”, w którym Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli okazję porozmawiać z mieszkającymi w Polsce parami jednopłciowymi. Teraz głos na temat tego wydania śniadaniówki zabrał polityk Patryk Jaki, który nie żałował kilku mocnych słów na temat produkcji.

Maciej Kurzajewski właśnie stracił posadę
04.01.2024 16:24 Oficjalnie: Maciej Kurzajewski właśnie stracił posadę. Czas zmian dopadł i jego

Od jakiegoś czasu w mediach głośno jest na temat zmian kadrowych w popularnych stacjach telewizyjnych i radiowych. Ze swoimi dotychczasowymi posadami pożegnało się wielu cenionych i dobrze znanych widzom dziennikarzy. Niestety, teraz okazało się, że ich los podzielił również Maciej Kurzajewski.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie tak chcieli spędzić te święta, fot. TVP, Instagram/katarzynacichopek
22.12.2023 07:39 Nie o takiej Wigilii marzyli. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie będą mogli świętować w spokoju

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od pewnego czasu są uznawani za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Odkąd ujawnili swój związek w październiku ubiegłego roku, stale trafiają na nagłówki. Jak para spędzi swoje drugie wspólne święta?