Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Żak niczym gwiazda Hollywood. Tym strojem odjęła sobie lat
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.04.2024 14:53

Katarzyna Żak niczym gwiazda Hollywood. Tym strojem odjęła sobie lat

Katarzyna Żak
Fot. KAPiF

Katarzyna Żak ponownie pokazała, że wiek to tylko liczba, pojawiając się na jednym z warszawskich wydarzeń branżowych. Aktorka miała na sobie dobrze skrojony garnitur, który odjął jej lat. Wybrała najmodniejszą tkaninę. To strzał w dziesiątkę! 

Gdzie Katarzyna Żak poznała swojego męża?

Katarzyna Żak i jej mąż, Cezary grali razem w hicie TVP, serialu “Ranczo”. Widzowie ich uwielbiali, podobnie jak samą produkcję. Mimo że Żakowie są bardzo medialną parą, mało kto jednak wie, gdzie się poznali. Co ciekawe, para pierwszy raz spotkała się podczas obozu jeździeckiego. To właśnie w takich okolicznościach wpadli sobie w oko i postanowili spróbować związku. 

Bardzo chcieliśmy być razem, wyrwać się z naszych konserwatywnych domów. I małżeństwo było jedynym sposobem, żeby po ludzku i z godnością wyprowadzić się od rodziców. I zacząć żyć na własny rachunek. Przed ślubem byliśmy ze sobą dwa lata i to był bardzo fajny czas - wspominała początki związku Katarzyna Żak w rozmowie z “Galą”.

Wraz z mężem są razem już niemal cztery dekady. 
 

Katarzyna Żak, Cezary Żak
Katarzyna Żak, Cezary Żak  Fot. AKPA 

 

Katarzyna Żak
Katarzyna Żak Fot. KAPiF
Wcale nie w teatrze. Aż nie chce się wierzyć, gdzie poznali się Żakowie Nie tylko Żakowie. W “Ranczu” zagrały jeszcze dwa małżeństwa

Polki inspirują się stylem Katarzyny Żak?

Katarzyna Żak, która jest dojrzałą kobietą, w ogóle nie wygląda na 60 lat, a jej styl ubierania się sprawia, że często można ją pomylić z nastolatką. Żona Cezarego Żaka stawia na modne kolory i klasyczne wzory. Po raz kolejny udowodniła, że wiek to tylko liczba, pojawiając się na śniadaniu prasowym 4. edycji kampanii #lubiesiebie. 

Aktorka wyglądała kwitnąco i zadała szyku w dobrze skrojonym garniturze. 

Katarzyna Żak
Katarzyna Żak Fot. KAPiF

Tym strojem Katarzyna Żak odjęła sobie lat

Podczas dzisiejszego śniadania prasowego Katarzyna Żak miała na sobie granatowy garnitur, który niesamowicie odjął jej lat. Dzięki lekkiej fryzurze wyglądała jak nastolatka. Aktorka może być najlepszą reklamą akcji #lubisiebie. 

Self-love jest ważnym tematem i jednocześnie odpowiedzią na krzywdzą narrację w mediach społecznościowych, gdzie idealne kobiety, matki, żony, które dzielą się nieprawdziwą wyidealizowana treścią. (…) Właśnie dlatego zdecydowałem się zorganizować akcję #lubiesiebie. Chcę udowodnić, że każda kobieta ma prawo do tego, aby się lubić i zdecydowanie na to zasługuje - powiedział dr Franciszek Strzałkowski, inicjator akcji, podczas jednej z edycji.

A Tobie podoba się stylizacja Katarzyny Żak? 

Katarzyna Żak
Katarzyna Żak Fot. KAPiFie