Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Natalia Janoszek jest operowana. Przyjaciółka ujawnia, wszyscy czekają w napięciu
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.04.2024 13:41

Natalia Janoszek jest operowana. Przyjaciółka ujawnia, wszyscy czekają w napięciu

Natalia Janoszek
Fot. KAPiF

Fani Natalii Janoszek mają powody, aby martwić się o aktorkę. W środę na jej Instagramie pojawiło zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Obecnie jest operowana. 

Natalia Janoszek przebywa w szpitalu

Natalia Janoszek ma za sobą trudny czas po tym, jak Krzysztof Stanowski postanowił przyjrzeć się jej karierze w Bollywood. Internauci zarzucali mu wówczas, że ma na punkcie Natalii obsesję, jednak on nie przejmował się ich słowami. Poleciał specjalnie do Indii, aby zbadać tę sprawę.

Kiedy cała afera z Natalią Janoszek w roli głównej już przycichła, gruchnęła taka wiadomość. Fani aktorki ponownie mają powody do niepokoju. Celebrytka opublikowała bowiem relację na Instagramie, na której widzimy, że przebywa obecnie w szpitalu. Jeden z portali postanowił dowiedzieć się, o co chodzi. 

Natalia Janoszek wraca w wielkim stylu, to najgłośniejszy come back tego roku! „Czas najwyższy zawalczyć o sprawiedliwość” Ludzie nie mieli pojęcia, co się z nią stało po wielkiej aferze. Piorunujący komunikat od Natalii Janoszek

Natalia Janoszek jest operowana

Portal Jastrząb Post postanowił zapytać Edytę Folwarską, jaki jest powód wizyty Natalii Janoszek w szpitalu. 

Natalka jest operowana. Stories wrzuciłą na 10 minut przed operacją i nawet nie wiedziałam, że czytała wtedy moją książkę. (...) Czekamy, aż Natalia się wybudzi po zabiegu, ale to pewnie jeszcze ze 2-3 godziny - powiedziała Folwarska. 

Janoszek opublikowała relację ze szpitala

W środę wczesnym popołudniem za sprawą relacji na Instagramie dowiedzieliśmy się, że Natalia Janoszek przebywa w szpitalu. Opublikowała zdjęcie, na którym widzimy, że ma podpiętą kroplówkę. Portal Jastrząb Post dotarł także do menadżera Natalii, który potwierdził, że celebrytka przebywa w szpitalu. Wszyscy czekamy na dalsze informacje ws. jej stanu zdrowia.

screen Natalia Janoszek
Natalia Janoszek Fot. Instagram/nataliajanoszek