Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zuza z "Love Island" po programie korzysta z opieki psychologa. Znamy powód
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.04.2024 12:16

Zuza z "Love Island" po programie korzysta z opieki psychologa. Znamy powód

Zuza i Jarek
fot. Instagram/zuzannacsk

Kilka dni po finale “Love Island”, w którym zwyciężyła Zuza i Jarek, dziewczyna poinformowała w sieci, że korzysta z pomocy psychologa. Wiemy, dlaczego się na to zdecydowała. 

Zuza i Jarek wygrali w "Love Island 9"!

W 9. odsłonie “Love Island” nie brakowało namiętności i kontrowersji. Najpierw informowaliśmy, że Nicole i Mateusz zostali wyrzuceni z programu za ustawkę. Jak się okazało, poznali się wcześniej i umówili, że stworzą parę na wyspie miłości. Następnie dowiedzieliśmy się, że jeden z finalistów, Robert był już wcześniej w podobnym programie. Głos zabrała jego była partnerka, która przyznała, że ich związek nie trwał zbyt długo.

Finał najnowszej edycji show odbył się w poprzednią niedzielę 14 kwietnia. Szczęśliwymi zwycięzcami okazali się Zuza i Jarek. Ich szczęście nie trwało jednak długo? Zuza przyznała się, że korzysta z pomocy psychologa. Wiemy, dlaczego zdecydowała się na taki krok. 

Kim jest Piotr Kowalczyk z "Love Island 9"? Nowy uczestnik programu to niezłe ciacho. Zwłaszcza bez koszulki "Love Island 9": Jedną z par oskarżono o związek na pokaz. Uczestnikowi puściły nerwy: "J****e hieny"

Zuza i Jarek wydali oświadczenie po programie

Zuza i Jarek cieszyli się w programie ogromną sympatią widzów. W finale zebrali prawie połowę głosów. Po jego zakończeniu wydali specjalne oświadczenie dla fanów i produkcji show. 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za tak niesamowitą historię, była to jedna z najodważniejszych decyzji w naszym życiu ale zakończona happy endem. Ogromnie podziękowania i szacunek dla całej produkcji, ekipy, operatów kamer, dźwiękowców, montażystów, tych ludzi wokół których nie widać a to właśnie oni robią najcięższą robotę dziękujemy - napisali w poście zamieszczonym na Instagramie. 

Znamy powód, dla którego Zuza po programie korzysta z opieki psychologa

Zuza z “Love Island” podzieliła się na Instagramie pewnym wyznaniem. Jak się okazało, zdecydowała się skorzystać z pomocy psychologa. Wyjaśniła dlaczego. 

Dziś rano miałam wizytę u psychologa, która skupiła się na temacie emocji. Emocje są sygnałami alarmowymi, które lepiej jest oswoić, niż desperacko próbować unikać lub kontrolować. Dla mnie to nie jest temat tabu, a dbanie o zdrowie psychiczne jest niezwykle istotne - napisała w zamieszczonej na Instagramie relacji. 

Zuza i Jarek
Zuza i Jarek Fot. Instagram/zuzannacsk