Lifestyle.Lelum.pl > Natalia Janoszek

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek polska celebrytka, uczestniczka programów telewizyjnych.

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek
24.04.2024 16:13 Jest postanowienie sądu! Janoszek nie odpuściła Stanowskiemu. Słono zapłaci

Natalia Janoszek pokazała na Instagramie decyzję sądu w sprawie Krzysztofa Stanowskiego i Kanału Sportowego. Dziennikarz nie miał litości dla aktorki, a jego działania odbiły się negatywnie na jej wizerunku. Teraz przyjdzie mu za to słono zapłacić. 

Natalia Janoszek
17.04.2024 13:41 Natalia Janoszek jest operowana. Przyjaciółka ujawnia, wszyscy czekają w napięciu

Fani Natalii Janoszek mają powody, aby martwić się o aktorkę. W środę na jej Instagramie pojawiło zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Obecnie jest operowana. 

Natalia Janoszek wraca w wielkim stylu
18.12.2023 20:33 Natalia Janoszek wraca w wielkim stylu, to najgłośniejszy come back tego roku! „Czas najwyższy zawalczyć o sprawiedliwość”

Niewątpliwie Natalia Janoszek to najgorętsze nazwisko ostatnich tygodni. Po głośnym materiale Krzysztofa Stanowskiego wielu wróżyło jej rychły koniec kariery. Aktorka pokazała jednak niezłomność charakteru i wróciła na salony, by udowodnić coś nie tylko sobie. W gorącym wywiadzie nie pozostawia na dziennikarzu suchej nitki.

Natalia Janoszek wraca po wielkiej aferze
04.12.2023 10:20 Ludzie nie mieli pojęcia, co się z nią stało po wielkiej aferze. Piorunujący komunikat od Natalii Janoszek

Natalia Janoszek po wielu tygodniach milczenia opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie, w którym wyjaśnia powody swojej nieobecności w social mediach. Po wielkiej aferze, która odbiła się szerokim echem w mediach, w końcu wróciła i poinformowała o tym, co działo się w jej życiu w ostatnim czasie. 

Natalia Janoszek, TVP Info
31.07.2023 15:34 Huragan nad TVP, wykorzystali materiał Stanowskiego o Janoszek. Widzowie grzmią: "Żenada", "ZGROZA"

Podczas ostatniego wydania TVP Info postanowiono poświęcić chwilę, by przyjrzeć się wątpliwej karierze Natalii Janoszek. Prezenterka przywołała w tym celu głośny materiał Krzysztofa Stanowskiego, a następnie przeszła do kolejnego wątku o Janoszek w taki sposób, by zaatakować PO. Internauci nie kryją swojego oburzenia tą sytuacją.

Natalia Janoszek
29.07.2023 12:22 Ta informacja o Natalii Janoszek dosłownie zwaliła nas z nóg. Najbardziej druzgocący dowód przeciwko aktorce

Kilka tygodni temu Krzysztof Stanowski nagrał materiał, w którym zarzucił Natalii Janoszek, że ta sfingowała swoją rzekomą karierę za granicą. Temat z czasem ucichł, ale jak się okazuje teraz, tylko dlatego, że dziennikarz przygotowywał obszerniejszy materiał na temat jej działań. Informacje przedstawione przez niego wprost szokują.