Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Andrzej z Sanatorium wspomniał o welonie. Wyjawił sekret show
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.04.2024 13:51

Andrzej z Sanatorium wspomniał o welonie. Wyjawił sekret show

Sanatorium miłości
fot. Facebook/@Sanatorium miłości

Szósty sezon “Sanatorium miłości” od samego początku dostarcza widzom mnóstwa wrażeń i emocji. Wszystko z powodu licznych konfliktów i niedopowiedzeń między uczestnikami. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników jest Andrzej, który teraz wyjawił jeden z sekretów show.

"Sanatorium miłości": Andrzej podpadł pozostałym uczestnikom

Trwająca obecnie edycja randkowego show Telewizji Polskiej obfituje w masę wrażeń i emocji. Wielu telewidzów twierdzi, że jest to spowodowane wzajemną nieszczerością i intrygami pomiędzy uczestnikami “Sanatorium miłości”. Jednym z najbardziej atakowanych bohaterów programu jest Andrzej z Milanówka, a to wszystko z powodu jego zachowania.

Na samym początku senior zaznaczył, że w programie ma ochotę znaleźć miłość swojego życia, a swoją uwagę skupił na Małgorzacie. Szybko jednak zmienił obiekt westchnień i wybrał Teodozję, którą również niedługo później porzucił. Jego postawa nie spodobała się kuracjuszom.

Rodowicz nie wystąpi podczas Sylwestra Marzeń. To nie koniec rewelacji Kaźmierska już czuje się lepiej? Nagrał ją syn

Andrzej z "Sanatorium miłości" w ogniu krytyki uczestników

Małgorzata nie ukrywa, że zachowanie Andrzeja bardzo ją zabolało, a o swoich żalach postanowiła opowiedzieć swojej najbliższej koleżance z show — Janinie. Seniorka nie tylko podziela zdanie współlokatorki, ale też postanowiła pomóc jej zemścić się na niewiernym partnerze. 

W pewnym momencie Janina zaczęła nawet przeciągać na swoją stronę Tadeusza, z którym była już na dwóch randkach i wszystko wskazuje na to, że parę łączy naprawdę piękne uczucie. Pomimo namawiania partnerki kuracjusz pozostał nieugięty i stwierdził, że chce kontynuować znajomość z Andrzejem, który pierwszego dnia “Sanatorium miłości” był dla niego najbardziej przyjazny.

Trudno mi powiedzieć, dlaczego Janina tak reagowała. Czy jej się nie podobał mój wizerunek? Nie przeszkadzałem Tadeuszowi w kontaktach z nią. Zajmowałem się sobą. Mam swoje nawyki i zainteresowania. A tu w wyniku niezrozumiałego dla mnie konfliktu, Janina tak się obawiała. Może myślała, że jestem jakąś przeszkodą i Tadeusz nie będzie się z nią spotykał? Generalnie kobiety trudno czasem zrozumieć, dlaczego tak postępują, dlaczego tak mówią? Gdyby ta solidarność między kobietami i nami wszystkimi w "Sanatorium miłości" była, to później nie byłoby żadnych afrontów - przyznał Andrzej z Milanówka w rozmowie z Pomponikiem.pl.

ZOBACZ TEŻ: Pochowała dwie najbliższe osoby. Wyznanie kuracjuszki wyciska łzy.

Andrzej wyjawił, co wydarzy się w finale "Sanatorium miłości"

Wszystko wskazuje więc na to, że panowie są ze sobą naprawdę blisko i udało im się nawiązać trwałą przyjaźń. Nic więc dziwnego, że Andrzej z Milanówka doskonale zna Tadeusza i jego relację z Janiną. Niedawno kontrowersyjny uczestnik zaskoczył telewidzów niespodziewanym wyznaniem. 

Okazało się, że relacja uczestników randkowego reality show kwitnie w najlepsze, a sam Andrzej ujawnił kilka kulis związku Tadeusza i Janina. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Tadeusz był bardzo zadowolony z kontaktu i z przyjaźni z Janiną. Sądzę, że dobrali się dobrze. Dużo rozmawiali, chodzili na spacery. Tadeusz zabierał ją na wycieczki, na randki. Był zadowolony. Ja im życzę jak najlepiej. Były nawet zdjęcia z welonem w Krynicy, co było bardzo fajne. Jeśli mają się ku sobie, to dlaczego nie - powiedział Andrzej z “Sanatorium miłości” w rozmowie z Pomponikiem.pl.