Lifestyle.Lelum.pl > Rozstanie

Rozstanie

Patrycja i Robert Love Island
18.07.2024 16:18 Patrycja z „Love Island” ujawnia, dlaczego rozstała się z Robertem

Uczestnicy “Love Island” cieszą się popularnością na długo po zakończeniu emisji programu. Widzowie z ciekawością śledzą dalsze losy poszczególnych par, które nawiązały się podczas pobytu na wyspie. Okazuje się, że jeden z potencjalnych związków rozpadł się jakiś czas temu. Patrycja wyjawiła kulisy tego zdarzenia.

Gosia i Jaruś
29.06.2024 09:40 Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" wyjawiła powód rozstania

Jaruś i Gosia stali się jedną z najbardziej popularnych par, które wystąpiły w programie “Chłopaki do wzięcia”. Ich małżeństwo przetrwało niecałe 2 lata. W kwietniu br. w sieci ukazał się filmik, na którym mężczyzna przyznał, że nie mieszka już ze swoją żoną. Do tej pory Gosia nie potwierdzała tych smutnych wieści, ale widząc najnowszy występ Jarka w telewizji, postanowiła zareagować. Ujawniła, jaki był powód zakończenia przez nich małżeństwa. 

Akop i Sylwia Szostakowie
26.06.2024 16:19 Największe rozstanie roku w show-biznesie już nieaktualne. Szostak właśnie przekazał

Sylwia i Akop Szostakowie wrócili do siebie po głośnym rozstaniu. Influencer w środę opublikował na Instagramie specjalną relację. Nie wszyscy od razu uwierzyli w to, co widzą. Z zamieszczonego kadru jasno wynikało, że para wybiera się razem do Paryża. To niesamowite, że postanowili dać sobie drugą szansę. 

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
19.06.2024 13:08 Wieniawa rozstała się z Rozbickim. Z trudem to wyjawiła. Emocje wzięły górę

Związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego był dość burzliwy. Mieli już na koncie jedno rozstanie, które jednak zakończyło się spektakularnym powrotem. Fani od pewnego czasu podejrzewali, że pomiędzy tą dwójką nie jest dobrze. Aktorka potwierdziła smutne przeczucia.

Stanisław Tym
10.06.2024 08:08 Prawda wyszła na jaw dopiero po jej śmierci. Tym sam nie chciał tego zdradzać

Stanisław Tym zalicza się do grona artystów, które wywarło na polską kinematografię ogromny wpływ. Największą popularność przyniosły mu takie produkcje jak “Miś” czy “Rozmowy kontrolowane”, gdzie jego kunszt aktorski został oceniony przez największych krytyków. Tym, w jaki sposób oddawał swoje kreacje artystyczne, zaskarbił sobie również sympatię fanów. Ci chcieliby wiedzieć o nim jak najwięcej, jednak gwiazdor niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Prawda o jego żonie wyszła na jaw dopiero po jej śmierci.

Akop i Sylwia Szostakowie
20.05.2024 16:35 Akop przerywa milczenie po rozstaniu z Szostak. Nigdy nie był taki szczery

Informacja o rozwodzie Akopa i Sylwii Szostaków wzbudziła wiele emocji. Para sprawiała wrażenie bardzo zgodnej, a nikt nie dostrzegał pomiędzy małżonkami żadnych zgrzytów. Zawodnik MMA długo nie wypowiadał się szeroko o swojej byłej żonie. Zdecydował się jednak zabrać głos podczas swojej wizyty u Żurnalisty.

Uczestnicy Sanatorium miłości
17.05.2024 17:02 “Sanatorium miłości”: Ta relacja była ukartowana? Zdumiewające wyznanie kuracjuszki

Szósty sezon “Sanatorium miłości” dobiegł końca. Poznaliśmy już zwycięzców, a wielu widzów trzymało kciuki za poszczególne pary. Okazuje się jednak, że niektórzy kuracjusze mogli mieć niezbyt dobre intencje. Jedna z uczestniczek wyznała prawdę o innych.

Zuza Jarek Love Island
17.05.2024 14:23 Zuza z "Love Island" przerywa milczenie i pisze o Jarku oraz jego cioci. Pokazała dowód

Zuza i Jarek podbili serca widzów 9. edycji “Love Island”. W finale zakochani pokonali inne pary z miażdżącą przewagą. Fani byli pewni, że uczucie, które ich połączyło, to coś więcej niż krótkie zauroczenie. Niestety na początku maja uczestnicy ogłosili rozstanie — to potoczyło się w burzliwy sposób, a każdy z nich osobno je skomentował. Gdy jednak Zuza liczyła, że Jarek porzuci ten temat, ten po raz kolejny odniósł się do kulis zakończenia ich związku. Islanderka nie wytrzymała, pokazała dowód.

Zuza Maciejewska i Jarek Mrozowski
14.05.2024 08:02 Internauci mają dość Jarka z "Love Island"? Tak im doradzał

Jarek i Zuza wygrali ostatnią, dziewiątą edycję “Love Island. Wyspa miłości”. Jednak okazuje się, że ich związek nie przetrwał wyjścia z show i ogłosili ostatnio w social mediach swoje rozstanie. Jednak Jarek nie daje za wygraną i co chwilę przypomina o sobie w sieci. Tym razem opublikował film, w którym wciela się w rolę ”psychologa” i radzi ludziom, jak skutecznie i bez problemów poradzić sobie z rozstaniem.

Wiktoria i Adrian
06.05.2024 18:16 Love Island: Adrian i Wiktoria nagle zakończyli związek

Mimo że finał “Love Island” już za nami, niektórzy z jego bohaterów układają sobie życie razem. Do tej pory za jedną z par, której relacja przetrwała, uważaliśmy Adriana i Wiki. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że i im niestety się nie udało. 

Love Island
06.05.2024 14:07 Para z "Love island" rozstała się. Trudno w to uwierzyć, wszyscy na nich stawiali

Media właśnie obiegła przykra informacja o rozstaniu jednej z par z najnowszego sezonu “Love Island”. Ulubieńcy publiczności jeszcze niedawno deklarowali szczere i silne uczucia. Teraz w social mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Magda Mołek z mężem
21.04.2024 18:09 Mołek odniosła się do rozstania z mężem: "Nie chce być dzielna, nie muszę"

6 marca media w całej Polsce obiegła nieoczekiwana wiadomość o zmianach w życiu osobistym Magdy Mołek. Dziennikarka poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że rozwodzi się z drugim mężem, Maciejem Taborowskim. Teraz zaskoczyła fanów wyznaniem w kolejnym poście, ponownie odnosząc się do swojej sytuacji prywatnej.

Jaruś Mergner i Gosia z "Chłopaków do wzięcia"
19.04.2024 17:44 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" już zaczął nowe życie. Wydał oświadczenie

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" niedawno zaskoczył swoich fanów wieściami, że rozstał się z Gosią. Jak się okazuje, bohater popularnego programu zaczął już układać swoje życie na nowo. 

Jarek Mergner
16.04.2024 12:13 Już wcześniej posądzali go o kryzys z żoną. Wtedy Jarek tak się tłumaczył

Jarek Mergner zdobył ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w kultowym programie Polsatu “Chłopaki do wzięcia”. Sympatyczny bohater na łamach show związał się z Gosią, z którą po czasie wziął ślub. W ich związku nie układało się jednak zbyt dobrze, widzowie nie przestawali plotkować o rozpadzie ich relacji. Na początku Jarek zaprzeczał tym doniesieniom. Jak się wówczas tłumaczył?

Akop Szostak, Sylwia Szostak
01.04.2024 07:50 Akop Szostak znów komentuje rozstanie. Tym razem uderza w hejterów

Rozstanie Akopa i Sylwii Szostaków to od kilku dni niezwykle gorący temat. Zawodnik MMA i influencerka fitness ogłosili swoją decyzję za pośrednictwem mediów społecznościowych, zapewniając, że nie jest to żart ani nagła decyzja. Niestety nie wszyscy potrafią się z nią pogodzić. Akop Szostak zwrócił się wprost do hejterów. 

Emi z "Love Island"
29.03.2024 08:42 “Nie boję się tego powiedzieć”. Emi z “Love Island” ujawnia, co naprawdę zrobił Adrian

Uczestniczka programu “Love Island” sama zdecydowała się opuścić wyspę. Decyzja wynikała z tego, jak została potraktowana przez jednego z mężczyzn. Teraz wyznaje, co się stało i jakie odcisnęło to na niej piętno.

Łukasz Schreiber, Marianna Schreiber
21.03.2024 18:14 Schreiber dosadnie podsumował ostatnie lata w rodzinie

Od medialnych doniesień na temat rozstania Łukasza Schreibera i jego żony minęło już kilka tygodni, ale emocje wokół tej kwestii wciąż nie opadły. Marianna niedawno wypowiedziała się o mężu w programie Kuby Wojewódzkiego, a polityk konsekwentnie milczał. Aż do niedawna.

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki
20.03.2024 17:13 Wojewódzki naprawdę jej to zrobił. Tak zemścił się na Annie Musze

Na początku marca wystartował nowy program telewizyjny emitowany na stacji TVN. Za stołem jurorskim zasiada Anna Mucha. Z tego powodu Kuba Wojewódzki zdecydował się zaprosić ją i pozostałych oceniających do swojego formatu. Nie zabrakło wyciągania prywaty. Spodziewalibyście się, że będzie do tego zdolny?

Marianna Schreiber
01.03.2024 16:00 Schreiber nie może wykrztusić z siebie słowa: "Przerosło mnie to"

Polityk Łukasz Schreiber w ostatnich latach nie miał lekko. Jego żona Marianna chętnie udzielała się w mediach i postawiła na rozwój kariery w show-biznesie. Biorąc pod uwagę wizerunek konserwatywnego działacza politycznego, nie wydaje się to być rozważnym krokiem, a czara goryczy najwidoczniej przelała się, gdy Marianna Schreiber postanowiła zacząć walkę w oktagonie. Dziś rano media obiegła informacja o rozstaniu się pary. Zapłakana małżonka polityka w gorzkich słowach skomentowała sprawę.

Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem. Przykre kulisy, fot. KAPiF
01.03.2024 12:14 Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem. Przykre kulisy

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber poinformowali o zakończeniu swoje małżeństwa. Jak się okazuje, decyzja musiała być bardzo nagła, ponieważ jeszcze kilka dni temu nic jej nie zapowiadało. Co jeszcze bardziej zaskakujące, małżonkowie mają nieco inne zdanie na temat swojego rozstania.  

Danuta i Zenek Martyniukowie
27.02.2024 15:46 Martyniuk rozstanie się z Danutą. Zostanie sama przez jakiś czas

Danuta i Zenek Martyniukowie są uważani za jedno z najbardziej zgodnych i szczęśliwych małżeństwa w całym show-biznesie. Para jeszcze w tym miesiącu świętowała 35. rocznicę ślubu, jednak wśród fanów gruchnęły nagłe wieści. Danuta Martyniuk potwierdziła ponure plotki. Co się stało?

To już koniec małżeństwa Maćka Zakościelnego, fot. KAPiF
12.01.2024 08:03 To już koniec małżeństwa Maćka Zakościelnego. Aktor znów jest do wzięcia. „Spakowała walizki i się wyprowadziła”

Maciej Zakościelny przez lata był uznawany za jednego z największych amantów w polskim show-biznesie. Aktor skradł niejedno serce dzięki swoim rolom w produkcjach takich jak „Tylko mnie kochaj” czy „Kryminalni”. Koniec końców, kilka lat temu Maciej znalazł szczęście u boku modelki Pauliny Wyki.

Tomasz Komenda
04.02.2022 21:07 Tomasz Komenda oświadczył jej się na oczach całej Polski. Właśnie ujawniono, że się rozstali

Wszystko wskazywało na to, że Tomasz Komenda po wyjściu z więzienia ułoży sobie życie. Jeszcze niedawno on i jego partnerka wyglądali na szczęśliwych, wspólnie wychowując syna, który urodził się pod koniec 2020 roku. Niestety – Anna Walter właśnie poinformowała o rozstaniu. Historią Tomasza Komendy, niesłusznie skazanego mężczyzny, który wyszedł na wolność po 18 latach, żyła cała Polska. Okazuje się jednak, że nie wszystko w jego życiu uległo stałej poprawie.

Martyna Wojciechowska
21.09.2021 13:09 Martyna Wojciechowska o rozstaniu: ”To nie ja zmieniłam zdanie”

Martyna Wojciechowska to słynna podróżniczka i publicystka. Media żyją jej kolejnymi relacjami z podróży – oraz relacjami całkiem prywatnymi. Ostatnio celebrytka przerwała milczenie i opowiedziała o szczegółach rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Mało kto nie zna Martyny Wojciechowskiej. Jej profil na Instagramie obserwuje ją 2,1 miliona użytkowników, a jej kanał na Youtube o nazwie „Dalej. Martyna Wojciechowska”, na którym nagłaśnia różne aktualne społeczne zjawiska, odwiedzono prawie 2,3 miliona razy. W najnowszym numerze magazynu „Pani” pojawił się obszerny wywiad z Wojciechowską, w którym podróżniczka opowiedziała o tym, jak czuła się po rozstaniu i jakie były jego okoliczności.

Doda
26.08.2021 00:26 Doda wyjawiła, że jest w słabej kondycji fizycznej. Powiedziała, że przez aferę z mężem nie ma już siły

Doda rozstała się z Emilem Stępniem jakiś czas temu. O producencie filmowym znowu jest głośno w związku z aferą wulgarnych propozycji, które miał składać aktorkom. Wokalistka odniosła się do sprawy w swoich Instastories. Wokalistka poślubiła Emila Stępnia w 2018 roku. Małżeństwo trwało krótko, bo w czerwcu 2021 Doda ogłosiła, że od dłuższego czasu nie są razem.

Chłopak
24.08.2021 13:26 Poprosiła chłopaka o pomoc w składaniu mebli. Zamarła, gdy usłyszała, czego chce w zamian

Rozstania nie zawsze bywają łatwe. Często kończą się bowiem szeregiem nieprzyjemności, niektóre z nich znajdują zaś finał na sali sądowej. Tak może stać się również w przypadku Pauliny z Pomorza. Jej historia nie mieści się w głowie.

Rozstanie
16.07.2021 10:53 Przykre, jak Przemysław Kossakowski potraktował Martynę Wojciechowską

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem. Te doniesienia oficjalnie potwierdziła podróżniczka. Ich rozstanie budzi rodzi wiele pytań, które dotychczas nie doczekały się odpowiedzi. Wszyscy oczekują, że podróżnik również wypowie się na temat rozpadu ich związku, jednak póki co milczy, jak grób. To przykre, że tak potraktował swoją małżonkę. Niewiele osób wie, że Przemek Kossakowski ma za sobą już jedno nieudane małżeństwo, a Wojciechowska kilkukrotnie była zaręczona. Nic nie wskazywało na to, aby mieli się rozstać. Niestety nie układało się między nimi tak, jakby tego chcieli.

mąż
20.06.2021 19:14 Zerwała z chłopakiem po wspólnym obiedzie z rodzicami. Wszytko przez pytanie, które im zadał

Związki, nawet te wieloletnie często kończą się z przedziwnych powodów. Tak było też w przypadku pewnej kobiety, która zerwała ze swoim chłopakiem po wspólnym obiedzie z jej rodzicami. Wszystko przez pytanie, które im zadał podczas posiłku: –Kroplą, która przelała czarę goryczy był obiad w domu moich rodziców – relacjonowała. Na łamach portalu papilot.pl opisano dość osobliwą historię kobiety, która zerwała ze swoim chłopakiem po wspólnym obiedzie z rodzicami. Okazało się, że przyczyną rozstania był…ketchup.

  • 1
  • 2