Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Twarz Teresy Lipowskiej budzi niepokój. Pojawiła się na pogrzebie Kucówny
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.04.2024 15:32

Twarz Teresy Lipowskiej budzi niepokój. Pojawiła się na pogrzebie Kucówny

Pogrzeb Zofii Kucówny
fot. AKPA; KAPIF

Zofia Kucówna była jedną z najwybitniejszych polskich aktorek. Gwiazda zmarła niespodziewanie w sobotę 6 kwietnia 2024 roku. Dzisiaj odbyły się uroczystości pogrzebowe zmarłej. Ikonę kina żegnają największe polskie gwiazdy.

Nie żyje Zofia Kucówna

Zofia Kucówna jest jedną z najwybitniejszych polskich aktorek teatralnych. Gwiazda ma na swoim koncie również wiele ról w filmach i serialach, takich jak "Egzamin z życia", "Barwy szczęścia" czy też "Dom nad rozlewiskiem". Dodatkowo przez lata pracowała jako pedagog i była wykładowcą w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Niedawno aktorka świętowała swoje 90. urodziny. Niestety, krótko po świętach wielkanocnych na jaw wyszła przykra wiadomość o jej niespodziewanej śmierci. Zofia Kucówna zmarła w sobotę 6 kwietnia 2024 roku.

Co stało się z rodzicami Jarka z „Love Island”? Nie zdążył ich nawet poznać Widzowie TzG są wściekli. Kaźmierska traci w ich oczach: "Brak szacunku"

Dzisiaj odbywa się pogrzeb Zofii Kucówny

Dzisiaj w poniedziałek 15 kwietnia 2024 roku odbywają się uroczystości pogrzebowe wybitnej aktorki. Jej ostatnim pragnieniem było, aby spocząć na Cmentarzu w Skolimowie w Kwaterze Artystów ZASP, gdzie przez wiele lat aktorka pracowała jako wolontariuszka.

Msza święta żałobna, podczas której można pożegnać artystkę, odbywa się w Bazylice Świętego Krzyża na Krakowskiem Przedmieściu w Warszawie. W kameralnych uroczystościach biorą udział jedynie bliscy i przyjaciele zmarłej.

pogrzeb Zofia Kucówna.jpg
Dzisiaj odbywa się pogrzeb Zofii Kucówny, fot. AKPA
pogrzeb.jpg
Dzisiaj odbywa się pogrzeb Zofii Kucówny, fot. AKPA
pogrzeb Zofia Kucówna 1.jpg
Dzisiaj odbywa się pogrzeb Zofii Kucówny, fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Faworyci wygrali "Love Island", a Dan skradł im show. Wydał oświadczenie.

Wzruszające sceny na pogrzebie Zofii Kucówny

W pogrzebie utalentowanej aktorki uczestniczyły również liczne polskie gwiazdy, które miały okazję bliżej poznać Zofię Kucówną. Podczas ceremonii można było zauważyć, między innymi Michała Pielę, Ewę Wiśniewską, Patricię Kazadi, Emilię Krakowską oraz Annę Korcz.

Na pogrzebie pojawiła się również Teresa Lipowska. Gwiazda jakiś czas temu miała okazję spotkać się z Zofią Kucówną. Później w rozmowie z mediami zdradziła, że aktor od dłuższego czasu nie czuła się dobrze.

Ona już od dłuższego czasu się źle czuła. Ostatnio już nie schodziła niestety nawet do ludzi. Na Boże Narodzenie jeszcze zeszła na opłatek i rozmawiałyśmy. Czuła się wtedy normalnie, nie narzekała na nic. Później sprawy potoczyły się szybko. Teraz na Wielkanoc podobno już bardzo się źle czuła, więc to w ostatnim czasie podupadła na zdrowiu. Chciałam nawet wejść do niej na górę do pokoju, by złożyć jej życzenia, ale powiedzieli mi, że to niemożliwe, bo już nie bardzo kojarzy i nikogo z gości nie przyjmuje

Pogrążona w smutku Teresa Lipowska budzi niepokój. Aktorka wygląda na zmęczoną, a wręcz przytłuczoną nagłą śmiercią przyjaciółki. 

Teresa Lipowska pogrzeb.jpg
Wzruszające sceny na pogrzebie Zofii Kucówny, fot. AKPA
Teresa Lipowska pogrzeb 1.jpg
Wzruszające sceny na pogrzebie Zofii Kucówny, fot. AKPA