Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Edzia znowu skomentowała występ Kaźmierskiej w TzG. Wystarczyło jedno słowo
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.04.2024 11:23

Edzia znowu skomentowała występ Kaźmierskiej w TzG. Wystarczyło jedno słowo

Dagmara Kaźmierska, Edzia
fot. KAPIF

Występy Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” odbijają się coraz głośniejszym echem w sieci. Tym razem popisy swojej dawnej koleżanki postanowiła skomentować inna gwiazda  z "Królowych życia". Edzia nie żałowała kilku mocnych słów.

Dagmara Kaźmierska wywołuje masę kontrowersji w "Tańcu z Gwiazdami"

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że królowa życia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek kultowego show Polsatu. Gwiazda cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Niestety, całkiem przeciwnego zdania są jurorzy, którzy z odcinka na odcinek zasypują ją kolejną falą krytyki.

Najwięcej negatywnych komentarzy pada z ust Iwony Pavlović, która uważa, że Dagmara Kaźmierska skupia się tylko na zabawie, a nie na poważnych treningach. Przez takie podejście nie jest ona w stanie zauważyć u niej żadnego progresu. Jednak sytuacja z ostatniego odcinka “Tańca z Gwiazdami” całkiem przelała czarę goryczy.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska wywołuje masę kontrowersji w "Tańcu z z Gwiazdami", fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska wywołuje masę kontrowersji w "Tańcu z z Gwiazdami", fot. KAPIF
Taniec z Gwiazdami: odpadli faworyci programu? Prowadzący zaniemówili

Widzowie oburzeni awansem Dagmary Kaźmierskiej do kolejnego odcinka TzG

Podczas niedzielnego wydania show każda z par musiała zaprezentować nam dwie choreografie. Niestety, wyzwanie to okazało się ciężkie dla Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela, dlatego też podczas drugiego ze swoich występów królowa życia była bardzo statyczna i nie wykonywała zbyt wiele tanecznych kroków.

Taka postawa ponownie nie spodobała się jurorom, którzy nagrodzili ją najniższym w historii programu wynikiem. Na konto Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela trafiło zaledwie 7 punktów. Krótko po ich występie głos zabrali internauci. I chociaż większość z nich wciąż trzyma kciuki za gwiazdę, spora grupa uważa, że królowa życia powinna już odpaść z show.

Dramat! Dagmara pokazując jak bardzo ma wyrąbane pokazuje brak szacunku do pozostałych uczestników programu!

Ok Dagmara jest królową życia i to było tutaj widać. Ale tańca w tym tańcu nie było. Pani Iwona powiedziała, że jest to "Stanie z Gwiazdami" i rzeczywiście tym było. No przykro mi to mówić, ale nawet jurorzy już sobie kręcą z tego bekę.

ZOBACZ TEŻ: Faworyci wygrali "Love Island", a Dan skradł im show. Wydał oświadczenie.

Edzia z "Królowych życia" w mocnych słowach o występie Dagmary Kaźmierskiej

Teraz głos w sprawie występu charyzmatycznej blondynki zabrała jej dawna koleżanka z programu “Królowe życia”. Edzia przez wiele lat pojawiała się u boku Dagmary Kaźmierskiej w charakterze jej najlepszej przyjaciółki. Niestety, jakiś czas temu panie mocno się pokłóciły i od tej pory nie utrzymują ze sobą kontaktu.

Teraz jednak Edzia postanowiła skomentować występ dawnej koleżanki. Na oficjalnym Instagramie portalu Jastrząb Post pojawiła się grafika, na której widzimy, jak Dagmara Kaźmierska tańczy u boku Marcina Hakiela. Edzia skomentowała post za pomocą jednego, lecz bardzo mocnego słowa.

Szok! - czytamy komentarz gwiazdy reality show.