Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Co stało się z rodzicami Jarka z „Love Island”? Nie zdążył ich nawet poznać
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.04.2024 13:20

Co stało się z rodzicami Jarka z „Love Island”? Nie zdążył ich nawet poznać

Jarek z "Love Island"
fot. kadr z programu "Love Island"

Za nami finałowy odcinek “Love Island”, podczas którego mieliśmy okazję poznać zwycięską parę uczestników. Podczas długo wyczekiwanego odcinka nie zabrakło wrażeń i emocji. W pewnym momencie bohaterowie reality show zostali odwiedzeni przez swoich bliskich. Niestety, Jarek nie mógł zobaczyć się z rodzicami. Co się z nimi stało?

Za nami wielki finał "Love Island"

Reality show Polsatu od samego początku cieszyło się ogromną sympatią telewidzów. W trakcie trwania randkowego programu nie zabrakło masy wrażeń i kontrowersji. W sieci głośnym echem odbiło się między innymi wyrzucenie Nicole i Mateusza, którzy mieli znać się przed rozpoczęciem programu i umówić się na “wejście w związek”.

Fani bardzo mocno przeżywali również wątek Dana i Amandy, którzy pomimo początkowego zauroczenia nie potrafili dojść do porozumienia. Teraz jednak uczestnik zaskoczył kolegów i koleżanki z show niespodziewanym wyznaniem — okazało się, że razem z Amandą zamierzają kontynuować swoją relację po zakończeniu “Love Island”.

Dan i Amanda,
Za nami wielki finał "Love Island", fot. Instagram
Dan i Amanda,
Za nami wielki finał "Love Island", fot. Instagram
Widzowie TzG są wściekli. Kaźmierska traci w ich oczach: "Brak szacunku" Pavlović stanęła w obronie Musiała! "Nie zgadzam się, halo"

Wzruszające sceny podczas finału "Love Island"

Podczas finałowego odcinka o tytuły zwycięzców walczył trzy pary: Zuza i Jarek, Asia i Rafał oraz Patrycja i Robert. Zanim jednak poznaliśmy imiona wygranych, na uczestników czekało mnóstwo niespodzianek. Jedną z nich była niezapowiedziana wizyta członków ich najbliższej rodziny.

Zakochani nie kryli zdziwienia na widok swoich bliskich. Podczas spotkania z rodzicami, rodzeństwem i krewnymi nie brakowało łez i wzruszeń, a rodzina miała okazję poznać wybranka lub wybrankę swojej pociechy. Niestety, nie dla każdego była to okazja do spotkania się z rodzicami. Ten dzień był szczególnie ciężki dla Jarka, którego na planie "Love Island" odwiedziła ukochana ciocia.

ZOBACZ TEŻ: Sportsmenka poddała się operacji usunięcia piersi, później gruchnęła taka informacja.

Jarek z "Love Island" nie miał możliwości poznania swoich rodziców

Wierni fani programu “Love Island” już wcześniej mieli okazję poznać dramatyczną historię uczestnika. Jarek postanowił opowiedzieć o tym Zuzie w 12. odcinku randkowego reality show. Okazało się, że mężczyzna nigdy nie miał okazji poznać swojej mamy, a w bardzo wczesnym dzieciństwie stracił również tatę.

Mnie wychowała babcia i ciocia. Nie miałem właśnie okazji zbytnio poznać swoich rodziców

Teraz podczas finałowego odcinka show Jarek nie krył wzruszenia, gdy odwiedziła go jego ukochana ciocia. Podczas przywitania z rodzicami Zuzy chłopak nie był w stanie zasłonić swoich łez.