Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hakiel utrzymuje kontakt z Kaźmierską? Komentuje jej mroczną przeszłość
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.05.2024 22:23

Hakiel utrzymuje kontakt z Kaźmierską? Komentuje jej mroczną przeszłość

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
fot. KAPIF

Skandal wokół kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej odbił się szerokim echem w sieci. Teraz po raz pierwszy na temat swojej byłej partnerki tanecznej wypowiedział się Marcin Hakiel. Gwiazdor ujawnił, czy ma jeszcze kontakt z królową życia.

Marcin Hakiel podzielił się radosną nowiną

Marcin Hakiel pojawił się razem ze swoją partnerką Dominiką na niedawnym Pink Party, czyli 18. urodzinach portalu Pudelek. Podczas drugiej edycji wydarzenia, w którym uczestniczyła plejada polskich gwiazd, tancerz pochwalił się szczęśliwą nowiną.

Choreograf oraz jego ukochana spodziewają się dziecka. Widok Dominiki, która na ściance pozowała z delikatnie zaokrąglonym brzuszkiem, wywołał niemałe zamieszanie w sieci. Para przyznała, że nie może doczekać się poznania swojego wyczekiwanego potomka i już teraz ekscytuje się na wieść o rozpoczęciu nowego etapu w ich życiu. Przy okazji gwiazdor postanowił po raz pierwszy wypowiedzieć się na temat swojej dawnej tanecznej partnerki — Dagmary Kaźmierskiej.

Marcin Hakiel i Dominika, partnerka Hakiela w ciąży, reakcja Katarzyny Cichopek
Marcin Hakiel podzielił się radosną nowiną, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel podzielił się radosną nowiną, fot. KAPIF
Ta artystka wyskoczyła prosto z tortu. Golcowie i publiczność zaniemówili Irena Golec nie pojawiła się na Polsat Hit Festiwal. Znamy powody

Nowe doniesienia na temat Dagmary Kaźmierskiej

Nie jest tajemnicą, że gwiazda programu “Królowe życia” ma za sobą kryminalną przeszłość. Dagmara Kaźmierska opowiadała o tym wielokrotnie podczas rozmów z mediami, a nawet wydała własną książkę, w której wyznała, jak wygląda życie w więzieniu. 

Teraz jednak dziennikarze portalu Goniec.pl dotarli do nowych wieści na temat uczestniczki “Tańca z Gwiazdami”. Z ich śledztwa wynika, że gwiazda miała zlecić pracownikom swojej agencji towarzyskiej gwałt na 24-letniej Marysi. Miało być to karą za nieposłuszeństwo dziewczyny. Te informacje sprawiły, że coraz więcej pracodawców zaczęło zrywać współpracę z królową życia.

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Nowe doniesienia na temat Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Tatiana Okupnik o Dniu Matki: “Nie celebrujemy”.

Marcin Hakiel po raz pierwszy szczerze o Dagmarze Kaźmierskiej

Podczas imprezy portalu Pudelek.pl tancerz po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej partnerki z programu “Taniec z Gwiazdami”. Gwiazdor wyznał, że cieszy się, że cała sprawa wyszła na jaw, gdy Dagmara Kaźmierska zakończyła już swoją przygodę z show Polsatu.

Czy opadły emocje po kontrowersjach w "Tańcu z gwiazdami" związanych z Dagmarą? -zapytała dziennikarka.

Myślę, że tak, chociaż my byliśmy tak naprawdę obok tego. Nie byliśmy jakoś w centrum tego wszystkiego. To już było, program się skończył - wyznał Marcin Hakiel.

Później choreograf został zapytany o to, czy dalej ma kontakt ze swoją dawną partnerką. I chociaż Dominika niemal natychmiast wyznała, że ona nie utrzymuje kontaktu z Dagmarą Kaźmierską, Marcin Hakiel odpowiedział nieco pokrętnie.

To pozostawię w sferze swojej osobistej. Każdy z nas ma wielu przyjaciół, więc to sobie pozostawię - wyznał tancerz.